این فرمول را ‘رمزگشایی’ به habitability از سیارات فراخورشیدی

  • دانشمندان از دانشگاه کرنل را توسعه داده اند یک مدل برای “رمزگشایی” از habitability از دور سیارات فراخورشیدی است.
  • با در نظر گرفتن رنگ از این سیاره به عنوان آن به نظر می رسد از دور و از زمان شروع آن در مدار دانشمندان می توانید محاسبه احتمال است که سطح راحت برای زندگی است.
  • جدید exoplanet-شکار تلسکوپ را به محققان یک نگاه بهتر در دنیای دور و با ابزار مانند این ما ممکن است یک ایده بهتر از آنهایی که می تواند میزبان زندگی است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در جستجوی بی پایان برای جهان فراتر از منظومه شمسی ما ستاره شناسان کشف سیارات بسیاری از انواع اندازه ها و شرایط. از منجمد سنگی جهان را به عظیم بخار گاز غول مدار بسیار نزدیک به ستاره خود تعجب است که آنها حتی هنوز هم وجود سیارات فراخورشیدی به طور چشمگیری می تواند متفاوت باشد. برای دانشمندان در جستجوی زندگی در خارج از زمین باعث می شود این کار فوق العاده دشوار است اما ستاره شناسان در دانشگاه کرنل ساخته شده است یک مدل است که آنها فکر می کنم می تواند کمک کند.

این آب و هوا “رسیور” از انواع که gleans اطلاعات در مورد یک سیاره بالقوه برای habitability بر اساس نور است که می توان در آینده از آن. کار خود را در منتشر شد ماهانه اعلامیه از انجمن نجوم سلطنتیو آن را می exoplanet محققان تمرکز توجه خود را بر جهان است که بهترین شانس را برای حمایت از زندگی است.

اکثر سیارات فراخورشیدی است که ستاره شناسان کشف نمی نگه امکانات زندگی. ما می دانیم که به دلیل سیاره که در مدار خارج از منطقه قابل سکونت از ستاره خود هستند یا بیش از حد سرد برای حمایت از آب مایع در سطح خود و یا بیش از حد گرم برای جلوگیری از جوش ، علاوه بر این گاز سیاره های غول پیکر نیست و تصور می شود داوطلبان برای زندگی, بنابراین مهم نیست که اگر کسانی که در منطقه قابل سکونت یا نه.

هنگامی که دانشمندان تشخیص سنگی جهان در منطقه قابل سکونت همه چیز خیلی بیشتر جالب است. وجود دارد مقدار شگفت آور از اطلاعات است که می تواند جمع آوری شده در مورد یک سیاره حتی زمانی که آن را نشسته بسیاری از سال نوری دور است.

این تحقیقات جدید تلاش طول می کشد را به حساب اطلاعات مانند رنگ است که این سیاره به نظر می رسد و شدت نور از میزبان خود ستاره. ترکیبی از این نقاط داده ها ارائه می دهند به عنوان نشانه به دمای سطح این سیاره را به عنوان به خوبی به عنوان آن habitability برای زندگی به عنوان ما آن را می دانم.

“بسته به نوع ستاره و exoplanet اولیه رنگ و یا منعکس کننده قدرت بازتاب—سیاره را رنگ می تواند به کاهش برخی از انرژی داده شده توسط ستاره” لیزا Kaltenegger co-نویسنده این مطالعه گفت: در بیانیه ای. “آنچه باعث می شود تا سطح exoplanet چگونه بسیاری از ابر احاطه سیاره و رنگ خورشید می تواند تغییر یک exoplanet آب و هوا به طور قابل توجهی.”

دانشمندان می گویند که تلسکوپ پروژه های که در حال حاضر در کار از جمله تلسکوپ بسیار بزرگ را دانشمندان یک نگاه حتی بهتر در دنیای دور و آب و هوا پیش بینی برای کسانی که سیارات فراخورشیدی می تواند ثابت کند با ارزش است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im