این است که چرا برخی از مردم باور نمی رسمی coronavirus شماره

  • باید coronavirus مرگ و میر را شامل می شود در مقام شمارش از coronavirus مرگ و میر در صورتی که قربانی تنها درگذشت “با” ویروس به عنوان “دلیل” آن ؟
  • که مردم در حال پرسیدن سوال از یک تازه نشان داد قسمت در فلوریدا (که در حال حاضر کانون coronavirus همه گیر در ایالات متحده).
  • یک فرد جوان که در تصادف موتور سیکلت اما چه کسی داشت coronavirus گنجانده شد در coronavirus کل.

کسی که به تماشای HBO را نقطه عطفی سری سیم را به یاد داشته باشید داستان مربوط به شهر بالتیمور پلیس و فشار آنها رو از بالا, برنج, برای نشان دادن پیشرفت در مبارزه با جرم و جنایت — که منجر به ناچار به پلیس “juking این آمار است.” شما می توانید چیزهایی مانند زیر-گزارش جرم یا دستگیری افراد بیشتری برای جنایات و این باعث می شود آن را مانند نگاه پلیس در حال برنده شدن است. بعد کارآگاه Pryzbylewski تبدیل به یک معلم در شهر بالتیمور مدارس و متوجه می شود این همان داستان وجود دارد. تنها “juking آمار” در آن صورت به معنای “آموزش و آزمون” پس از مدرسه می تواند بهبود بخشد آموزان’ نمرات آزمون های استاندارد — ذهن هرگز که آیا بچه ها واقعا, واقعا, شما می دانید … یادگیری.

در ضمن یک بیت از همان چیزی که اتفاق می افتد در حال حاضر در طول بیماری همه گیر کوروناویروس وقتی که می آید به مرگ رسمی برگه? شاید به ویژه هنگامی که شما در نظر گرفتن آیات مثل این یکی از تلویزیون های محلی اخبار ایستگاه در اورلاندو که در بر داشت که یک مرد شد و از جمله در محلی coronavirus مرگ تعداد … حتی اگر او می خواهم کشته در تصادف موتور سیکلت.

اورنج کانتی سلامت افسر دکتر رائول پینو خواسته شده بود توسط Fox 35 اخبار که آیا دو اخیر coronavirus قربانیان در 20s خود را تا به حال هر گونه شرایط اساسی. ایستگاه کردم تعجب آور پاسخ: “یکی از اولین و هیچ ندارد. او در یک موتور سیکلت تصادف.”

فاکس 35 News سپس پرسید: دکتر آشکار پیگیری سوال. خوب اگر او در یک موتور سیکلت تصادف, پس از آن اطلاعات خود را حذف شده از coronavirus مرگ مجموع?

“من فکر نمی کنم. من به دو-بررسی” پینو گفت: ایستگاه. “ما استدلال بحث و یا تلاش برای به استدلال می کنند با دولت است. نه به این دلیل که از اعداد است. این 100 … آن هیچ فرقی نمی کند اگر آن را به 99. اما واقعیت این است که فرد نمی میرند از COVID-19 … کشته در تصادف. اما شما در واقع می تواند استدلال می کنند که از آن می شده اند COVID-19 که باعث شد او را به سقوط. من نمی دانم این نتیجه رسیدند که یکی از.”

این نوع از چیزی که سوخت coronavirus truthers و انواع نظریه پردازان توطئه که با استفاده از یک وضعیت شبیه به این برای تضعیف اظهارات رسمی در مورد میزان ویروس. ببینید این استدلال آنها juking آمار اضافه کردن افراد به تعداد مرگ به کروناویروس به نظر می رسد بدتر از آن است.

با احتیاط مورد استفاده از موارد مانند این (و شما به راحتی می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر) پرش به این نتیجه رسیدند که coronavirus همه گیر است که در نتیجه از نسبت دمیده شده. در واقع اعداد رسمی ممکن است فقط به عنوان به راحتی می توان undercounting تعداد کل coronavirus مرگ و میر.

زنده علم به تازگی به این موضوع از طریق یک توضیح نیز قرار می دهد موتور سیکلت مرگ بالا به متن: “مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) است با صدور دستورالعمل برای نحوه ویژگی یک مرگ به COVID-19. دستورالعمل می خواهیم با استفاده از اطلاعات از COVID-19 تست که در آن ممکن است اما همچنین اجازه می دهد مرگ و میر ذکر شده به عنوان ” فرض ” یا “محتمل’ COVID-19 بر اساس علائم و بهترین قضاوت بالینی فرد پر کردن گواهی فوت است.”

دکتر سالی ایکن رئيس جمهور از انجمن ملی از بازرسان پزشکی گفت: خروجی است که ایده این اعداد هستند که به صورت اریب بر روی هدف خنده دار است. بازرسان پزشکی گفت: در حال نهادهای مستقل و اعتقادات است که اجرا سیاسی حیطه.

“این همیشه به من ترک” او گفت:. “بازرسان پزشکی و خو یش نیست سازمان به اندازه کافی به یک توطئه است.”

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de