این ممکن است آخرین شانس خود را برای دریافت LG G7 مناسب در یک دیوانه کم قیمت از $150

در سطح بین المللی رونمایی شد تمام راه برگشت در پاییز سال 2018 و به صورت تجاری منتشر شده در بهار سال 2019 stateside (به هر دلیلی) ، LG G7 جا رفت و تا حد زیادی خسته شده اید تا اوایل سال جاری زمانی که به ظاهر تصادفی Woot معامله آورده و قیمت آن را به 250 دلار در با نام تجاری جدید شرط با 1 سال گارانتی گنجانده شده است.

در ابتدا قیمت یک مسلما بیش از حد $420, LG G7 مناسب است اشتباه گرفته شود با کمی مسن تر G7 ال جی. اما این دو دستگاه را نگاه یکسان به خصوص هنگام بازدید از جلو که به معنی G7 مناسب ورزشی تیز IPS LCD با رزولوشن 3120 x 1440 پیکسل و یک ارزش بزرگ و درجه یک.
در زیر کاپوت شما Snapdragon 821 پردازنده به عنوان مخالف به یک 845 که به نظر می رسد دور از ایده آل. اما در پایان روز این است که یک mid-range تلفن در حال حاضر در دسترس برای یک قیمت پایین تر از, می گویند ، موتور G7 یا Moto G و پس از آن باید در نظر گرفته شود تا کنون کمتر محدود استاندارد.

همه چیز در نظر گرفته Snapdragon 821 SoC است که هنوز هم بیش از منطقی سریع… برای $150 دستگاه و 4GB RAM, تعداد و 32 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی نیز بد نیست با زیر$200 استاندارد. نگه داشتن در ذهن که این به طور کامل قفل گوشی شما با خرید و فروش در اینجا ساخته شده برای کار بر روی هر یک از ملت بزرگ چهار ارائه دهندگان خدمات بی سیم فقط خوب و با حمایت محدود 1 سال B&H گارانتی.

بقیه مشخصات واقعا هیچ چیز ویژه ای از جمله یک تک 16MP رو به عقب دوربین های 8MP selfie تیرانداز از 3000 میلی آمپر, باتری, سنتی عقب-نصب اسکنر اثر انگشت و یک جک هدفون اما یک بار دیگر شما نیاز به این دستگاه از طریق صحیح لنز به درک آن زمان درخواست تجدید نظر. واضح است که فروشندگان در حال تلاش برای خلاص شدن از طولانی موجودی با این فوتی و فوری, تبلیغات, بنابراین شما ممکن است بخواهید به عجله بسر می رسانید و ماشه قبل از آن اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de