این است که چرا گل سرسبد 5G گوشی های آندروید را در افزایش قیمت در سال آینده

آندروید تلفن تولید کنندگان ممکن است مجبور به اتخاذ یک تصمیم بزرگ در قیمت گذاری خود را گل سرسبد مدل های سال آینده است. با توجه به یک پست در یک کره هیئت مدیره پیام (از طریق WCCFtech), Qualcomm Snapdragon 875 پلت فرم تلفن همراه است رفتن به هزینه 250 $برای هر واحد. تراشه یکپارچه Snapdragon X60 5G مودم است که پشتیبانی از هر دو sub-6GHz و mmWave 5G سیگنال.

گل سرسبد گوشی های آندروید می تواند یک افزایش قیمت در سال 2021 به عنوان تراشه افزایش قیمت

اگر شایعه حلال است و رک و پوست کنده ما آن را با یک دانه نمک 250 $قیمت برای Snapdragon 875 حدود 100 دلار بالاتر از $150-$160 قیمت کوالکام در حال حاضر گل سرسبد Snapdragon 865 پلت فرم تلفن همراه. در حالی که صدای جیر جیر روشن نیست و به نظر می رسد که این قیمت شامل یک جداگانه Snapdragon X55 5G مودم نیست که یکپارچه با 865 است اما به آن اضافه شده برای تلفن های همراه است که کار بر 5G شبکه.

این پست در ادامه می گویند که Xiaomi شناخته شده برای ارزش خود را برای پول گوشی است که در وسط یک “بحث شدید” بیش از چگونه آن را به قیمت آن 2021 flagships در حال اجرا Snapdragon 875 چیپ ست. این بحث محدود نیست به Xiaomi به عنوان جزء استفاده می شود در اکثر 2021 high-end و گل سرسبد گوشی های آندروید. جدید چیپ ست قطعا قدرتمند تر از Snapdragon 865. دومی تولید شده توسط TSMC استفاده از آن 7nm فرایند است که متناسب با حدود 96.5 میلیون ترانزیستور را در یک مربع متر ، گل میمون 875 نیز خواهد شد ساخته شده توسط TSMC اما ریخته گری خواهد بود با استفاده از آن 5nm فرایند برای اولین بار در یک Snapdragon chipset. در این روند گره 171.3 میلیون ترانزیستور می تواند فشار را به یک مربع متر ، مهم است که پس از این بالاتر تعداد ترانزیستور در داخل یک تراشه قدرتمند تر و با انرژی کارآمد آن است.

Xiaomi گزارش شده است که تلاش برای نگه داشتن قیمت آن 2021 گوشی های پایین با استفاده از کمتر از گران قیمت لنز دوربین. این یکی از گزینه های گوشی اندروید است که تولید کنندگان داشته باشد. آنها همچنین می توانند افزایش قیمت و یا نگه داشتن هر گونه افزایش قیمت کوچک و خوردن هزینه اضافی. احتمال دیگر این است برای خرید چیپس از تولید کننده دیگر مانند MediaTek که 2020 Dimensity 1000 تراشه شامل یکپارچه 5G مودم.

تلاش برای کار کردن یک معامله با کوالکام ممکن است آسان نخواهد بود. این شرکت شناخته شده نیست برای آن سخاوتمندانه وقتی که می آید به قیمت قطعات برای تولید کنندگان تلفن. به یاد داشته باشید این است که این شرکت که گفت: “بدون مجوز و بدون تراشه است.” در سال گذشته قاضی Lucy Koh به نفع حکومت فدرال تجارت کمیسیون (FTC) در یک طرح دعوی در دادگاه است که تراشه ساز فروش سیاست های ضد رقابتی است. این تصمیم در دادگاه تجدید نظر اجازه می دهد کوالکام در ادامه به فروش چیپس و درخواست برای حق امتیاز بر اساس کل قیمت خرده فروشی از یک گوشی به جای قیمت بسیار پایین تر از قطعات خود را.

به خاطر داشته باشید که در حالی که تولید Snapdragon 875 ظاهرا آغاز شده تراشه خود را هنوز به طور رسمی اعلام کرد که رویداد باید نسبت به پایان سال. در حالی که Xiaomi که اغلب آندروید برای اولین بار تولید به استفاده از نسل بعدی تراشه Snapdragon سامسونگ Galaxy S مدل معمولا یکی از قدیمیترین بین المللی همراه به استفاده از آخرین گل سرسبد پیکسل چیپ ست.

قیمت گذاری در حال رفتن به از اهمیت عمده ای به اقتصاد جهان سعی کنید برای گرفتن پای خود را پس از جهانی همه گیر. با ده ها میلیون آمریکایی بیکار آخرین چیزی که در جهان است که آنها در حال فکر کردن در مورد خرید یک گوشی جدید به خصوص برای 1000 $یا بیشتر. مصرف کنندگان که به طور سنتی خرید گل سرسبد گوشی های تلفن ممکن است, نگاهی به اواسط محدوده بازار که در آن شرکت هایی مانند سامسونگ و موتورولا که بسیاری از ویژگی های غنی از گوشی های با قیمت های بسیار جذاب. و هر دو تولید کنندگان را ساخته اند مطمئن شوید که شامل باتری بزرگ و ماندگار دوربین در این گوشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de