این چیزی است که iPadOS نیاز قبل از اپل واقعا می تواند جایگزین یک کامپیوتر

من تلاش کرده اند به استفاده از iPads ها و تبلت های اندروید به کامپیوتر, تعویض, بیش از سال به دلیل مانند بسیاری دیگر از تکنولوژی علاقه مندان می بینم که بالقوه در پشت این ایده. iPads ها بسیار سبک تر و آسان تر برای حمل در اطراف یک لپ تاپ. آنها نیز آرام و با دوام باتری اغلب بسیار بهتر است کیفیت ساخت و… به سادگی راه بیشتر سرگرم کننده برای استفاده از مک و یا کامپیوتر!اپل واقع شده است بازاریابی اپل به عنوان یک کامپیوتر جایگزینی برای مدتی در حال حاضر و با توجه به جدیدتر iPad Pro مدل سریع تر از بسیاری از لپ تاپ, iPads ها هستند قطعا آماده به جای PC خود را بر روی کاغذ.اما وجود دارد باقی می ماند خودنمایی نرم افزار-مسائل مربوط است که هنوز هم نگه دارید iPad بازگشت از صالح PC جایگزینی برای اکثر کاربران است.

چند وظیفه ای است که هنوز هم یک ظرف غذا

هر کامپیوتر کاربر که سوئیچ برای اپل خواهد بود بلافاصله خاموش با آن رابط های تلفن همراه و تک-برنامه-در-یک-بار تجربه. بله شما می توانید با استفاده از تقسیم که مکث بسیاری از برنامه های پخش هنگامی که شما نیاز به رفتن به صفحه اصلی و انتخاب دوم برنامه. شما همچنین می توانید با استفاده از اسلاید بیش از آن است unusably کوچک و قد بلند اغلب پوشش راه عمودی بیشتر روی صفحه نمایش املاک و مستغلات بیش از آن نیاز دارد به ویژه هنگامی که با استفاده از برنامه های مانند یوتیوب.

حداقل در iOS عملکرد چند تکلیفی باید به عنوان روان به عنوان آن را در بسیاری از دستگاه های آندروید که در آن اگر شما در حال اجرا یوتیوب و می خواهید به راه اندازی یک برنامه دیگر در تقسیم صفحه نمایش برای رفتن به صفحه اصلی به منظور باز کردن آن نمی مکث یوتیوب را پخش کند. اندروید همچنین اجازه می دهد تا برای پنجره برنامه و عمودی تقسیم صفحه نمایش iPadOS هنوز هم نمی کند.

iPads ها باید نه تنها اجازه می دهد برای بهتر عملکرد چند تکلیفی اما گام اضافی نسبت به چگونه یک کامپیوتر دسته نرم افزار با پشتیبانی از برنامه به حداقل رساندن و سوئیچینگ در MacOS. آن را باید یک برنامه فعال و در دسترس در حوض حتی زمانی که کاربر سوئیچ به برنامه های مختلف. به نظر می رسد مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال به انجام چند وظیفه ای مانند آن است که در MacOS به جای هنوز هم چسبیده به یک راه حل های تلفن همراه برای چند وظیفه ای.

برنامه های دسکتاپ نیاز به آمدن به اپل

اپل در حال حاضر برخی از شگفت انگیز کلاس دسکتاپ برنامه های کاربردی مانند سافاری و فتوشاپ و انواع برنامه های با کیفیت بالا برای بهره وری مانند تولید مثل و LumaFusion.

اما واقعا جذب اکثریت حرفه ای PC و Mac کاربران اپل هنوز به خود بسیار محبوب برنامه های دسکتاپ مانند منطق طرفدار و فاینال کات طرفدار به اپل. Final Cut Pro به تنهایی بسیاری از حرفه ای ها’ بهانه ای برای داشتن یک مک پس از آن معقول انتظار می رود که انتقال آن را به iPad خود را به دستگاه بسیار جذاب به جوانب مثبت.

بیشتر بازی های کنسول باید منتقل شده به اپل

فقط به خاطر مک نمی تواند نسبت به PC می آید به آن کتابخانه بازی این بدان معنا نیست که اپل باید چشم پوشی “واقعی” بازی بیش از حد و چوب فقط با بازی های تلفن همراه. اگر بازی مثل Skyrim را می توان منتقل شده به نینتندو سوئیچ و آن پایین تر از سخت افزار آنها را می توان منتقل شده به اپل بیش از حد. اپل باید به طور جدی در نظر گرفتن تشویق توسعه دهندگان به آن بروید.

در حال حاضر در اپل ما می توانیم هر بازی 90 کنسول و PC بازی Sonic The Hedgehog و عذاب یا چند بازی از اوایل سال 2000 یعنی Max Payne و Grand Theft Auto. و در حالی که آن را بزرگ و کسانی که سرگرم کننده هستند آنها منتقل شده تمام راه برگشت در سال 2011. اپل سخت افزار بسیار بهبود یافته بیش از 9 سال گذشته و در عین حال آن را هنوز هم تنها کسانی و بازی موبایل.

مدیریت فایل ها هنوز نیاز به کار

زمانی که من می خواستم برای انتقال من دانلود کتابخانه موسیقی از یک کامپیوتر ویندوز به اپل من به سرعت کشف کرد که آن را در واقع نه به معنای امکان پذیر است. پس از یک دوره طولانی از آزمون و خطا راه حل برای من بود برای دانلود VLC Player برنامه بر روی iPad من و با استفاده از iTunes بر روی کامپیوتر من برای انتقال موسیقی به VLC پوشه. بنابراین در حال حاضر من تنها می تواند بازی کتابخانه موسیقی از طریق VLC و نه موسیقی برنامه اپل.

