این خوب coronavirus واکسن اخبار جهان نیاز دارد در حال حاضر

  • Coronavirus واکسن تحقیقات در حال حرکت است همراه با نامزد دیگری نمایش نتایج امیدوار کننده ای در جلوگیری از COVID-19 عفونت است.
  • Pfizer مدیر عامل آلبرت Bourla گفت: در مصاحبه ای که FDA می تواند تایید BioNTech mRNA واکسن به عنوان به زودی به عنوان اکتبر فرض فاز 3 از محاکمه به خوبی می رود.
  • فایزر در حال حاضر سرمایه گذاری بیش از 1 میلیارد دلار برای تولید واکسن در خطر ابتلا به آن همه دور اگر واکسن را دریافت نمی کند تایید شده است.

اب زیر کاه رمان coronavirus مورد نیاز فقط پنج روز به آلوده یکی دیگر از میلیون نفر, اما این فقط به این دلیل که بسیاری از مردم شده اند خسته رعایت دستورالعمل های ایمنی — نه به ذکر است که برخی از آنها ابلهانه باور نداشتند و حتی گرانش از این وضعیت است. از صبح روز جمعه جهان ثبت شده نزدیک به 12.5 میلیون نفر, با بیش از 560,000 از این افراد با داشتن درگذشت در حالی که مبارزه با عفونت. این 13 میلیون را تایید کرد COVID-19 مورد ثبت خواهد شد در روزهای آینده و ما احتمالا دیدن بسیاری از میلیون ها نفر بیشتر بیماری در این سال است. که در بالای حامل بدون علامت و تمام افرادی که دچار علائم و زنده ماندن ویروس تا کنون که بدون گرفتن تست شده است. عفونت واقعی نرخ بسیار بالاتر از آنچه که هر کسی فکر می کند آن است و ما ممکن است هرگز پیدا کردن میزان واقعی این بیماری همه گیر.

این همه خبر بد ، تعداد کمتری از مردم در حال مرگ هستند از COVID-19 عوارض پس از گرفتن هواکش به عنوان پزشکان پروتکل های مدیریت است که کار است. اولین داروهای موثر نیز اینجا و صدها نفر از درمان های جدید در آثار هستند. بسیاری از آنها واکسن است که می تواند به جلوگیری از عفونت به طور کامل و ما شاهد چندین امیدوار کننده آنهایی که در چند هفته گذشته که رسیده پیشرفته کارآزمایی بالینی فاز. در حالی که هیچ تضمینی وجود ندارد این واکسن را تایید خواهد کرد, یکی از شرکت دقیقا خوب coronavirus واکسن اخبار جهان نیاز دارد در حال حاضر: واقعی آزادی پنجره برای یکی از این واکسن است.

ما نگاه Pfizer و در همکاری با شرکت آلمانی BioNTech کاملا چند بار در چند ماه گذشته ، این دو شرکت راه اندازی بالینی در آلمان و آمریکا برای messenger RNA واکسن نامزدها (mRNA) یک چند هفته پیش. این دارو با استفاده از مواد ژنتیکی برای تولید یک واکنش سیستم ایمنی بدن است که می تواند در خنثی کردن SARS-CoV-2 coronavirus است که یک نوع جدید از تکنولوژی برای واکسن. مدرن دارای یک محصول مشابه در حال توسعه است.

فایزر و BioNTech منتشر شد داده های پژوهش از فاز اول این آزمایش که نشان داد این دارو تحویل انتظار می رود واکنش خنثی سازی آنتی بادی است که می تواند به جلوگیری از عفونت. “که این واکسن در انسان ایجاد پاسخ ایمنی بسیار قوی در تمام افرادی که موفق به دریافت واکسن” فایزر مدیر عامل آلبرت Bourla گفت: “و کسانی که پاسخ نیز قادر به کشتن ویروس. آنچه که ما آموخته است که این واکسن می تواند در خنثی کردن ویروس.”

مدیر عامل شرکت به نظر می رسد بسیار با اعتماد به نفس است که این واکسن را به اثبات می تواند موثر باشد در مصاحبه ای با زمان. “برای من آن لحظه ای که من دیدم اطلاعات به علاوه بسیاری از اطلاعات دیگر که ما هنوز منتشر نشده [که] به من بگو که تا حالا فکر می کردم که اگر ما یک واکسن” او گفت:. “در حال حاضر من بحث در مورد زمانی که ما در حال رفتن به یک واکسن.”

هر مدیر عامل که مشتاق در مورد خود و یا محصولات شرکت ، بنابراین Bourla اظهارات نیاز به درمان با برخی از مطلع شک و تردید. همیشه وجود دارد شانس این واکسن را نمی خواهد کار. فایزر را شروع فاز 3 آن کارآزمایی بالینی این ماه, ثبت نام 30000 نفر در 150 مکان. این مطالعه رگولاتور را در جهت نیاز به تایید استفاده از mRNA واکسن.

Exec آیا آدرس این واقعیت نیز هست. “اجازه بدهید من دقیق و واقعی در اینجا,” او گفت: زمان. “یکی از ما تنها می دانم که اگر این واکسن کار می کند که ما باید مطالعه نهایی. ما در بسیاری از موارد که من احساس می کنم که واقعا باید آن را … ما باید قادر خواهد بود در ماه سپتامبر زمانی که اطلاعات کافی به می گویند اگر این واکسن کار می کند یا نه. و برای ارسال آن به FDA.”

Bourla فکر می کند سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) تایید می تواند به عنوان به زودی به عنوان اکتبر است که حتی سریع تر از ما را پیش بینی کرده اند. مانند دیگر داروسازان فایزر در حال حاضر شروع به تولید این واکسن پیش از تصویب قانونی با هدف تولید تا 100 میلیون دوز تا پایان سال 2020 است. فایزر نیز آغاز شده است مذاکرات تجاری با چندین دولت در حال حاضر.

Bourla گفت که شرکت گزارش خواهد شد قیمت این واکسن را به سود اما او فکر می کند که دولت باید توزیع آن را به آسیب پذیرترین بدون هیچ هزینه. Exec می گوید که این شرکت می ایستد به از دست دادن 1 میلیارد دلار اگر تولید خطر پرداخت نمی کند و این واکسن در نهایت کار نمی کند. “ما آن را دور بیاندازید. آن را تنها پول ما در حال رفتن به از دست دادن” او گفت:. اما اگر تصویب می آیند در زمان آن آماده دوز واکسن آماده برای رفتن خواهد بود بلافاصله.

گفت: دولت هنوز به موضوع ایمن سازی سیاست. حتی اگر Pfizer واکسن آماده است در ماه اکتبر این واکسن نمی دیدار با تقاضای جهانی برای میلیاردها دوز. از آنجا که مقامات بهداشت را مجبور به اولویت بندی استفاده کنید برای نجات به عنوان بسیاری از زندگی است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.net