این بهترین مکان بر روی زمین به تماشای ستاره ها اما انجماد

  • دانشمندان مشخص بهترین مکان بر روی این سیاره به چوب یک تلسکوپ اما شما نمی خواهید به زندگی می کنند وجود دارد.
  • بالاترین یخ گنبد در قطب جنوب فلات خواهد ارائه بهترین نمایش از جهان هستی از هر نقطه بر روی زمین.
  • متاسفانه ساخت و استفاده از یک طراحی رصدخانه در اين محل به شمار چالش های خاص خود را.

Skywatching است یک سرگرمی لذت می برد توسط تعداد بی شماری از اخترشناسان آماتور در سراسر جهان و همه می دانند که اگر شما می خواهید برای به دست آوردن یک دیدگاه خوبی از کیهان شما نیاز به پاک کردن آسمان. آلودگی نور و آب و هوا هستند که دو تا از بزرگترین عوامل مؤثر بر تلاش به زل زل نگاه کردن در دور اشیاء در فضا اما یک مطالعه جدید مشخص است یک محل که در آن دو چیز هستند و به ندرت یک موضوع است. گرفتن ؟ این مسخره سرد وجود دارد.

این تیم بین المللی از محققان در یک مطالعه منتشر شده در طبیعت جایی که آنها توصیف چگونه آنها به این نتیجه رسیدند که بلندترین یخ گنبد در قطب جنوب فلات محل مناسبی برای چوب یک تلسکوپ اگر شما می خواهید یک دید واضح و روشنی از جهان است.

هنگامی که شما در حال تلاش برای نگاه به فضا از وسط یک شهر خود را مشاهده است مانع آلودگی نوری از اطراف زیرساخت ها است. وجود دارد هیچ راهی برای مبارزه با آن به غیر از رفتن و پیدا کردن یک نقطه که در آن چراغ نیست این مشکل. همانطور که برای آب و هوا شما در رحم مادر طبیعت در هر کجا که شما ممکن است در این سیاره است. قطب جنوب فلات اما ایده آل است زیرا چگونه قابل پیش بینی هر دو از این عوامل هستند.

“یک تلسکوپ واقع در گنبد A می تواند در خارج انجام یک شبیه تلسکوپ واقع در هر فصل در سایت بر روی سیاره” UBC ستاره شناس پل Hickson, co-نویسنده این مطالعه گفت: در بیانیه ای. “ترکیبی از ارتفاع بالا پایین و دمای دوره های طولانی و مداوم تاریکی و فوق العاده پایدار جو باعث می شود یک گنبد بسیار جذاب و در محل به صورت نوری و مادون قرمز در نجوم است. یک تلسکوپ واقع وجود دارد که تصاویر واضح تر و می تواند تشخیص ضعیف اشیاء.”

به عنوان پاداش اضافه شده perching یک تلسکوپ در قطب جنوب ارائه می دهد یک آسمان نمای طریق فضایی است که به خصوص با ثبات است. در هنگام مشاهده فضا از بسیاری دیگر از مکان های روی زمین ناپایدار جو تاثیر می گذارد مشاهدات. به عنوان محققان توجه داشته باشید این است که چرا ستاره ها به نظر می رسد به چشمک زدن حتی در روشن ترین شب. بد است برای علم اما کمتر از یک مشکل در قطب جنوب گنبد شناسایی شده توسط محققان.

مشکل این است که هیچ کس واقعا می خواهد برای ساخت یک صفحه تلسکوپ در یک محل به عنوان دشمن به قطب جنوب است که برای بسیاری از سال است. این مکان از راه دور را ارائه می دهد مزایای علم, اما هیچ کس می خواهد به واقع کار وجود دارد. از راه دور عمل تلسکوپ امکان, اما حتی پس از آن مسائل با فراست و تلسکوپ تعمیر و نگهداری می تواند یک چالش است. در حال حاضر فرضی “بهترین” مکان بر روی این سیاره به جای بالا-مجهز به تلسکوپ باقی خواهد ماند بدون.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de