معلوم است موسیقی برنامه تنها برای موسیقی شما خرید از طریق iTunes. اما اپل به طور واضح نشده است که وجود دارد مقدار زیادی از راه های دیگر برای یک برای ساخت یک کتابخانه موسیقی.

این تنها یکی از بسیاری از ضد مصرف کننده تجربیات شما تلو تلو خوردن بر, هنگامی که در تلاش برای استفاده از iPad خود را به عنوان کامپیوتر اصلی. یکی دیگر است – در حال حاضر فایل های برنامه فقط به کاربران امکان می دهد ببینید اندازه یک فایل در یک زمان شما می توانید ببینید که اندازه پوشه ها و یا فایل های چندگانه. اگر چه مدیریت فایل در iOS / iPadOS بهبود یافته بسیار بیش از چند سال گذشته آن را هنوز هم نمی تواند تعریف شده به عنوان PC-class.

بهتر ابزارک برای امروز مشاهده

در هر زمان شما می بینید مدرن آی پد استفاده می شود که کاربر تا به امروز مشاهده فعال بر روی صفحه نمایش اما با هیچ اطلاعات مفید در واقع در آن است. اغلب نگه داشته به دلیل آن به نظر می رسد خوب به فروش می رساند و ما قول می دهم که در آینده ممکن است مفید باشد.

بیایید Mail widget. اگر شما همیشه استفاده از یک ایمیل ویجت در آندروید شما می دانید که چگونه از آن قرار است به کار – نشان دادن شما یک لیست از آخرین ایمیل همراه با افراد خود را نام فرستنده و گاهی بیشتر. پست ویجت برای امروز مشاهده بر روی iPad با این حال نشان می دهد که هیچ چیز شما قرار است به “اضافه کردن افراد برجسته” که به معنی اولویت حساب. این یک تو رفتگی در دیوار چیزی که انتظار از متوسط آی پد کاربر. بسیاری از افراد انتظار می رود برای دیدن جدیدترین ایمیل های دریافتی در یک ویجت می خواهم که این چیزی است که باید آن را انجام می دهند و یا حداقل باید گزینه. یک موسیقی و یا رسانه های ویجت برای کنترل بیشتر از اپل, موسیقی خواهد بود بیش از حد خوب بود و ما در مرکز کنترل.

بهتر kickstand موارد برای iPads ها

این نیست در مورد iPadOS per se, اما آن را هنوز هم ذکر شده است. همانطور که می دانید اپل همه چیز در مورد زیبا و طراحی ساده زبان. داشتن که در ذهن من شک کوپرتینو شرکت را تا به حال اضافه کردن یک پایه برای iPad خود را مانند Microsoft Surface تبلت به راحتی داشته باشد. اما ما باید حداقل گزینه های بهتر برای ساده نازک و محکم kickstand موارد است. اگر من مجبور به خرید گران قیمت در مورد هر یک از iPad جدید فقط پس از آن می تواند ایستادن خود را در آن من می خواهم حداقل مانند مورد گزینه را نه آی پد ضخیم تر و سنگین تر می شوند و یا بدتر از احساس. اما بیشتر در مورد گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد, از جمله کسانی که از اپل, درست نیست بسیار خوب است.

اپل خود را برای اولین بار-حزب “smart folio” راه حل هنوز هم استفاده از تاشو “اوریگامی” با طراحی ضعیف آهن ربا که ارائه ابدا مناسب و معقول و یا امن و قابل تنظیم kickstand راه حل به عنوان آنچه که ما در مایکروسافت Surface قرص. اپل smart folio موارد حتی قابل تنظیم شما می توانید یک زاویه دید و یک “تایپ” زاویه آن است.

ما باید انتظار از یک کامپیوتر جایگزینی قادر به ایستادگی خود را در آن قابل استفاده در چندین موقعیت یا حداقل آن را به انواع با کیفیت kickstand موارد در دسترس است. من آگاه هستم که جدید اپل سحر و جادو صفحه کلید (در زیر دیده می شود) دارای قابلیت تنظیم زاویه دید اما این که یک $300 صفحه کلید و پد و لوازم جانبی, و آن را تنها برای جدیدتر نرم افزار مدل.

در نتیجه

اپل یک دستگاه شگفت انگیز و در حال حاضر می تواند جایگزین کامپیوتر برای کاربران نور. اما برای بسیاری از آن را همچنان برگزار می شود توسط اپل انتخاب هنوز هم درمان آن را به عنوان کمی بیش از یک بزرگ آی فون, حداقل زمانی که آن را به نرم افزار خود را.

اپل تقسیم iPadOS از iOS بود یک گام امیدوار کننده در مسیر درست اما iPadOS است در مراحل ابتدایی است و هنوز هم بیش از حد از یک سیستم عامل تلفن. آنچه که در لیست علاقه مندی های خود برای آینده iPadOS نسخه و آیا شما فکر می کنم اپل در حال حاضر می تواند به اندازه کافی جایگزین کامپیوتر شما در حال حاضر ؟

خرید 12.9 اینچی اپل iPad Pro از بهترین خرید
خرید 11-اینچ, اپل iPad Pro از بهترین خرید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de