این است که PS5 اخبار پارسه در حال مرگ بوده اند به شنیدن

  • این PS5 قیمت و تاریخ عرضه نمی شد و نشان داد این هفته به برخی از شایعات ادعا کرد, اما وجود دارد برخی از خبر خوب برای علاقهمندان به بازی به دنبال خرید سونی کنسول نسل بعدی.
  • سونی نیز افزایش یافته پلی استیشن 5 تولید برنامه برای این سال برنامه ریزی برای تولید بین تا 10 میلیون واحد برخی از 50 درصد بیشتر از برآورد قبلی.
  • رمان coronavirus همه گیر ممکن است به سرزنش برای سونی تصمیم به بالا بردن PS5 تولید برنامه. همانطور که بیشتر افراد زمان بیشتری را صرف در داخل خانه آنها مصرف بیشتر سرگرمی, بازی, محصولات گنجانده شده است.

پارسه که به دنبال تمام بیل های اتحاد جماهیر شوروی و شایعات در این صنعت امیدوار سونی خواهد PS5 preorders این هفته و آشکار واقعی قیمت و تاریخ انتشار کنسول که قرار است به آمار فروشگاه در ماه نوامبر. برخی از آنها احتمالا به خوبی آگاه است که سونی اولیه عرضه PS5 و PS5 نسخه دیجیتال عرضه خواهد شد بنابراین سفارش یکی از کنسول ها جلوتر از شلوغ فصل کریسمس ممکن است تنها راه برای تضمین PS5 واحد. سونی نمی توان منتظر واقعی اعلام و وجود دارد هیچ گفتن که PS5 در دسترس بودن اطلاعات آشکار خواهد شد. نزدیک ما به این شایعه نوامبر راه اندازی پنجره, بیشتر احتمال دارد آن است که به انتظار یک اطلاعیه. نه به ذکر است که مایکروسافت در مورد میزبان یک ایکس باکس رویداد خود را که در آن ارزان تر از سری S ممکن است پرده برداری کرد. اما وجود دارد برخی از خبر خوب برای علاقهمندان به بازی به دنبال نمره PS5 واحد به عنوان به زودی به عنوان آنها در فروش: سونی گزارش شده است که ساخت تعداد زیادی واحد بیشتر از ابتدا معتقد بودند.

در ماه های اولیه از این بیماری همه گیر برخی این باورند که هر دو مایکروسافت و سونی ممکن است جست و خیز و برنامه ریزی شده در اواخر سال 2020 راه اندازی جدید برای ایکس باکس و پلی استیشن, کنسول. به عنوان COVID-19 کانون منتقل شده از چین به اروپا و آمریکا تامین کنندگان در آسیا باید از سر تولید. در این ماه است که به دنبال هر دو مایکروسافت و سونی تایید جدید کنسول راه اندازی خواهد شد همانطور که قبلا برنامه ریزی شده در طول این سال فصل تعطیلات.

دو متمایز گزارش ها می گویند سونی است bumping تا PS5 تولید و تلاش برای افزایش PS5 عرضه پیش از فصل آینده کریسمس.

سونی افزایش یافته است PS5 خروجی به میزان 50% و شاخص Nikkei Asian Review reports. سونی برنامه ریزی شده را به حدود 6 میلیون PS5 واحد در این سال, اما این افزایش تولید به 9 میلیون واحد منابع آشنا با این موضوع گفت. Facebook نیز به دنبال تولید بیشتر Oculus واحد eying رشد حداقل 50 ٪ از یک سال پیش.

به طور جداگانه بلومبرگ ژاپن آموخته است که سونی دو برابر شده است, پلی استیشن 5, تولید با هدف به کشتی 10 میلیون واحد تا پایان سال است. تدارکات هنوز هم ممکن است مانع فروش این گزارش اشاره می کند و اضافه کرد که خبری نیست رسمی.

هر دو گزارش ها می گویند که این رمان coronavirus بهداشت بحران تناقض متقاعد سونی برای افزایش PS5 عرضه است. همانطور که بیشتر مردم در خانه مانده و در طول همه گیر تقاضا برای سرگرمی راه حل افزایش یافته است, بازی گنجانده شده است. کنسول های برخی از خریداران ممکن است به تعویق انداختن بعدی خود را پلی استیشن خرید به عنوان آنها در حال برخورد با اقتصادی خرید اینترنتی رمان coronavirus بیماری همه گیر. اما کسانی که هنوز طرح جدید برای خرید کنسول با وجود آنچه اتفاق می افتد وجود داشته باشد شانس بهتری برای گرفتن یک اگر سونی است که در واقع ساخت واحد بیشتر است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de