• معروف گریزان هنرمند خیابانی بنکسی پرده برداری کرده است خود را ایجاد — یک تصویر از نقاشی موش ها ظاهر می شود به علت ویران … در آثار این هنرمند ،
  • Banksy ارسال شده جدید هنری به Instagram با نشاط اشاره به این واقعیت است که آن را در حالی که کار از خانه چیزی است که در حال حاضر یک واقعیت زندگی برای میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان به عنوان coronavirus همه گیر شده کشیده است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

“همسر من متنفر است آن وقتی که من از خانه کار می کنند.”

که چگونه معروف گریزان هنرمند Banksy زیر نویس یک Instagram ارسال به تصویر می کشد آخرین آثار هنری است که “دوست” بیش از 2.4 میلیون بار است که میزبانی در شاید oddest انتخاب سالن و در عین حال — حمام خود را. آه خوب, چه می توانید انجام دهید زمانی که بسیاری از جهان است که در مستند در حال حاضر به عنوان یک نتیجه از coronavirus? “ما همه در این با هم” یک عبارت شما احتمالا شنیده ام بیش از یک بار در حال حاضر از آنجا که بحران آغاز شد. که بدان معنی است که به خوبی در میان چیزهای دیگر, که برای کارگران و هنرمندان در خیابان به طور یکسان همه کار از خانه برای هم بودن.

نقاشی موش ها یک تصویر آشنا در Banksy می کنند و در صحنه او ارسال شده به Instagram جوندگان به نظر می رسد و باعث هرج و مرج در اطراف حمام — پله در خمیر دندان به فشار یک انفجار که به نظر می رسد به چسبیدن به در هوا گرفتن یک آینه به دست کشیدن از آن گوشهء چشم و نقاشی بر روی دیوار, در میان چیزهای دیگر.

تصاویر کلاسیک Banksy محصول خود را منحصر به فرد شوخ طبعی و نمایش داده شده در یک non-mainstream تنظیم — مورد دوم این درست است که او را تعویض معمول محل از انتخاب خیابان با خود ، و آن را همیشه قابل توجه برای من حداقل چقدر فشار دهید توجه خود را خلق جدید گارنر: به زودی پس از او Instagram post ظاهر شد, مقالات, جزئیات Banksy جدید ایجاد به نظر می رسد در همه جا از سی ان ان و نیویورک پست به نگهبان و سفید.

شما را به تامل و مطالعه کامل تصویر ضرب و شتم به آن را در تمامیت آن. به ظاهر در همه جا شما نگاه وجود دارد یک “لحظه” با تشکر نه رنگ آمیزی موش بازی در سراسر Banksky حمام. یکی از آنها دیده می شود scampering در سراسر یک رول کاغذ توالت در حالی که دیگری به نظر می رسد به مناسبت روز زندان-سبک با رژ لب نوشته شده بر روی دیوار.

این قطعه توسط Banksy جدیدترین پس از ایجاد هنر خود را به نظر می رسد که در بریستول در انگلستان در ماه فوریه. آن را به تصویر کشیده یک کودک با یک تیرکمان بچه گانه اشاره کرد و در گل سرخ که مانند آتش بازی در آسمان اگر چه تصویر تخریب شد به زودی پس از آن به نظر می رسد — کسی که نوشت: “BCC ツ” در سراسر آن که به نظر می رسید به یک مرجع به بریستول شورای شهر.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im