• طراحان اختراع مربوط به اینده, راه حل برای اجتماعی در طول یک بیماری همه گیر.
  • آن را به نام Micrashell و آن را بسته بندی شده با ویژگی های محافظ شخصی و همچنین به عنوان یک دسته از احمقانه sci-fi لوازم جانبی اطمینان حاصل شود که آن را در واقع هرگز ساخته شود.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در حال حاضر جهان به عنوان یک کل در تلاش است با یک واقعیت جدید است. رمان coronavirus همه گیر شده است به طور چشمگیری تغییر در این راه بسیاری از ما زندگی می کنند زندگی روزانه ما است. ما در حال اجتناب از تماس نزدیک با همکار ما انسان نشسته در خانه به جای بیرون رفتن و انجام آنچه ما می توانیم برای حفظ خودمان و خانواده های ما امن است.

یک گروه طراحی به نام تولید باشگاه تصمیم به گرفتن وضعیت فعلی ما و اجرا با آن مفهومی صحبت کردن. نتیجه کامل بدن ضد همه گیر کت و شلوار که نه تنها محافظت پوشنده لباس از هوابرد آسیب, اما آن را در واقع ترویج اجتماعی. همچنین به نظر می رسد مانند چیزی کشیده مستقیما از Blade Runner یا برخی دیگر از 80s, sci-fi تلنگر.

آن را به نام Micrashell و آن را ممکن است یک, قدرتمند, قطعه ای از تجهیزات حفاظت شخصی برای افرادی که نمی خواهید به رها کردن زندگی اجتماعی خود را. طراحان توضیح دلیل خود را برای خواب کت و شلوار در وب سایت خود.

“اجتماعی فاصله اقدامات معرفی شده توسط مقامات به عنوان یک راه کاهش گسترش بیماری” وب سایت می خواند. “اما – فراتر از مزایای بارز این عمل وجود دارد برخی از اشکالاتی است که آن را تنها مناسب برای یک دوره محدود از زمان مانند عوارض آن بر سلامت روانی یا تاثیر آن در اقتصاد است.”

خوب به اندازه کافی. اجتماعی فاصله نمی تواند برای همیشه لطفا برای آخرین (و این هرگز به معنای) اما قطعا در حال کار در حال حاضر و این یک چیز بسیار خوب است. این Micrashell اگر آن را در واقع وجود خواهد اجازه می دهد تا یک فرد برای رفتن در مورد زندگی روزانه خود را بدون هیچ گونه نگرانی در مورد یک هوابرد بیماری است. اما مانند هر مفهوم خوب آن را نیز بسته بندی شده با یک دسته از ویژگی های است که کاملا بیش از حد بالا.

برای شروع با توجه به سیستم کنترل شده توسط یک برنامه تلفن هوشمند. این تلفن همچنین می تواند شارژ باتری است که ساخته شده به دست کت و شلوار. پس از آن وجود دارد صدای سیستم ارتباطی که در واقع بلوک های خاص برای تلفن های موبایل و یا افرادی که بر اساس تنظیمات خود را. بله این کت و شلوار را به شما اجازه قطع یک فرد مزاحم چرا هنوز قادر به صحبت کردن با یک دوست. داخلی وجود دارد بلندگو (البته!) بنابراین شما می توانید سنگ را به موسیقی اگر شما می خواهید و البته مقدار زیادی از جیب و کیسه برای رسیدگی به همه موضوعات است.

پس از آن وجود دارد بهترین بخش است. پس بدیهی است که شما نمی توانید یک جرعه نوشابه و یا پاره ابر از خود vape با یک دست کت و شلوار بدن در طراحان آمد تا با یک راه حل. تولید باشگاه خواستار آن را “عرضه سیستم” و آن را یک قوطی مبتنی بر سیستم تحویل که قفل به کت و شلوار و اجازه می دهد تا شما نوشیدنی و vape بدون افشای خودتان را به عناصر. این قوطی سفارشی حتی Led است که نشان می دهد چقدر نوشیدن و یا vape آب در سمت چپ داخل.

و من ذکر خارجی Led است که تغییر بر اساس خلق و خوی خود را? و یا ساخته شده در دوربین است که متصل به گوشی خود را ؟ یا “قفسه سینه چشم” لنز است که شما نشان می دهد که “بیدرنگ چیزهایی که کت و شلوار خود را و یا کلاه پايگاههاي فرعي ممکن است occluding”? نه ؟ در حال حاضر من.

منبع تصویر: تولید Club

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im