این است که تا بحال بهترین های ما نگاه هنوز در اپل خیره کننده آیفون 12 طراحی

  • آیفون 12 نشت شروع شد و حتی قبل از اینکه در سال گذشته مدل های آی فون جدید منتشر شد و ما در حال حاضر می دانم که فقط در مورد همه چیز وجود دارد که در مورد اپل آینده گوشی های جدید.
  • آیفون 12 و آیفون 12 مدل نرم افزار در حال انتظار برای به رخ کشیدن مقدار زیادی از ویژگی های جدید اما هیجان انگیز ترین چیزی که ممکن است بزرگ طراحی تعمیرات اساسی همه ما شنیده زیادی در مورد.
  • در حال حاضر یک ویدیوی جدید به ما می دهد و آنچه به نظر می رسد بهترین های ما نگاه هنوز در اپل جدید و خیره کننده آیفون 12 نرم افزار طراحی.

اگر شما یک اپل فن ما باید برخی از خبر خوب و یک خبر بد برای شما در مورد آینده آیفون جدید 12 سری که منتشر خواهد شد بعد از این سال. خبر بد این است که آیفون جدید اپل 12 و آیفون 12 مدل نرم افزار تقریبا قطعا به تعویق افتاد. ما دیده ایم مقدار زیادی از گزارش ها در هر دو طرف در طول چند ماه گذشته برخی گفت که شرکت اپل در 12 release اتفاق می افتد در زمان و دیگران گفت که رمان coronavirus و تاثیر آن بر تولید و سفر را در نتیجه تاخیر تا 2 ماه. وضعیت همیشه در حال تغییر است اما منابع مختلف گزارش داده اند که به تازگی آیفون 12 در واقع می خواهد به تعویق افتاد. خوشبختانه به نظر می رسد به عنوان هر چند تاخیر نخواهد بود کاملا به عنوان به عنوان برخی منابع پیشنهاد کرده اند. به جای یک ماه سپتامبر انتشار آن را مانند به نظر می رسد اپل به زودی نسخه آیفون 12 سری زمانی در ماه اکتبر.

همانطور که ما قبلا ذکر شد نیز وجود دارد برخی از خبر خوب این است که طرفداران اپل باید در مورد هیجان زده. در حالی که به نظر می رسد تقریبا قطعی در این نقطه است که آی فون 12 انتشار به تعویق خواهد افتاد همه ما شنیده ام که تا کنون نشان می دهد که نسل بعدی آیفون صف خواهد بود به خوبی به ارزش صبر کنید. آیفون 12 و آیفون 12 نرم افزار به شمار می رود بسته بندی کامل از ویژگی های جدید و همه کسانی که بسیار خوب از ویژگی های جدید خواهد بود پیچیده در یک به طور کامل دوباره طراحی مسکن. در حال حاضر یک ویدیوی جدید به ما می دهد و آنچه به نظر می رسد بهترین های ما نگاه هنوز در اپل خیره کننده آیفون 12 طراحی شده است.

آیفون جدید اپل 12 سری خواهد بود شرکت برای اولین بار آیفون جدید صف به همه از ویژگی های صفحه نمایش OLED. همچنین اپل برای اولین بار منتشر کرده است چهار مدل های آی فون جدید در یک بار — ربوده شده پس از TF بین المللی اوراق بهادار تحلیلگر Ming-Chi Kuo اولین گزارش آن در ماه دسامبر گذشته وجود خواهد داشت دو آیفون جدید 12 مدل و دو آیفون جدید 12 مدل نرم افزار این سال است. آیفون 12 نرم افزار گوشی خواهد بود اپل اولین اپل به ویژگی های سه گانه-لنز دوربین آرایه در پشت است که همچنین می افزاید: یک سنسور LIDAR و آنها گزارش شده بود برای اولین بار در جدید “نیمه شب آبی” رنگ است. همچنین توجه داشته باشید که آی فون 12 سری خواهد بود اپل برای اولین بار گوشی های هوشمند صف برای حمایت از 5G اتصال.

افرادی که قصد خرید یک آی فون جدید 12 یا آی فون 12 نرم افزار در فروشگاه برای بسیاری از اولین ها در این سال, اما وجود دارد یک در خاص است که مردم به نظر می رسد بیشتر هیجان زده در مورد: اپل, آی فون, 12 صف خواهد بود که آیفون برای اولین بار سری به ویژگی های جدید طراحی پس تمام راه برگشت در سال 2017.

آیفون X, آی فون, XR, آیفون, XS, آیفون, 11, و, آیفون, 11 Pro را تمام sported همان طراحی اولیه. همه آنها نگاه یکسان از جلو با تنها تفاوت قابل توجه بین انواع نسل های آینده در بازگشت به لطف برخی از جدید دوربین عقب سیستم. در سال 2020 ما ظاهرا می تواند به جلو نگاه به برخی از بسیار قابل توجهی تغییرات طراحی.

در مقابل هر چهار آی فون جدید 12 مدل گزارش شده که از ویژگی های بسیار کوچکتر درجه یک. بله این شکاف است که هنوز هم وجود دارد, اما آن را می کشد تا فضای کمتر. در پشت آیفون 12 Pro, ورزش, جدید, چهار-سنسور دوربین آرایه با سه لنز و سنسور LIDAR. بین جلو و عقب جدید تخت لبه فلزی را جایگزین لبه های گرد دیده ایم در همه پرچمدار جدید مدل های آی فون از آیفون 6 منتشر شد در سال 2014.

چه آیفون 12 خواهد شد مانند زمانی که همه گفته و انجام می شود ؟ ما دیده ایم مقدار زیادی از تلاش از طراحان گرافیک به ما یک نگاه اجمالی از جدید اپل اما بسیاری از آنها را به برخی از اشتباهات بزرگ که در خط با شایعات شنیده ایم از جامد منابع. اما اکنون یک طراح گرافیک به نام Devam Jangra ساخته شده یک ویدیو از آنچه به نظر می رسد بهترین های ما نگاه هنوز در اپل طراحی واقعی. وجود دارد چند مسائل جزئی مانند ارتفاع از لنز در دوربین عقب و این واقعیت است که آیفون 12 نرم افزار تصویر در چندین گزینه های رنگ جدید که در واقع نمی خواهد بود ارائه شده توسط اپل است. به طور کلی, اما, تصویری تعبیه شده در زیر باید یک پیش نمایش از آی فون 12 نرم افزار مجموعه برای اولین بار بعد از این سال.

ژاک اپستاین کرده و در اطراف فناوری اطلاعات و ارتباطات برای بیش از یک دهه برای اولین بار در بازاریابی و توسعه کسب و کار با دو خصوصی telcos پس از آن به عنوان یک نویسنده و سردبیر پوشش اخبار کسب و کار مصرف کننده الکترونیک و مخابرات. ژاک کار شده است به نقل از بی شماری برترين اخبار نشریات. او همچنین به تازگی نام یکی از بالا 10 “قدرت تلفن همراه اثرگذارندهها” توسط مجله فوربس به عنوان یکی از, Inc. مجله top-30 اینترنت از چیزهایی که ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de