این تعجب آور ترین آیفون 12 نشت تا کنون و مردم عصبانی هستند

  • با توجه به یک آی فون جدید 12 نشت از جهان بالا Apple insider, شرکت آینده آیفون جدید 12 نمی خواهد کشتی با EarPods و یا یک آداپتور برق در جعبه.
  • تنها لوازم جانبی است که کشتی با آیفون 12 خواهد بود USB-C به کابل رعد و برق.
  • وادار کردن کاربران برای خرید هدفون یا یک آداپتور برق جداگانه کمک خواهد کرد که اپل جبران افزایش هزینه های تولید بر روی آی فون 12 اما آن را دیده اند و نه به عنوان یک مشتری پسند تصمیم گیری است.

این unboxing تجربه برای اپل آی فون جدید 12 مدل خواهد بود به شدت متفاوت در مقایسه با سال گذشته است. با توجه به تحقیقات جدید توجه داشته باشید از Ming-Chi Kuo (از طریق MacRumors), اپل, آیفون, 12 مدل در این سال خواهد کشتی بدون EarPods و یا یک آداپتور برق. به جای آیفون, 12 خریداران را پیدا خواهد کرد که خود دستگاه جدید تنها کشتی با USB-C به کابل رعد و برق و شاید کسانی که اپل برچسب است که اپل هنوز هم باعث می شود برای برخی از دلیل عجیب و غریب.

دلیل اپل شگفت انگیز تصمیم گفته boils پایین به صرفه جویی در هزینه. Kuo ادعا می کند که آیفون 12 — حساب آن 5G chipset — گران تر خواهد بود برای اپل به تولید است. اپل از این رو تصمیم به کاهش هزینه های وادار کردن کاربران به خرید هدفون و یک آداپتور برق جداگانه. چه تر است, این تصمیم نیز ممکن است کمک اپل صرفه جویی در پول در هزینه های بسته بندی و حمل و نقل.

آیفون 12 خریداران قصد چیدن یک آداپتور برق گزارش شده که قادر به خرید یک 20W آداپتور. توسط راه در مقابل اپل با آیفون خود را 11 صف حمل یک 18W آداپتور با سریع-قابلیت شارژ. و قبل از آی فون 11, سیب حمل یک آداپتور 5W با مدل های آی فون جدید.

آن را در حال حاضر هنوز مشخص نیست اگر آیفون 12 خریداران خواهد بود قادر به خرید یک آداپتور برق و هدفون در تخفیف و یا اگر آنها را مجبور به پرداخت قیمت گذاری به طور منظم.

فراتر از آیفون 12, Kuo ادعا می کند که اپل در نهایت شروع به حمل و نقل iPads ها جدید بدون آداپتور برق نیز هست.

اگر ما فرض کنیم که Kuo توجه دقیق است اپل تصمیم گیری در اینجا این است که کمی عجیب و غریب به حداقل می گویند. حمل و نقل یک آی فون جدید و بدون هدفون و یا یک آداپتور برق است که دقیقا کاربر پسند. و در حالی که دیرین صاحبان آیفون به احتمال زیاد در حال حاضر یک جفت هدفون و یک موجود آداپتور برق آیفون, آنچه در مورد آی فون جدید کاربران ساخت سوئیچ بیش از آندروید? نیازی به گفتن نیست مردم گرفته اند به سایت های رسانه های اجتماعی مانند Facebook و توییتر به صدای برخی از نظرات قوی در این مورد خاص نشت.

بیش از هر شرکت دیگر اپل را دوست دارد مورد مباهات چگونه کاربر پسند محصولات خود هستند. در واقع شعار “این فقط کار می کند” را دنبال کرده است اپل برای چه به نظر می رسد برای همیشه لطفا برای. بنابراین تصور کنید یک آی فون جدید مالک صرف بیش از $1000 در آی فون 12 رفتن به خانه و پس از آن متوجه می شوند که آنها را مجبور به پرداخت اپل پول و حتی بیشتر برای یک تجربه مطلوب کاربر.

اگر Kuo پیش بینی معلوم می شود درست آن جالب خواهد بود برای دیدن اگر اپل تصمیم elicits هر نوع واکنش از کاربران است. حتی صاحبان آیفون که در حال حاضر هدفون و یک موجود آداپتور برق ممکن است اپل به کار را از اصل به تنهایی.

اپل انتظار می رود که به پرده آن, آیفون, 12 صف — که تشکیل شده است از چهار دستگاه در یک رویداد خاص در ماه سپتامبر. و با کروناویروس به ظاهر عقب در حال افزایش است و در کالیفرنیا این امر می تواند تعجب آور به اپل اعلام این دستگاه در یک رویداد مجازی شبیه به چگونه آن را تحویل هفته گذشته نطق اصلی WWDC.

پس از آیفون 12 رونمایی دستگاه است که انتظار می رود به آمار فروشگاه های زمانی در ماه اکتبر. هر چند مدل های آی فون جدید به طور معمول آمار بازار در ماه سپتامبر coronavirus گزارش تاخیر اپل طراحی و تست چند هفته. ما نیز دیده می شود نشانه آن است که اپل بالای خط iPhone 12 Pro ممکن است وارد نمی شود تا نوامبر است.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>