این ممکن است بزرگترین تفاوت بین PS5 و Xbox سری X

  • یک نویسنده پیشنهاد کرده است که یک تفاوت کلیدی بین PS5 و Xbox سری X می تواند اولویت بندی بار و قدرت خام.
  • با آن رعد و برق سریع SSD, PS5 ممکن است بارگذاری بازی سریع تر از ایکس باکس سری X به طور متوسط, اما ایکس باکس سری X ممکن است ارائه رزولوشن 4K و نرخ فریم بالاتر بیشتر قابل اعتماد.
  • سونی در نهایت بحث در مورد PS5 در دیجیتال رویداد روز پنج شنبه در 4 p. m. ET.

پس از چند ماه انتظار و یک هفته تاخیر سونی در نهایت برگزاری اولین عمده PS5 رویداد در روز پنج شنبه. در حالی که مایکروسافت شده است جای تعجب ارتباطی مورد ایکس باکس سری X سونی شده است frustratingly آرام صرفه جویی برای نه باطنی معماری سیستم شیرجه عمیق و دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در DualSense کنترل.

برخی از رمز و راز در اطراف PS5 بدون شک پاک شود تا پس از رویداد بزرگ فردا اما در عین حال جذاب فروم پست از توماس مالر مدیر بازی در Ori and the Blind Forest توسعه دهنده Moon Studios صحبت می کند به آنچه که ممکن است یکی از بزرگترین تفاوت های بین PS5 و Xbox سری X.

در یک فروم موضوع در ResetEra مورد نظری مزیت است که PS5 خواهد شد که بیش از ایکس باکس سری X مالر توضیح داد که چگونه PS5 می تواند اولویت بندی بار بار سریع در حالی که ایکس باکس جدید با تمرکز بر قدرت خام:

در حال حاضر, اجازه دهید بگویم که متوسط زمان بار با کسانی که در Ssd ها در نسل بعدی خواهد بود 10 ثانیه. و بیایید بخشنده باشیم و می گویند که PS5 SSD و توان دو بار به عنوان سریع به عنوان [Xbox سری X] – که در آن نقطه شما می خواهم که 10s بار بار در مقابل 5s بار بار (به خاطر داشته باشید که بارگذاری اغلب بیش از فقط اطلاعات برروی آن بکشید در اطراف بنابراین این نیست به هیچ وجه دقیق). من نمی دانم اگر من می خواهم که مراقبت زیادی در مورد 5 ثانیه در هر بار ذخیره شده من بار اگر آنچه من می دهد که نرخ فریم یا رزولوشن. و من حدس می زنم که این شرط که مایکروسافت ساخته شده در اینجا بیشتر قدرت خام به جای سریع تر انتقال داده ها.

به عنوان یک نتیجه مالر معتقد است که ما باید ایکس باکس سری X بازی “رندر در 4k بیشتر به طور منظم و / یا در بهتر framerates های وارد” در حالی که PS5 بازی “سریع تر بارگذاری خواهد شد.” اگر اول انحصاری نیست یک اولویت برای شما و سپس این ممکن است عامل تصمیم گیری زمانی که می آید به خرید یک PS5 یا یک ایکس باکس سری X این سقوط و فراتر از آن.

به عنوان مالر آن را می بیند این مسئله بزرگ این است که توسعه دهندگان شخص ثالث در حال رفتن به “تغییر بازی های خود را به طور کامل تنظیم سطوح و چیزهای دیگر فقط به فشار بیشتر از PS5 معماری.” او می گوید آن را به سادگی نمی خواهید به اتفاق می افتد. در صورتی که مورد, و بار بار تقریبا مشابه برای اکثر بازی ها بر روی هر دو کنسول به نظر می رسد که Xbox سری X را دست بالا. خواهیم دید که اگر سونی می کند هر چیزی را به کم ارزش کردن این ایده فردا.

منبع تصویر: مایکروسافت

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>