• ناسا Hi-C 2.1 تلسکوپ گرفته شده خورشید کوچک پلاسما موضوعات در هرگز قبل دیده می شود جزئیات.
  • موضوعات را تاجی حلقه که پیچ و تاب و از ستاره و کوچکترین موضوعات اقدامات در حدود 200 متر گسترده است.
  • محققان می گویند ما نیاز به یک قوی تر خورشیدی رصدخانه اگر ما برای کسب اطلاعات بیشتر از خورشید ،
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تصاویر گرفته شده توسط ناسا با وضوح بالا تاجی تصویرساز (Hi-C برای کوتاه) فاش کردن اسرار جدید در مورد خورشید ما و جای تعجب فرآیندهای پیچیده به طور مداوم اتفاق می افتد در خارجی ترین لایه است. با سطح جزئیات قبل از هرگز قابل دسترسی توسط خورشید زل زده سخت افزار, تصاویر نقطه به نقطه حساس جریان انرژی در ستاره های ما جو.

به عنوان ScienceNews , گزارش, تصاویر, موضوع جدید, مقاله پژوهشی منتشر شده در این مجله اختر فیزیکو آنها در حال ریختن نور را در کرونال حلقه. تاجی حلقه عظیم منحنی ستون پلاسما است که تولید شده توسط خورشید را قدرتمند نیروهای مغناطیسی. با تشکر از این واضح تر-از-همیشه تصاویر از حلقه ما می توانید ببینید که آنها در واقع ساخته شده از بسیاری از کوچک “موضوعات.”

مشاهدات خورشید دشوار است برای یک دلیل واضح: آن را بسیار روشن است. دانشمندان با استفاده از ابزار است که تشخیص طول موج خاص نور به منظور دریافت یک تصویر واضح تر از آنچه اتفاق می افتد در میان دوزخ اما اغلب سازه ها مانند تاجی حلقه به نظر می رسد تار و یا مبهم و مه آلود.

ناسا Hi-C فضاپیما برنامه به طور مداوم بهبود پس از سخت افزار آن را می فرستد به فضا است. تصویرساز خود را کوچک است و بعد از این اخراج به فضا آن را در حدود پنج دقیقه به آن مشاهدات قبل از آن بلغزد بازگشت به سمت زمین است. ناسا به روز رسانی های Hi-C در طول زمان و این تصاویر بودند جامعی در سومین ماموریت با Hi-C مدل 2.1 که قادر به مشاهدات دقیق تر از نسخه های قبلی.

کوچک رشته ما در این تصاویر در واقع هنوز هم بسیار بزرگ اندازه گیری حدود 513 متر در قطر. اما کوچکترین رشته های اندازه گیری تنها حدود 200 متر عرض است که فوق العاده نازک زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد یک شی به عنوان بزرگ به عنوان یک تاجی حلقه. تعیین زیر سازی از یک حلقه اگر یکی وجود دارد, مهم است به درک ما از جو خورشید است.

تصاویر خالص eye candy, اما آنها همچنین باور نکردنی ارزش علمی. آنقدر که محققان استدلال می کنند این تصاویر ثابت می کند که جدی پیشرفت های تکنولوژیکی مورد نیاز است و بسیار دقیق مشاهدات خورشید باید یک اولویت است.

“آن را یافت که Hi-C 2.1 حل و فصل می توانید رشته های فردی به عنوان کوچک به عنوان ≈202 متر, هر چند بیشتر معمولی رشته عرض دیده می شود در حال ≈513 متر” محققان نوشتن. “برای تاجی رشته در منطقه کم انتشار به احتمال زیاد به عرض است که به طور قابل توجهی باریک تر از بالا و انتشار رشته در ≈388 متر. این مکان کم انتشار تاجی رشته های زیر حل و فصل قابلیت های [این رصدخانه دینامیک خورشیدی] برجسته نیاز برای دائمی رصدخانه خورشیدی با قدرت تفکيک سلام C.”

منبع تصویر: Williams et al. / ناسا

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im