• با بسیاری از افراد گیر کرده در صفحه اصلی در حال حاضر این ممکن است زمانی که بسیاری از شما به کارت اعتباری ارائه می دهد از آنجایی که زندگی ما بیشتر در حال حاضر آنلاین و سفارش همه چیز برای تحویل تمایل به مستلزم استفاده از کارت به جای پول نقد است.
  • تعقیب دارای کارت اعتباری مناسب در نظر اضافه کردن به کیف پول خود را اگر شما در حال حاضر نیست آن را داشته باشد به خصوص اگر شما به دنبال بهترین کارت های اعتباری برای پاداش. این است که ما نگاه تعقیب یاقوت کبود ترجیح منافع به علاوه تمام دلایل دیگر این کارت برای ثبت نام در این لحظه.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

BGR همکاری با امتیاز برای ما پوشش کارت اعتباری محصولات. BGR و نقاط پسر ممکن است دریافت کمیسیون از صادر کنندگان کارت.

حتی قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس طرح میتوانست همه زندگی روزانه و روزمره — به طوری که ما در حال حاضر در میان چیزهای دیگر با تکیه بر کارت های اعتباری بیشتر از همیشه به ما همه لحاظ اجتماعی فاصله در صفحه اصلی که بدان معنی است که سفارش بیشتر چیزهایی آنلاین — تعقیب یاقوت کبود ترجیح® کارت در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین mid-tier کارت های اعتباری در بازار است. بهترین کارت, دوره, در میان برخی از مردم حتی به لطف راه آن را بدست بسیاری از مردم آغاز شده و در نقاط و مایل بازی و چگونه آن را به عنوان اولین کارت اعتباری پاداش برای بسیاری از مصرف کنندگان که می خواهند برای به دست آوردن چیزی از خرید آنها را با پلاستیک.

با بسیاری از کارت های اعتباری وجود دارد به همین دلیل است که این کارت هنوز هم بسیار در نظر گرفته امروز ؟ در این پست ما به شما راه رفتن را از طریق ما استدلال است.

تعقیب یاقوت کبود ترجیح دارای دو اولیه جایزه دسته بندی ها: 2x در ناهار خوری و سفر. چیزی که تعجب آور است که حتی اگر که احتمالا به نظر نمی رسد مانند cardholders درآمد در سراسر یک تن از خرید بسیاری از چیزهایی که تا پایان گرفتن کد به عنوان مسافرت و یا ناهار خوری هزینه های خود را در بیانیه ای از کارت. که به دلیل تعقیب تعریف هر دو دسته بسیار گسترده بسیاری از هزینه های است که شما ممکن است فرض را کسب پاداش پاداش در واقع انجام دهد.

برای مثال بارها و ماشین منگنه که اصلا خدمت به مواد غذایی به علاوه پارکینگ و گاراژ عوارض و ماشین آلات هستند فقط تعداد کمی از چیزهایی است که تعقیب و گریز به طور کلی شمارش به عنوان ناهار خوری و سفر.

تعقیب و گریز نهایی برنامه پاداش

بیایید همچنین بحث برای یک لحظه در مورد کارت اعتباری برنامه های پاداش. از چهار صفحه (از جمله آمریکا بیان پاداش عضویت پایتخت یک پاداش و سیتی ThankYou نقاط همراه با تعقیب و گریز نهایی پاداش) تعقیب و Amex به طور کلی به عنوان با ارزش ترین دلیل انتقال ارز. حتی اگر هیچ کس واقعا سفر در حال حاضر به دلیل coronavirus آن را به خوبی می دانیم که در تعقیب و گریز نهایی پاداش ارائه می دهد 25 درصد رستگاری پاداش هنگامی که شما کتاب واجد شرایط سفر را از طریق سفر خود را از پورتال. برای اقتصاد پرواز (به استثنای برخی از یکی کردن معاملات شگفت انگیز) شما اغلب می توانید دریافت مقدار بیشتر از رزرو از طریق پورتال از طریق انتقال و سپس به Amex پاداش عضویت.

جفت شدن با کارت های دیگر

در ضمن تعقیب یاقوت کبود ترجیح داده است نیز به دلیل از چگونه از آن آسان است به جفت با کارت های دیگر به عنوان بخشی از گرد و کارت اعتباری استراتژی است.

در تعقیب اکوسیستم برای مثال شما می توانید جفت تعقیب یاقوت کبود ترجیح داده با تعقیب هیچ-سالانه-هزینه نقدی پشت کارت (هر دو مصرف کننده و کسب و کار انواع) و پاداش به دست آورده و با کسانی که کارت های اعتباری دیگر پس از آن می تواند تبدیل به تعقیب و گریز نهایی پاداش امتیاز. که در آن نقطه شما می خواهم که قادر به استفاده از امتیاز 1.25 سنت در هر طریق تعقیب سفر پورتال و یا شما می تواند انتقال آنها به همکاران.

حرف آخر

مصرف کنندگان قطعا می توانید یک تن از ارزش از تعقیب یاقوت کبود ترجیح داده در حالی که تنها نیاز به پرداخت 95 دلار در سال برای هزینه سالانه. قرار است که هزینه کردن در برابر همه پاداش و مزایای شما می توانید لذت بردن از با استفاده از این کارت مانند سفر حمایت و تعریف سال از DashPass و شما می توانید ببینید که مزایای به راحتی جبران است که سالانه هزینه.

آنچه شما را به اجرا اغلب از ادراک cardholders که میرم نقشه برداری کارت خود استراتژی است که آنها با استفاده از تعقیب یاقوت کبود ترجیح داده برای یک جامد بخشی غیر از پاداش و هزینه های سفر و ناهار خوری خرید که نمی کسب پاداش در دیگر کارت های اعتباری. اینها و دلایل دیگر ما را به ادامه توصیه تعقیب یاقوت کبود ترجیح داده به امتیاز و مایل مبتدیان و گاه به گاه مسافران که به دنبال بزرگ همه در اطراف پاداش کارت اعتباری.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im