این بدترین coronavirus اشتباه شما می توانید

  • به بهترین شکل ممکن coronavirus نکته می آید از یک دکتر که هشدار می دهد که بدترین اشتباه شما می تواند در طول همه گیر است برای به اشتراک گذاشتن با افراد دیگر.
  • Coronavirus به روز رسانی نشده است فوق العاده این هفته به عنوان جهان ثبت تعداد رکورد روزانه موارد با ما مسئول بیش از یک چهارم از عفونت های جدید.
  • شیوع بیماری در آمریکا و برزیل و هند در حال دامن زدن به افزایش, اما کشورهای دیگر باید شاهد یک چشم انداز مثبت در مورد به عنوان به خوبی.

رمان coronavirus همه گیر نشان می دهد هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت. برخی از پزشکان ایتالیایی ممکن است فکر می کنم خود را COVID-19 شیوع به نظر می رسد چیزی شبیه به آنچه اتفاق افتاده است در ماه مارس یا آوریل, اما این مورد در آمریکا و برزیل و هند و دیگر مکان هایی که شده است شاهد موج در موارد از اواخر سال. آب و هوای گرم هیچ چیز انجام خواهد داد برای جلوگیری از ویروس. این ویروس فقط نمی خواهد ناپدید می شوند خود به خود در برخی از نقطه یا به عنوان برگ برنده همچنان به این باور است.

دنیا آمده است یک راه طولانی از اوایل ماه از این بیماری همه گیر و ما باید پروتکل درمان در جایی که کار می کنند و می تواند زندگی را نجات دهد. کشورهای در حال آزمایش مردم بیشتر از همیشه وجود دارد و هیچ کمبود PPE. اما این بدان معنا نیست که ما می توانیم بازگشت به راه کارهای قبل از اواسط ماه مارس. افزایش عظیم در موارد متعددی جنوب آمریکا اثبات شده است که ما نمی توانیم به حالت عادی بازگشت. فلوریدا و تگزاس و آریزونا را شکسته رکورد پس از رکورد بیش از چند ماه گذشته باعث شده مسئولان به تجدید نظر در محدودیت. آن را واقعا به همه به احترام چند عقل سلیم دستورالعمل به منظور کاهش گسترش یافته است. و دکتر توضیح می دهد که بدترین coronavirus اشتباه شما می تواند ساخت در حال حاضر.

“در حال حاضر و تا زمانی که ما پیدا کردن یک عملی واکسن شما نمی خواهید به های هوایی خود را با هر کس دیگری است اما کسانی که در خانواده خود” دکتر لئو Nissola می نویسد: در MSN.

های خود را درجه یک تعبیری برای دو شیوه های مختلف است که می تواند کمک به کاهش انتقال است. آنها را به عنوان ما شده است صحبت کردن در مورد آنها را برای چند ماه در حال حاضر و آنها بهترین کار هنگامی که در ترکیب.

یکی از آنها این است که اجتماعی فاصله ، بیشتر زمان شما صرف و دور از اماکن عمومی به ویژه رستوران ها و کافه ها کمتر احتمال دارد شما به توان و حذف. که به ویژه درست است اگر خود را در شهرستان شاهد یک افزایش مشخص در موارد. دوم این است که با استفاده از ماسک صورت زمانی که شما در خارج از خانه.

که واقعا تنها راه برای متوقف کردن های هوایی خود را با دیگران است.

رمان coronavirus سفر از طریق قطرات خارج شده از طریق سرفه و عطسه. اما نامرئی ذرات حاوی ویروس می تواند ترک دهان خود را هنگامی که شما صحبت می کنید, سرفه, آواز خواندن و یا تنفس. شما می تواند آلوده هر کسی در اطراف شما اگر شما نمی پوشیدن ماسک. به طور مشابه افراد دیگر می تواند این ویروس را به شما اگر نه شما و نه آنها با استفاده از پوشش صورت. حتی زمانی که در استفاده از ماسک های صورت نمی تضمین 100 ٪ حفاظت و شما هنوز هم می توانید دریافت کنید. اما آنها می تواند به کاهش خطر انتقال داد.

“عمومی اشتباه شده به دلیل عدم هماهنگی بین سازمان های ایالات, استان ها و شهرستانها و برخی از مردم به حق ناراحت از عدم پاک کردن پیام. اما اشتباه نکنید, پوشیدن ماسک کار می کرد. نمونه هایی از این هستند که چگونه سنگاپور کره جنوبی و نیوزیلند به کار گرفته اند این بهداشت عمومی بحران” Nissola اشاره کرد.

“جلوگیری از داخل مناطق سواحل شلوغ و خارج از زمانی که پوشیدن ماسک,” او اضافه شده است. “شماره یک اشتباه می تواند شما را با پوشیدن یک ماسک. خط پایین در اینجا است: آیا سهم خود را در هوا. پوشیدن ماسک.”

تعداد کل جهانی عفونت عبور 11 میلیون از صبح روز جمعه. این رقم شامل 4.377 میلیون فعال موارد و تقریبا 527,000 مرگ و میر. امریکا COVID-19 تعداد دفعات مشاهده شده است که در بیش از 2.838 میلیون نفر از جمله بیش از 1.510 میلیون فعال موارد و بیش از 131,500 مرگ و میر.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de