این اخبار وحشتناک است که اگر شما امیدوار ما ممکن است به زودی قرار داده coronavirus همه گیر پشت سر ما

  • Coronavirus واکسن نامزدهای تولید نتایج در آزمایش های بالینی نشان می دهد که ایمنی را می توان به دست آورد از طریق تلقیح.
  • اما یک سری از مطالعات اخیر نشان می دهد که گردش آنتی بادی ممکن است غیر قابل کشف در خون پس از چند ماه است که می تواند غلط نتیجه رسیدند که فرد دیگر محافظت در برابر عفونت مجدد.
  • حتی اگر حمایت بیش از طول می کشد زندگی از آنتی بادی های کروناویروس ایمنی احتمال گسترش فراتر از 12 ماه. Dr. Anthony Fauci فقط هشدار داد که دوباره COVID-19 مقاومت را نمی خواهد مانند یک واکسن سرخک ارائه می شود که مادام العمر حمایت می کند.
  • مطالعات نشان داده اند که تا کنون هیچ کشوری از هیچ کمکی به رسیدن به گله ایمنی که کاهش COVID-19 انتقال داد.

بیماری های عفونی مانند رمان coronavirus را می توان شکست خورده در دو راه متفاوت است. ریشه کنی ممکن است اگر پاتوژن متوقف شده است از گردش در اما است که قصد ندارم به اتفاق می افتد با SARS-CoV-2. این نیست که مردم در حال حاضر نفرت مستندات اما هیچ راه حل واقعی به طور کامل قطع تمام انسان تماس بگیرید. نه به ذکر است همیشه وجود دارد خطر ابتلا به این ویروس از پریدن از حیوانات به انسان است. یکی دیگر از “گله ایمنی” پدیده. که اشاره به یک کافی بخشی از جامعه و به دست آوردن ایمنی به یک میکروارگانیسم به طوری که انتقال می تواند به طور قابل توجهی کاهش می یابد. که یک هدف برای COVID-19 درمان و پیشگیری و آن را می توان با ترکیبی از قرار گرفتن در معرض مستقیم این بیماری و coronavirus واکسن. بیشتر مردم محافظت در برابر عفونت کمتر به احتمال زیاد از آن خواهد شد برای دیگران آلوده — ضد vaxxers گنجانده شده است.

به عنوان شواهد بیشتری تبدیل می شود تا آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که گله ایمنی ممکن است یک پل بیش از حد در این مورد خاص است. این درست نیست که حفاظت نیست به عنوان طولانی مدت به عنوان ما را می خواستم. اما بیشتر نگران کننده ممکن است مردم به ایمنی در حالی که به COVID-19 حتی بدون دانستن آن.

گله ایمنی مطالعه

بازگشت در اواسط ماه مه ما صحبت در مورد یک مطالعه مقدماتی از اسپانیا که گفت: فقط 5 درصد از اسپانیا جمعیت ممکن است آلوده شده اند و 90 درصد از موارد تشخیص داده نشده رفت. محققان تخمین زده می شود که اسپانیا واقعی COVID-19 caseload ممکن است 2,350,000 برابر جمعیت 47,000,000 میلیون. در آن زمان تنها در مورد 272,000 موارد تشخیص داده شد از طریق PCR تست.

که بررسی نهایی شده و منتشر شده در مجله لانستبا چند رسانه داشتن آن را برداشت تا این هفته. نتیجه گیری مشابه: گله ایمنی بعید به نظر می رسد در اسپانیا. کشور بوده و یکی از فاصله اروپا COVID-19 همه گیر و آن را اجرا سخت اجتماعی فاصله اقدامات به سرعت گسترش یافته است.

CDC در ما گفت: چند هفته پیش که تعداد واقعی آلوده آمریکایی است که تقریبا 10 برابر بیشتر از موارد تایید شده — که آن را در بیش از 30 میلیون نفر در حال حاضر که فقط 3 میلیون نفر تست مثبت است. هنوز هم این رقم کافی نیست به اعلام گله ایمنی.

