• برای استفاده روزمره در شرایط عادی همه شما نیاز به حفاظت از خود و کسانی که در اطراف شما از COVID-19 آمازون پرفروش coronavirus ماسک صورت — و آنها در حال حاضر در فروش برای تنها $0.50 هر.
  • همراه با بهداشت خوب (که بدان معنی است که با استفاده از Purell ضد عفونی کننده دست در هر زمان شما را لمس هر سطح یا شیء خارج از خانه خود را) این ماسک را یک کار بزرگ برای امن نگه داشتن شما.
  • برای بالاتر موقعیت خطر مانند سوار حمل و نقل عمومی N95 و KN95 ماسک صورت ارائه حفاظت بهتر.
  • در علاوه بر این به کسانی که به خوبی شناخته شده, ماسک وجود دارد یک نوع جدید از “هوشمند” الکترونیکی ماسک صورت در دسترس است که ظاهرا فیلتر ذرات کوچک حتی بهتر از N95 ماسک.

شما نباید به توقف فعالیت های روزمره مانند رانندگی از جایی به جای رفتن برای پیاده روی صرف زمان خارج از منزل با دوستان و خانواده و یا خرید مواد غذایی از آنجا که این رمان coronavirus بدتر در سراسر کشور است. شما باید همیشه محافظت از خود و مردم در اطراف شما با یک ماسک صورت. استاندارد 3-طبقه ماسک صورت بیش از خوب به اندازه کافی برای محافظت از شما از رمان coronavirus. چه چیزی بیشتر آنها بسیار ارزان قیمت بنابراین شما می توانید سهام تا در آنها و همیشه برخی از دستی. در واقع بهترین-فروش coronavirus ماسک صورت در آمازون کل سایت در فروش در حال حاضر فقط برای $0.50 هر.

وقتی که می آید به بالاتر-موقعیت خطر, شما احتمالا می خواهید که حفاظت را کمی بهتر از آنچه شما دریافت می کنید به طور منظم با 3 لایه ماسک. ما در حال صحبت کردن در مورد چیزهایی مانند سوار حمل و نقل عمومی, پرواز, جایی در هواپیما مراجعه به مطب پزشک و یا انجام هر چیزی در داخل خانه که در آن شما همیشه نمی توانید اقامت 10 فوت دور از سایر افراد است. که N95 و KN95 ماسک در مفید آمده است.

این “95” در N95 و KN95 ماسک صورت بدان معنی است که ماسک آزمایش شده و تایید شده برای فیلتر کردن حداقل 95% از میکروسکوپی ذرات هوابرد مانند باکتری ها و ویروس ها. محبوب ترین KN95 ماسک ما پوشش هستند قطعا MagiCare KN95 ماسک صورت که در آمازون در حال حاضر برای $2.45 هر زمانی که شما خرید یک 20-بسته.

چه شما ممکن است متوجه است که برخی از ماسک های ارائه حمایت و حتی بهتر از N95 و KN95 ماسک. برای مثال, شما می توانید این واقعی 3M ماسک در آمازون همراه با NIOSH-تایید P95 و یا حتی P100 ذرات فیلتر که فیلتر حداقل 99.7 درصد از ریز ذرات هوابرد. آنها قرار بود برای بیمارستان اما برای برخی از دلیل آنها در حال حاضر در دسترس برای هر کسی که به سفارش.

در نهایت ما می خواستم به شما نشان می دهد یکی دیگر از گزینه است که بر خلاف هر چیزی که شما تا کنون دیده ام قبل از. آن را به نام Shangrui هوشمند الکتریکی تنفسی و سازنده می گوید که این فیلتر 99 درصد از PM2.5 ذرات مانند مواد شیمیایی, مواد شیمیایی و ویروس ها. در حالی که اکثر این ماسک کارآمد آن را دشوار است به نفس این ماسک ویژه الکترونیکی فن است که در هوا و آن را اجرا می کند از طریق یک ویژه تعویض فیلتر. سپس نیز وجود دارد یک شیر بنابراین شما می توانید بازدم راحت تر و جلوگیری از رطوبت از ساختمان.

آن را قطعا یک طراحی منحصر به فرد و آن را در دسترس به منظور در حال حاضر در آمازون است. شما همچنین می توانید انتخاب کنید تا یک 20-بسته تعویض فیلتر ها فقط برای $19.99.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de