این خوب coronavirus اخبار جهان نیاز دارد در حال حاضر

  • Coronavirus مرگ و میر شدید COVID-19 بیمارانی که نیاز به تهویه پایین تر است از ابتدا معتقد بودند.
  • داده ها نشان می دهد که بیمارانی که در نهایت بر دستگاه تنفس بالاتر شانس زنده ماندن تهویه شبیه به مردم و مبارزه با بیماری های دیگر است که می تواند مشابه ریه عوارض.
  • پزشکان آموخته اند که چگونه به ارزیابی بهتر نیاز برای تهویه و درمان های جدید می تواند کمک به کاهش عوارض. خطر مرگ هنوز به طور قابل توجهی کاهش می یابد ،

ایالات متحده فقط به حال آن بدترین هفته از رمان coronavirus همه گیر است. در سه روز آخر به تنهایی بیش از 150 ، 000 موارد تشخیص داده شد به طور متوسط بیش از 50 ، 000 مورد در هر روز است. 60,000 خوانده شده را علامت به نظر می رسد قریب الوقوع در این مرحله با Anthony Fauci اخیرا هشدار داده است که ما ممکن است از 100,000 جدید روزانه موارد اگر گسترش نیست موجود است. بقیه جهان نیست و انجام هر گونه بهتر — در مجموع حداقل — داشتن گزارش بیش از 200 ، 000 روزانه موارد برای سه روز مستقیم و بیش از بیش از 11 میلیون تجمعی موارد است. بیش از 531,000 اند: پس از آن آغاز شده, از جمله بیش از 132,000 آمریکایی است. هزاران نفر می میرند اکتبر با توجه به تخمین می زند. این درست نیست که این ویروس ممکن است گسترش سریع تر از قبل به لطف آنچه که ممکن است یک جهش قابل توجهی. این ژنتیکی تغییر به نظر نمی رسد به تحت تاثیر قرار اثربخشی واکسن و داروهای دیگر هر چند پس از آن را ندارد این ویروس کشنده تر از قبل. این افرادی که چشم پوشی اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و ماسک های صورت که مسئول عظیم جدید موج در موارد.

زمانی که همه با هم گرفته این وخیم آمار و ارقام و حقایق که رنگ روشن و نگران کننده تصویر. این بیماری را نمی خواهد برود در هر زمان به زودی. آن را نمی خواهد ناپدید می شوند مانند تهمت نگه می دارد نشان می دهد و آن را نمی خواهد کم کردن سرعت در طول ماه های تابستان. اما وجود دارد برخی از خبر خوب در حال ظهور در همه این که باید اذعان کرد. در حالی که بسیاری از مردم همچنان به مرگ از COVID-19 عوارض سراسر جهان, پزشکان گزارش افزایش نرخ بقا برای موارد شدید که در نهایت نیاز به تهویه مکانیکی.

جریان اکسیژن و یک دستگاه تنفس مصنوعی به نظر نمی مانند حکم اعدام به عنوان به نظر می رسد در این مورد در ماه مارس و آوریل. شیوع بیماری در ایتالیا و نیویورک رنگ یک تصویر تلخ در آن زمان است. مقامات نگران بودند که سیستم بهداشت و درمان خواهد بود تاخت و تاز کردن توسط یک موج در مواردی که فشار منابع از بیمارستان که در حال حاضر کافی در برخی از موارد است. ونتیلاتور دسترسی به یکی از مشکلات در زمان و چندین گزارش نشان داد که بیمارانی که نیاز به انتوبه و سپس متصل به دستگاه تنفس به احتمال زیاد نمی خواهد برای زنده ماندن.

همه چیز را به طرز چشمگیری بهبود یافته پس از آن. این درست نیست که برخی از روش های درمانی می تواند به کاهش خطر عوارض, اما پزشکان آموزش دیده خود را در مورد چگونگی بهتر استفاده از هواکش. ما بیمارستان ها گزارش کاهش میزان مرگ و میر مرتبط با تهویه مکانیکی که در تاریخ همتراز با نرخ مرگ و میر برای دیگر شدید مشکلات ریوی ناشی از بیماری های دیگر.

