این است چگونه CDC می خواهد برای بازگشایی ما

CDC صادر کرده است هدایت برای "بازگشایی این کشور" حتی به عنوان coronavirus جدول زمانی نامشخص باقی مانده است. ب

توسط EMROOZTAFAHOM در 2 خرداد 1399
  • CDC صادر کرده است هدایت برای "بازگشایی این کشور" حتی به عنوان coronavirus جدول زمانی نامشخص باقی مانده است.
  • بسیاری از توصیه ها چیزهایی هستند که ما قبل از شنیده ام مانند حفظ اجتماعی دورى و اجتناب از تماس با فقط در مورد همه است.
  • سند را پوشش می دهد بازگشایی مدارس, میله, رستوران ها و بیشتر.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رمان coronavirus همه گیر است که هنوز هم در نوسان کامل در اینجا در ایالات متحده است. برخی از کشورهای در حال مراتب بهتر از دیگران است, اما اگر شما زحمت نگاهی به روزانه برگه از موارد جدید این روشن است که ما نه از جنگل است. با وجود آن قدرت می شود که تصمیم گرفته اند از آن زمان شروع به "بازگشایی این کشور است."

آن را برای رفتن به یک فرایند آهسته با فردی متحده و حتی شهرستانها صدور جدول زمانی خود را برای زمانی که همه چیز را بازگشایی و خدمات خواهد شد به حالت عادی بازگشت. به نوبه خود به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر کرده است خود را طولانی سند جزئیات دستورالعمل آن برای گرفتن این کشور در پای خود را.

راهنمای کامل (در دسترس در اینجا در قالب PDF) کاملا بزرگ پوشا 60 صفحه که آدرس تعدادی از سوالات خاص که مردم مانند صاحبان کسب و کار ممکن است. آن را نیز نشان می دهد که چگونه برنامه های دولت برای پیگیری گسترش coronavirus به عنوان موارد جدید به ناچار تا پاپ.

دستورالعمل ها وجود دارد برای مدارس و رستوران ها و همچنین حمل و نقل عمومی و سیستم های. برای بیشتر قسمت ها این مقدار از آنچه ما در حال حاضر انجام شده است با اجتماعی فاصله. ما اقامت شش فوت از هم جدا از مردم هنگامی که عبور آنها را در فروشگاه (یا حداقل شما قرار است به) و CDC توصیه می کند که مدارس محل دانشجو میز حداقل شش فوت از هم جدا.

برای رستوران ها و فروشگاه های touchless گزینه های پرداخت هستند باید. یکبار مصرف ظروف در رستوران ها و کافه ها توصیه می شود که یکبار مصرف هستند منوها. به شما به عنوان خوانده شده از طریق لیست طولانی از توصیه های آن را می شود روشن است که ما در حال رفتن به پرتاب دور بسیاری از مسائل است.

دولت همچنین می خواهد برای تاکید بر اهمیت تماس با ردیابی. تماس با ردیابی است که به سادگی پیدا کردن که به تازگی آلوده به فرد بوده و در نزدیکی جایی که آنها در سفر و چه کسی است که به احتمال زیاد نیز آلوده می شود. آن را حیاتی برای کاهش گسترش بیماری به عنوان آن می تواند گرفتن بدون علامت در بيماران قبل از آنها حتی متوجه آنها آلوده شده است. در کشورهایی که این بیماری همه گیر شد ملاقات با سریع و پاسخ مناسب (و نه ایالات متحده), تنومند, تماس, ردیابی و اعتبار با جلوگیری از یک حرکت سریع گسترش است.

وجود دارد بدیهی است که بسیاری به عنوان خوانده شده در این گزارش و اگر شما احساس می کنید مانند غواصی در آن قطعا جالب است. البته موفقیت همه این ها بستگی دارد به طور کامل بر مردم قوانین مانند پوشیدن ماسک در اماکن عمومی و به عنوان ما در حال حاضر دیده می شود که ممکن است بزرگترین مانع ،

منبع تصویر: مارتین Meissner/AP/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب