این است که چرا اپل انتظار بهبود عمر باتری در 5G اپل حتی پس از برش اندازه باتری

یک زمان وجود دارد که اپل آیفون شناخته شده بود برای آن فقیر به نمایشگاه عمر باتری. کاربران آیفون به تصویر کشیده

توسط EMROOZTAFAHOM در 5 مرداد 1399
یک زمان وجود دارد که اپل آیفون شناخته شده بود برای آن فقیر به نمایشگاه عمر باتری. کاربران آیفون به تصویر کشیده شد به عنوان wall huggers در خنده دار تلویزیون سامسونگ تجاری که نشان داد آنها در فرودگاه به دنبال هر خروجی برای اتصال به. اما در سال گذشته اپل اضافه شده و به عنوان یک اضافی ساعت عمر باتری به آی فون 11 نسبت به آیفون XR; دوم تا به حال بهترین عمر باتری در هر مدل آیفون در آن زمان. این شرکت همچنین افزود: چهار و پنج اضافی ساعت عمر باتری به آی فون 11 Pro (در مقابل آیفون XS) و آی فون 11 Pro Max (در مقابل آیفون XS Max) بود. به عنوان هر کسی که با آی فون 11 Pro Max می تواند گواهی دادن به عمر باتری در این دستگاه فوق العاده است.

اپل است که به شمارش در 5nm A14 Bionic چیپ ست برای کمک به بهبود عمر باتری در آیفون سری 12

پس چه چیزی اپل را در ذهن باتری ظرفیت در آیفون 12 سری? اول از همه باتری در حال رفتن به نیاز به انجام برخی از بلند کردن اجسام سنگین. تأمین 5G اتصال سنگین کار خود دارد و اگر "نرم افزار" مدل های ورزشی رفرش 120 هرتز رای دادن به شایعه تلاش برای ایجاد اسکرول و انیمیشن اذوقه و نوشابه صاف نیاز به مصرف انرژی و مقدار زیادی از آن. پس از همه, در 120Hz نمایش به روز شده است به 120 بار در ثانیه.


در حال حاضر وجود دارد این است که در واقع یک دلیل برای اپل در نظر گرفتن یک گام به عقب و برش ظرفیت و ما آنها را کشف. برای اولین بار در حالی که 28 درصد کاهش در ظرفیت باتری برای آی فون 12 به نظر می رسد بیش از حد به یاد داشته باشید که صفحه نمایش اندازه صفحه نمایش گزارش شده بود 5.4 اینچ نسبت به 6.1 اینچی آیفون 11. در علاوه بر این به آی فون 12 سری خواهد بود که اولین گوشی های هوشمند مجهز می شود یک 5nm چیپ ست. با 15 میلیارد ترانزیستور در داخل تراشه نسبت به 8.5 میلیارد دلار است که shoehorned داخل A13 مصنوعی جدید جزء خواهد بود و بیشتر انرژی کارآمد و فقط ممکن است قادر خواهید بود به بیش از را کمی بیش از 7 درصد کاهش ظرفیت باتری است که می تواند بر روی آی فون 12 نرم افزار سری.
در حالی که اپل ظاهرا شامل یک شارژ آجر در جعبه از آی فون جدید 12 مدل یک 20W آجر به بیرون درز کرده در عکس و در دسترس خواهد بود به عنوان یک لوازم جانبی. در سال گذشته سریع شارژ 18W آجر آمد در خارج از جعبه با آی فون 11 سری. با دادن آی فون 11 Pro خریداران $29 شارژر بیش از حد برای اپل به طرح? با شارژر انتظار می رود را شامل می شود در جعبه این سال شما می توانید انتظار به پرداخت این مقدار اگر شما می خواهید برای خرید یک شارژر جدید برای رفتن با گوشی جدید خود را.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب