این باور نکردنی عکس از ماه است که در واقع غیر ممکن است’

  • عکاس اندرو مک کارتی اسیر یک تصویر از ماه است که کاملا به معنای واقعی کلمه “غیر ممکن است.”
  • توسط دوخت با هم بیش از یک دوجین فرد تصاویر مک کارتی ایجاد یک عکس که نشان می دهد که سطح ماه در کنتراست بالا.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

هنگامی که شما زل زل نگاه کردن در ماه در شب — آب و هوا اجازه البته — شما به یک درمان نگاه دوست داشتنی. ماه عالی است و آن را به یک کل بسیاری از شخصیت. تحت پوشش در چاله که داستان از میلیاردها سال از اثرات هر دو بزرگ و کوچک. به خصوص تصویر زرق و برق دار شما نگاه کنید به بالا است که در همان ماه در راه است که نشان می دهد در هر گوشه و مخفیگاه در کنتراست بالا.

عکس, است, به خالق خود قرار می دهد و آن را “غیر ممکن است.” آن را به ضرب گلوله کشته شد با استفاده از یک تکنیک است که حداکثر کنتراست از هر نقص کوچک در سطح آن برای ساخت یک کار با شکوه و تصویر حقیقی.

به عنوان LiveScience , گزارش تصویر ایجاد عکاس اندرو مک کارتی. در حالی که به نظر می رسد یک ضبط آن در واقع نتیجه بسیاری از شب کار می کنند و بیش از یک دوجین عکس فردی.

“این ماه ممکن است نگاه کمی خنده دار به شما و این به دلیل آن است که غیر ممکن است صحنه” مک کارتی می نویسد: در Instagram. “از 2 هفته از تصاویر از ماه اپیلاسیون, من در زمان این بخش از تصویر که دارای بیشترین کنتراست (درست قبل از قمری ترمیناتور که در آن سایه طولانی ترین) تراز وسط قرار دارد و مخلوط آنها را به نشان می دهد بافت غنی در سراسر سطح.”

زمانی که نور خورشید اعتصاب ماه لبه های نور و تاریک نشان می دهد بیشترین میزان جزئیات و بافت. چه کارتی را در اینجا زحمت هم دوخته بیش از یک دوجین از تصاویر منحصر به فرد و برش همه چیز اما مساحت سطحی که نور در زاویه مناسب.

مشاهده این پست در Instagram

اوه… همه ترمیناتور! من ارسال نمی کند در حالی که تا حدودی به این دلیل من در زیر آب و تا حدودی چون من کار بر روی این جانور از یک پروژه است. این ماه ممکن است نگاه کمی خنده دار به شما و این به دلیل آن است که غیر ممکن است ، از 2 هفته از تصاویر از ماه اپیلاسیون, من در زمان این بخش از تصویر که دارای بیشترین کنتراست (درست قبل از قمری ترمیناتور که در آن سایه طولانی ترین) تراز وسط قرار دارد و مخلوط آنها را به نشان می دهد بافت غنی در سراسر سطح. این خسته کننده به حداقل می گویند یعنی از آنجا که ماه نیست خط تا روز بیش از روز پس از هر تصویر تا به حال به تعریف 3d حوزه و تنظیم به مطمئن شوید که هر تصویر در تراز وسط قرار دارد. من ممکن است یا نه ممکن است سعی کنید دوباره برای توقف فاز بسته به بازخورد. اندازه کامل برای این عنوان به خوبی به عنوان یک پس زمینه گوشی بود با مراجعان. لینک بررسی در بیوگرافی من اگر شما می خواهم برای پیوستن به دریافت و دسترسی به محتوای منحصر به فرد! چاپ نیز در دسترس از طریق گالری اصلی.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط اندرو مک کارتی (@cosmic_background) در

نتیجه یک تصویر که به نظر می رسد تقریبا 2D به عنوان هر چند ماه یک تخت دیسک با چاله ظاهر و ابتلا به نور از خورشید است. آن را قطعا یک مقدار زیادی از کار, اما آن را قطعا ارزش آن است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>