این یک مته: AirPods Pro را به پایین ترین قیمت در آمازون

 • اپل پرفروش AirPods نرم افزار گوشی بی سیم با فعال لغو سر و صدا فقط کاهش یافت و به پایین ترین قیمت در آمازون.
 • قیمت با تخفیف از $227.99 ضربان قبلی پایین ترین سطح خود از پیش از تعطیلات آخر سال و از آن می آید حسن نیت ارائه میدهد از تخفیف اضافی در پرداخت کاربردی.
 • این معامله قطعا نمی خواهد آخرین طولانی تا خریداران به احتمال زیاد فقط باید چند ساعت را به استفاده.
 • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

شکارچیان معامله و طرفداران اپل این است که یک مته. ما از تکرار این است که یک مته. اپل wildly محبوب AirPods طرفدار واقعی بی سیم حذف نویز گوشی فقط کاهش یافته و به پایین ترین قیمت در آمازون. درست است… با وجود این واقعیت است که آنها outsell هر هدفون کامل خود را با قیمت $249 آنها در فروش در حال حاضر در قیمت پایین جدید از just $227.99. که 7 دلار کمتر از قبلی پایین ترین قیمت از جمعه سیاه در سال گذشته, و آن را قطعا نمی خواهید به آخرین طولانی است.

همانطور که می بینید در تصویر بالا آمازون ارائه شده است اپل محبوب ANC جوانه با 14 دلار تخفیف به آن شده است برای چند هفته در حال حاضر. اما انگار اضافی $7 تخفیف که در پرداخت کاربردی. چه تر است, شما همچنین می توانید ببینید که آنها در دسترس رایگان یک روزه نخست حمل و نقل در برخی از مناطق! وجود دارد هیچ گفتن چه مدت تخفیف اضافی در دسترس خواهد بود اما ما حدس می زنم که آن را به ناپدید می شوند در عرض چند ساعت با توجه به چگونه بسیاری از خوانندگان ما در مورد به سیل آمازون سایت به استفاده از این فروش. آیا از دست ندهید!

نه این که شما نیاز به بازآموزی اما در اینجا نکات کلیدی از اپل AirPods Pro صفحه:

 • ما تصفیه جزئیات راحتی ایجاد یک کلاس جدید از in-ear headphones با یک برنامه ریزی مناسب است که به شکل استثنایی مهر و موم برای فعال لغو سر و صدا. شما احساس می کنید موسیقی خود را نه هدفون خود را.
 • را انتخاب کنید از سه اندازه نرم و انعطاف پذیر سیلیکون راهنمایی که کلیک کنید به محل. پیدا کردن بهترین جا و بهترین صدا — با استفاده از گوش نوک مناسب آزمون است.
 • این داخلی مخروطی راهنمایی مطابق با خود را شکل گوش نگه داشتن AirPods نرم افزار امن است. و با منافذ کمک به تساوی فشار شما احساس وجود چیزی در گوش خود را.
 • AirPods نرم افزار تنها در گوش هدفون لغو سر و صدا فعال است که به طور مداوم سازگار به هندسه خود را گوش و مناسب از گوش راهنمایی — مسدود کردن بنابراین شما می توانید تمرکز بر روی آنچه شما در حال گوش دادن به.
 • لغو سر و صدا است که به طور مداوم تنظیم شده 200 بار در ثانیه واقعا همهجانبه صدا بنابراین شما به طور کامل گوش به موسیقی خود را در پادکست ها و تماس ها.
 • می خواهم به شنیدن آنچه که اتفاق می افتد در اطراف شما ؟ فقط فشار دهید و نگه دارید به زور سنسور بر روی ساقه به پرش بین فعال لغو سر و صدا و شفافیت حالت که اجازه می دهد تا خارج از صدا و اجازه می دهد تا همه چیز به صدا و احساس طبیعی هنگامی که شما در حال صحبت کردن به مردم در این نزدیکی هست.
 • تکنولوژی بسته بندی شده و در عین حال جمع و جور AirPods نرم افزار ساخته شده در اطراف ما سیستم در طراحی بسته بندی — شامل H1 تراشه است که قدرت همه چیز را از صدا به سیری.

Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

منبع تصویر: Fadhli عدنان/شاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>