بیش از 60 درصد از جمعیت را باید آلوده به گله ایمنی برای کار با BBC News , ارائه یک برآورد از بین 70 ٪ و 90 ٪ از جمعیت. حتی سوئد که تحمیل شده هیچ محدودیت ندارند این است که در هر نقطه نزدیک به آن است.


محو آنتی بادی

از آنجا که اسپانیا مطالعه برای اولین بار دقیق توسط رسانه های محلی چند مطالعات دیگر آمد آشکار یک پدیده غیر منتظره. این COVID-19-آنتی بادی های خاص است که می تواند نشان می دهد تا در آزمایش خون و ثابت کند که کسی شده است با آلوده رمان ویروس تمایل به ناپدید می شوند به عنوان به زودی به عنوان سه ماه پس از این واقعیت است. برخی از بهبود افراد ممکن است حتی قابل تشخیص آنتی بادی های در حال اجرا را از طریق سیستم خود را به خصوص در موارد بدون علامت حامل.

اما این مطالعات نشان داد که مصونیت نمی کند و فقط به حضور آنتی بادی است. آنها ممکن است از بین رفته اما بدن نیز آموزش می دهد سلول T لنفوسیت به یاد داشته باشید که چگونه به تولید آن بسیار مهم آنتی بادی و کشتن ویروس پس از عفونت مجدد. این سلول های سفید خون که در اصل ارائه محافظت در برابر COVID-19 اگر چه روشن نیست که آیا آنها می خواهم همچنین جلوگیری از reinfected فرد از گسترش این بیماری است.

تست برای این سلول های T را به آسانی به عنوان آنتی بادی آزمایش حداقل هنوز رتبهدهی نشده است. اگر داده ها در این مطالعات دقیق است و سپس یک نفر که جان سالم به در COVID-19 پس از ابتلا به ویروس در ژانویه ممکن است قابل تشخیص آنتی بادی های دیگر در ماه جولای. هر تست کمپین مانند یکی در اسپانیا خواهد label که فرد به عنوان “سیستم ایمنی بدن” بر اساس آنتی بادی نتیجه آزمون.

در واقع اسپانیایی آنتی بادی آزمون نمونه 61,075 شرکت کنندگان از آوریل 27th آوریل 11th. هر کسی آلوده در ماه ژانویه و یا حتی پیش از آن ممکن است آزمایش منفی برای آنتی بادی است.

Dr. Anthony Fauci, راست, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی صحبت می کند در طول یک جلسه با اعضای Coronavirus نیروی کار از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس در سمت چپ در وزارت بهداشت و خدمات انسانی در واشنگتن است.
شیوع ویروس, واشنگتن, ایالات متحده آمریکا – ژوئن 26th, 2020 منبع تصویر: سوزان والش/AP/شاتر

چگونه واکسن کمک می کند

مطالعات جزئیات طول عمر آنتی بادی نشان می دهد مسئولین باید یک زمان سخت بودن قادر به اثبات گله ایمنی وجود دارد در یک جامعه اگر فقط تست آنتی بادی استفاده می شود. البته تحقیقات بیشتری مورد نیاز است به منظور بررسی این مقالات پژوهشی. آینده آنتی بادی آزمایش مبارزات هم می تواند تایید یافته و یا در تضاد با آنها.

علاوه بر این تحقیقات واکسن می تواند بیشتر توضیح تکامل از ایمنی. نامزدهای مختلف نشان داده اند تا آنجا که مواد مخدر می تواند تولید مورد نیاز خنثی سازی آنتی بادی است که می تواند به جلوگیری از ویروسی آلوده کردن سلول. داوطلبان در این مطالعات ادامه خواهد داشت مشاهده و محققان مطمئنا اندازه گیری چه مدت آن آنتی بادی قابل تشخیص باقی می ماند در خون و این که آیا عدم وجود آنتی بادی در یک واکسینه فرد منجر به از دست دادن حفاظت در برابر عفونت است.

