این بازی ممکن است خراب ایکس باکس سری X تاریخ انتشار

  • مایکروسافت اعلام نکرده یک تاریخ انتشار برای Xbox سری X اما یک بازی جدید به مجموعه آمار کنسول در “یک روز” برنامه ریزی شده است به راه اندازی در نوامبر 12 سال 2020 است.
  • در اخبار مرتبط با مایکروسافت اجرایی به ظاهر تضعیف مصاحبه اخیر خود گفت که ایکس باکس سری X است که هنوز هم در مسیر به راه اندازی در “نوامبر تعطیلات.”
  • Xbox One راه اندازی شده در چهار شنبه, نوامبر 22nd, در سال 2013 است.

پس از ایجاد انتظار برای ماه, مایکروسافت در نهایت باز دروازه سیل در پنج شنبه این هفته و به ما داد ما برای اولین بار تمدید نگاهی به ایکس باکس سری X بازی در عمل است. ما شاهد ده دقیقه از بازی Halo بی نهایترو یک نگاه اجمالی از آینده Forza Motorsport عنوان و مدتها در انتظار بازگشت افسانه رسما تایید کرد. ایکس باکس, بازی, ویترین, همه چیز در مورد بازی به عنوان نام پیشنهاد, که بدان معنی است که ما نمی دریافت هر گونه خبر در مورد یک تاریخ انتشار برای Xbox سری X. اما یک لیست جدید در فروشگاه مایکروسافت ممکن است خراب تعجب.

روز چهارشنبه یک روز قبل از مایکروسافت ویترین Sega اعلام کرد که به نوبه خود مبتنی بر RPG Yakuza: مانند یک اژدها راه اندازی خواهد شد در ایالات متحده بر روی Xbox One, PS4 و PC در ماه نوامبر سال 2020 است. این ناشر همچنین نشان داد که ایکس باکس سری X نسخه از بازی “خواهد شد در روز یکی از کنسول تاریخ انتشار,” در حالی که PS5 نسخه بعد خواهد آمد. به اندازه کافی جالب فروشگاه مایکروسافت لیست بازی و تاریخ انتشار عنوان نوامبر 12th.

منطق را تعیین می کند که هر دو PS5 و Xbox سری X در حال بیرون آمدن در ماه نوامبر. هر دو شرکت سونی و مایکروسافت در حال حاضر ثابت “تعطیلات سال 2020” را به عنوان راه اندازی پنجره های خود را برای کنسول های نسل بعدی و نوامبر می افتد که در آن پنجره. آن هم درست در وسط هدیه-خرید فصل و در مورد شما را فراموش کرده هر دو کنسول PS4 و Xbox One راه اندازی شد در اواسط نوامبر دقیقا هفت سال پیش. بنابراین نوامبر نیست خیلی کشش.

همچنین بلومبرگ tech خبرنگار دینا باس ممکن است گرفتار مایکروسافت CFO امی هود خاموش نگهبان در مصاحبه زمانی که از او پرسید: اگر “کنسول جدید” را راه اندازی در “نوامبر تعطیلات”:

مایکروسافت پس از رسیده به GameSpot روشن است که آن هنوز برای اعلام تاریخ انتشار رسمی برای ایکس باکس سری X اما تمام سرنخ هستند و مطمئنا با اشاره به ماه نوامبر است. به دنبال بازگشت به 2013, PS4 راه اندازی شده در چهار شنبه, نوامبر 15th, و ایکس باکس یکی به دنبال یک هفته بعد در روز جمعه, نوامبر 22nd. سگا در واقع تایید کرد که Yakuza: مانند یک اژدها در دسترس خواهد بود در ماه نوامبر 12th, اما اگر آن را به ما نمی شود شگفت زده به ایکس باکس سری X در قفسه های فروشگاه در یکشنبه, نوامبر 13th, 2020. قفسه مجازی در هر صورت.

خبر خوب این است که ما نمی خواهد که به حدس و گمان برای بسیاری دیگر چون نه سونی و نه مایکروسافت می توانید استطاعت به صبر بیش از حد طولانی برای باز کردن preorders برای کنسول جدید خود را. اقتصاد ظروف سرباز یا مسافر است و در پی این بیماری همه گیر و اگر ایکس باکس سری X و PS5 در حال رفتن به عنوان گران قیمت به عنوان ما انتظار داریم آنها را به بسیاری از مردم در حال رفتن به نیاز به شروع به صرفه جویی در حال حاضر. من شوکه می شود اگر قیمت و تاریخ انتشار نبودند نشان داد در ماه اوت.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im