این است که تا بحال احمقانه coronavirus ‘مطالعه’ تا کنون منتشر شده

  • رمان coronavirus طریق قطرات و ذرات معلق در هوا و ویروس نیست تحت تاثیر چیزهایی مانند آب و هوا یا فصلی. اما احمقانه ترین COVID-19 تئوری توطئه تا کنون لینک کلیک کنید بیماری به 5G همراه با تکنولوژی.
  • گیج کننده جدید “مطالعه” با عنوان “5G تکنولوژی و القای coronavirus در سلول های پوست” منتشر شده در PubMed و سپس کردهاند.
  • “پژوهش” ثابت نمی کند هر چیزی از طریق واقعی آزمایش می تواند سوخت بیشتر تئوری های توطئه است.

مثل ولدمورت وجود دارد یک مرد که نام نباید ادا و تحویل او یک ضربه به پزشکی مدرن در سال 1998. این فرد نوشت: یک مقاله است که مانع مبارزات پیشگیری برای رمان coronavirus در ماه های آینده. او هیچ یک دیگر از اندرو جرمی ویکفیلد انگلیسی پزشک که مرتبط سرخک ، اریون و سرخجه (MMR) vaccine به اوتیسم در بدنام 1998 مطالعه است. این پژوهش کردهاند برخی از 12 سال بعد در سال 2010 به عنوان محققان کشف شدید مسائل با راه ویکفیلد بیماران خود را به کار گرفته و انجام تحقیقات خود را. اما این آسیب در حال حاضر انجام شد. ضد vaxxers رشد در تعداد در سال های اخیر و برخی از آنها را مقاومت در برابر گرفتن هر COVID-19 واکسن در دسترس است.

سریع به جلو به جولای سال 2020 و من شما را به ساده لوحانه ترین coronavirus مطالعه که منتشر شده تا کنون. این عنوان به تنهایی کافی خواهد بود برای ارسال چشمان خود را عقب را به سر خود: 5G تکنولوژی و القای coronavirus در سلول های پوست. اگر شمار این نوع از “پژوهش” است که می تواند انجام بسیاری از آسیب در ماه های آینده و سال. COVID-19 نمی خواهد برود در هر زمان به زودی و تئوری های توطئه در حال حاضر ساخت این شغل از مقامات به دنبال برای جلوگیری از همه گیر تر از آنها باید باشد. آن را نمی خواهد طولانی تا زمانی که افرادی که فکر می کنم 5G مربوط به افزایش coronavirus موارد شروع واسطه این مطالعه برای اثبات ادعای خود. که در واقع به همین دلیل هر کس باید آگاه باشند از مطالعه در حال حاضر به خصوص با توجه به این که آن را در حال حاضر پس گرفت. این موضوع خاص ندارد به سانسور می شود اما آن باید جدی گرفته شود و دیگر محققان باید کاملا بررسی ادعا می کند به طوری که آنها می توانید تمام دروغ به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. در آب و هوای فعلی به هیچ وجه ما می توانیم صبر کنید 12 سال برای آن به افشا و خنثی.

ما شده ایم پوشش تمام انواع coronavirus مطالعات به شما در حفظ و آگاهانه در جهان پیشرفت در شامل و شکست دادن این بیماری است. برخی از مطالعات تحویل خوب اخبار و دیگران بودند bleaker. بسیاری از مطالعات تایید شده اند با کار اضافی و دیگران بود پس گرفت. دیگران بودند و پر شور تر و به همان اندازه توطئه به عنوان 5G مطالعه در اینجا تحت پوشش. اما ما همه آنها را و نشانه های این واقعیت است که اغلب تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای اثبات یافته های اولیه. ما ساخته شده است به خصوص با مطالعات که منتشر شد در قبل از چاپ فرم و تا به حال بررسی شده توسط همسالان.

اما آنچه تعجب آور در مورد 5G مطالعه است که آن را منتشر شده در PubMed در ابتدا که در آن شما هنوز هم می توانید ببینید زیر چکیده:

در این تحقیق ما نشان می دهد که 5G میلیمتر امواج می تواند جذب شده توسط پوست سلول های بازیگری مانند آنتن منتقل شده به سلول های دیگر و نقش اصلی را در تولید Coronaviruses در سلول های بیولوژیکی. DNA ساخته شده است از شارژ الکترون ها و اتم ها و سلف مانند ساختار. این ساختار می تواند به تقسیم خطی toroid و دور سلف. سلف تعامل با خارجی امواج الکترومغناطیسی حرکت و تولید برخی از اضافی امواج در درون سلول است. اشکال از این امواج شبیه به شکل شش ضلعی و پنج پایگاه از DNA خود منبع. این امواج تولید برخی از چاله ها در مایعات درون هسته است. برای پر کردن این حفره برخی از اضافی شش ضلعی و پنج پایگاه در حال تولید است. این پایگاه می توانید پیوستن به یکدیگر و به شکل ویروس مانند ساختار مانند Coronavirus. برای تولید این ویروس در عرض یک سلول لازم است که طول موج های خارجی از امواج بود کوتاه تر از اندازه همراه است. بنابراین 5G میلیمتر امواج می تواند کاندید مناسبی برای استفاده در ساخت ویروس-مانند ساختار مانند Coronaviruses (COVID-19) در داخل سلول.

آن را مطلق جنون. چه حتی بدتر است که هیچ واقعی مطالعه بفرمایید. این سرمقاله به عنوان علم یکپارچگی هضم (SID) توضیح می دهد.

چگونه در جهان خواهد امواج رادیویی قادر به ایجاد هر موجود زنده به خصوص coronavirus? چقدر coronavirus کند 5G نیاز به رشد در پوست خود را پس از آن می تواند رسیدن به ریه های خود را احتمالا شما را بکشند ؟ چرا 5G رشد coronavirus در بیش از یک نفر ؟ نویسندگان هرگز ثابت کند که 5G امواج را می توان جذب شده توسط سلول های پوست و فعال کردن تولید coronaviruses به سید می نویسد:

چگونه نویسندگان اثبات این ادعا ؟ به خوبی آنها نیست. این مقاله شامل نمی شود هر آزمایش. آن ذکر شده است به عنوان سرمقاله و این شامل بسیاری از clunky کارتون و چشمگیر فرمول اما هیچ مدرکی وجود دارد. آن است که فقط یک wacko فرضیه.

دیگران متوجه مشکل کاغذ نیز با ExtremeTech همچنین تجزیه و تحلیل می کند. در این وبلاگ ارائه می دهد یک یادآوری از آنچه 5G چیست و چگونه کار می کند و شما قطعا باید آن را چک کنید اگر شما هر گونه شک و تردید.

این مقاله نمی باشد بسیار یک مقاله علمی به عنوان یک نماینده از آنچه یک احمق فکر می کند یک مقاله علمی است.

مانند سید, ExtremeTech به نظر می رسد نویسندگان این مطالعه و همچنین توضیح می دهد که چرا آنها نمی توان اعتماد کرد و با برخی از آنها داشتن سابقه حاشیه ایده های. من نمی خواهد استناد به هر یک از آن, بنابراین احساس رایگان برای چک کردن دو تا منابع بالا.

مشکل واقعی این است که نظریه پردازان توطئه هرگز به خود زحمت بررسی اینکه آیا این ادعا حمایت هر علم است. و آن را حتی بدتر که PubMed به نحوی اجازه این زباله ها را به پایگاه داده خود را و سپس بی سر و صدا آن را پس گرفت و بدون ارسال هر گونه توضیحات. یک نسخه بایگانی شده از “پژوهش” در دسترس است در این لینک.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im