این ‘جوکر’ نرم افزار رایگان آندروید برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که یک تبه کار شنیع را طراحی

 • گوگل حذف یکی دیگر از دسته ای از برنامه های آندروید از فروشگاه Google Play بعد از تحلیلگران با بررسی نقطه کشف تحقیقات این نرم افزار متصل به Joker نرم افزارهای مخرب که قبلا آلوده به گوگل برنامه بازار.
 • در گذشته بذله گو نرم افزارهای مخرب آلوده شده است مسئول همه چیز از سرقت پیام های SMS به نرم افزارهای جاسوسی.
 • این می آید به عنوان یک تعداد دیگر نگران امنیت-مشکلات مرتبط پیدا شده است به تازگی شامل برنامه های آندروید و دستگاه های.

به تازگی به نظر می رسد زودتر ما در مورد نوشتن به تازگی کشف آسیب پذیری امنیتی مربوط به ناقص برنامه های آندروید — یا موارد مانند برخی از گوشی های آندروید ظاهرا پنهان undeletable مخرب فایل ها و برنامه ها در کاربران دستگاه های — از یکی دیگر از مشکل مشابه محصولات سمت راست دوباره whack-a-mole سبک.

این زمان آن آشنا نوع از نرم افزارهای مخرب آندروید است که بازگشت به نام “جوکر” که برای اولین بار شناسایی برخی از سه سال پیش شده است و مسئول همه چیز از سرقت پیام های SMS به درگیر شدن در حسابداری تقلب و نرم افزارهای جاسوسی. تحلیلگران از چک پوینت پژوهش در بر داشت تعدادی از برنامه های کاربردی با استفاده از آنچه که محققان به عنوان یک نوع از بذله گو نرم افزارهای مخرب و که پنهان شده بودند در فروشگاه Google Play در “ظاهر برنامه های کاربردی مشروع.”

“ما دریافتیم که این نسخه به روز شده از بذله گو بود و قادر به دانلود نرم افزارهای مخرب های اضافی به دستگاه که مشترک به کاربر حق بیمه خدمات خود را بدون آگاهی یا رضایت” بررسی نقطه تیم نوشت: در خلاصه ای از یافته های خود را در دسترس در اینجا. که گزارش را فراهم می کند بسته نام برای 11 متخلف نرم افزار (که یکی از آنها ذکر شده است دو بار) بنابراین شما می توانید با استفاده از این برای دیدن اگر هر یک از آنها ممکن است در گوشی شما اما تحت یک هویت های مختلف:

 • com.imagecompress.اندروید
 • com.تماس با.withme.متون
 • com.hmvoice.friendsms
 • com.استراحت.آرامش.androidsms
 • com.شاد.پیام.sendsms
 • com.شاد.پیام.sendsms
 • com.peason.lovinglovemessage
 • com.فایل.recovefiles
 • com.LPlocker.lockapps
 • com.remindme.alram
 • com.آموزش.memorygame

این برنامه شامل یک فایل سرویس بازیابی یک تصویر کمپرسور و یک مجموعه تصویر زمینه برنامه متمرکز بر روی گل.

“Joker, یکی از برجسته ترین نوع بدافزار برای آندروید نگه می دارد پیدا کردن راه خود را به گوگل نرم افزار رسمی بازار به عنوان یک نتیجه از تغییرات کوچک در کد آن را قادر می سازد که آن را به گذشته Play store امنیت و بررسی موانع” بررسی نقطه تیم ادامه داد: در آن گزارش. “این بار اما مخرب بازیگر پشت بذله گو به تصویب رسید یک تکنیک قدیمی از کامپیوتر معمولی تهدید چشم انداز و استفاده از آن در تلفن همراه برنامه جهانی برای جلوگیری از تشخیص توسط گوگل است.”

به اشتراک مردم به حق بیمه خدمات بدون آنها آگاه بذله گو بدافزار ظاهرا اصلی استفاده می شود برنامه های اطلاع رسانی شنونده خدمات و همچنین به عنوان یک پویا دگزامتازون فایل که فرماندهی و کنترل سرور لود می شود برای انجام واقعی ثبت نام کاربر.

بررسی نقطه می گوید: این یک روش معمول برای توسعه دهندگان ویندوز PC نرم افزارهای مخرب به مبهم کد خود را “اثر انگشت” با پنهان کردن فایل dex در حالی که هنوز مطمئن شوید که آن را قادر به بارگذاری.

گوگل بوت این برنامه از فروشگاه Play, اما نقطه Aviran Hazum گفت: یکی از خروجی اخبار که بذله گو نرم افزارهای مخرب آلوده خواهد شد با این حال احتمال بازگشت دوباره در بعضی از فرم. “بذله گو تروجان روی حیله و تزویر است برای تشخیص وجود گوگل سرمایه گذاری در اضافه کردن فروشگاه بازی حمایت. اگر چه گوگل حذف برنامه های مخرب از فروشگاه ما می توانید به طور کامل انتظار بذله گو به انطباق دوباره.”

است که می گویند این است که احتمالا به عنوان خوب به عنوان به عنوان هر یک به خودتان یادآوری از بهترین شیوه ها وقتی که می آید به دستگاه استفاده — برای مثال فقط دانلود نرم افزار از نام شما اعتماد. و دور ماندن از توسعه دهندگان هیچ کس شنیده است از قبل از اگر شما می خواهید به فوق العاده امن و همچنین به دور از برنامه های است که بسیاری از بررسی منفی است.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de