گله ایمنی مطالعات نیز ارائه پاسخ های بیشتر. اگر چند ماه از هم اکنون ایمنی به طور کلی از جامعه نیست و به طور قابل توجهی افزایش می دهد و سپس آن را ممکن است به معنای آزمون فقط نمی تواند تشخیص تمام افرادی که در واقع جان سالم به این بیماری است.


بدترین خبر

پوشش نقره ای از همه این مطالعات به نظر می رسد که بیشتر مردم در حال حاضر ممکن است محافظت در برابر COVID-19 در حال حاضر. مشکل این است که همه آنها را می دانید. و مقامات نمی خواهد بود قادر به انطباق خود coronavirus سیاست های کاهش اگر آنتی بادی مطالعات فراهم نیست و اثبات گله ایمنی. چیزهایی مثل این به اصطلاح ایمنی گذرنامه را نمی خواهد کار.

اما بدترین خبر در طول coronavirus ایمنی. قبلی گزارش گفت: زنده ماندن این نوع از ویروس ها را ارائه نمی کند طولانی مدت حفاظت. SARS-CoV-2 هفتم شناخته شده coronavirus گونه ما در برخورد با. چهار نفر از آنها به علت سرماخوردگی شایع و دو نفر دیگر خود را ایجاد بهداشت بحران — سارس و MERS. ضرب و شتم یک سرماخوردگی coronavirus را فراهم می کند ایمنی از شش تا دوازده ماه و این چیزی است که انتظار می رود با رمان coronavirus به عنوان به خوبی.

ما فقط همین نیست که پاسخ به این یکی اما بیشتر زمان می گذرد ما پیدا کردن. اگر COVID-19 بازماندگان که بهبود در مارس و آوریل دریافت COVID-19 علائم دوباره این زمستان ما می دانیم ایمنی نیست طولانی مدت.

Dr. Anthony Fauci در حال حاضر هشدار داد جهان چند هفته پیش که COVID-19 حفاظت نمی خواهد آخرین طولانی. او تصریح کرد: این ایده در طول یک Q&A در بحث و گفتگو در روز دوشنبه با مدیر ملی مؤسسات درمانی دکتر فرانسیس کالینز. “ما نمی دانیم که چه مدت آنتی بادی ارائه حفاظت” Fauci گفت. “با این سنبله پروتئین که در حال ارائه شده در راه است که ما آن را با اعداد اول و در برخی موارد افزایش, ما در حال رفتن به فرض کنیم که وجود دارد یک درجه حفاظت, اما ما باید فرض کنیم که آن را برای رفتن به محدود. آن را نمی خواهید به مانند یک واکسن سرخک.”

توسط اعداد اول و افزایش, کارشناس بهداشت با اشاره به واکسن عکس. اولین تلقیح ممکن است ارائه حفاظت موقت و یک تقویت کننده می تواند نیاز به ادامه آن حمایت می کند. در مقایسه با واکسن سرخک ، اریون و سرخجه را ارائه مادام العمر حمایت می کند.

بسیاری از زمان واکسن نامزدها که باید پاک کارآزمایی بالینی فاز با استفاده از دو عکس به ارائه امن ، داروسازی execs گفت: هفته پیش که جهان ممکن است نیاز به حدود 15 میلیارد ترکیب دوز واکسن نامزدها. این برآورد نشان میدهد که مردم نیاز به دو عکس در برابر ویروس.

کوتاه مدت ایمنی بیشتر مانع بهداشت عمومی تلاش به منظور تعیین سطح ایمنی در داخل یک جامعه است. همه مردم باید دسترسی به واکسن در همان زمان, و این می تواند بر نتایج حاصل از هر گله ایمنی مطالعه است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>