دسترسی به درمان های جدید مانند remdesivir و دگزامتازون ممکن است کمک کرده اند. سابق باعث کوتاه شدن زمان بهبودی برای موارد خفیف و بعد از آن می تواند به کاهش مرگ و میر. واقعیت این است که بیمارستان ها کمتر غرق همچنین کمک می کند تا به عنوان آن را می دهد پزشکان به صرف زمان بیشتری در بیماران است. مدیریت یک بیمار در تنفس دستگاه نیاز به مقدار زیادی از ریز تنظیم تنظیمات برای دیدار با اکسیژن نیاز دارد گفت: بیمار. اما پزشکان نیز بیشتر ماهر در استفاده از هواکش تر از قبل. همچنین اولیه مرگ و میر آمار و ارقام از ووهان ایتالیا و شهر نیویورک ممکن است ارائه یک تصویر دقیق, واشنگتن پست گزارش.

یک Northwell بهداشت مطالعه از اواسط ماه آوریل گفت که تقریبا نه نفر از 10 نفر که در هواکش آن را ندارد. محققان بعد از آن تا به حال به درست مطالعه اشاره کرد که فقط 24.5 درصد از بیماران مشاهده شده در آن زمان مرده بود در حالی که 72.2 درصد باقی مانده در بیمارستان است. در ابتدا این مطالعه گفت: 88 درصد از مردم در هواکش فوت کرده است.

“بودن در یک ونتیلاتور در حال حاضر در دست ما است متفاوت از آن خواهد بود هر روز از سال” Greg Martin گفت پست. استاد پزشکی در دانشگاه اموری دانشکده پزشکی و همکاران خود توضیح داده شده در مارس 26, تحصیل در مراقبتهای پزشکی که 35.7 درصد از COVID-19 بيمار در هواکش فوت کرده است. که هنوز هم درصد زیادی, اما آن را به هیچ وجه نزدیک به عنوان بالا به عنوان کسانی که مدعیان.

رونالد ریگان UCLA پزشکی مرکز داده ها نشان می دهد که مرگ و مير بيماران تحت ونتيلاسيون مکانيکی در بین 30 ٪ و 50٪. که در محدوده با رای برای افرادی که دچار سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) مرتبط با بیماری های دیگر. همان عارضه دیده می شود در شدید COVID-19 موارد به عنوان به خوبی.

در NYU Langone سلامت 60 درصد از بیماران مبتلا به تهویه مکانیکی درگذشت بین 1st مارس و آوریل 5th, با توجه به مقاله منتشر شده در BMJ. میزان مرگ و میر است که “هرگز به 10 درصد به 20 درصد” Leora هورویتز هشدار می دهد. “اجازه دهید بچه های خودمان” NYU استاد جمعیت, سلامت و دارو گفت: پست. “افرادی که بیمار به اندازه کافی برای قرار دادن بر روی هواکش آنها واقعا بیمار است.”

او اذعان کرد که پزشکان در حال یادگیری چگونه به بهتر تشخیص دهد که نیاز به لولهگذاری و آنها اجتناب از تهویه زمانی که ممکن است. تکنیک های از جمله موقعیت مستعد و همچنین افزایش آگاهی های سیستمیک لخته شدن خون در COVID-19 نیز می تواند کمک با مدیریت موارد شدید. حدود 20 درصد از بيماران علامت دار نیاز به بستری شدن در بیمارستان و 5 درصد تا پایان در بخش ICU این گزارش اشاره می کند. بسیاری از کسانی که خواهد شد و سپس پیشرفت به تهویه تنفس.

است که می گویند مردم باید شروع به کاهش خود را نگهبان. میزان مرگ و میر قابل توجهی باقی می ماند برای این بیماری و برخی از بیماران در معرض خطر که در نهایت در هواکش ممکن است نیاز به هفته قبل از گرفتن خاموش و سپس هفته بیشتر به بهبود می یابند. اجتماعی فاصله ماسک صورت و شستن دست باید اولویت دارد.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>