• امریکن اکسپرس در حال حاضر در حال اجرا یک خوش آمدید پیشنهاد 75,000 امتیاز به عنوان یک ترفند برای ثبت نام برای کسب و کار خود پلاتین کارت® از امریکن اکسپرس کارت ارائه می دهد یک میزبان از مزایای و قدرت پردازش برای صاحبان کسب و کار کوچک.
  • صاحبان کسب و کار کوچک ممکن است به خصوص متکی پلاستیک در حال حاضر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس و چشمگیر اختلال در بسیاری از کسب و کار که در آن ایجاد می شود.
  • اگر شما به دنبال برای بهترین کارت اعتباری ارائه می دهد در حال حاضر به نظر ما این یکی از مهمترین و بسیار مورد توجه کارت های کسب و کار در بازار است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

BGR همکاری با امتیاز برای ما پوشش کارت اعتباری محصولات. BGR و نقاط پسر ممکن است دریافت کمیسیون از صادر کنندگان کارت.

داشتن کارت اعتباری مناسب برای یک صاحب کسب و کار کوچک ضروری است در طول زمان عادی و همه بیشتر از آن در حال حاضر با جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز وحشی در سراسر ایالات متحده. اگر شما راضی نیست با کارت فعلی شما و یا در بازار برای یک قطعه پلاستیکی به هر دلیلی ممکن است آن را مفید می دانید که یکی از بهترین کسب و کار کارت های اعتباری در بازار کسب و کار کارت پلاتین® از امریکن اکسپرس با توجه به آن بی نظیر مزایا و حق بیمه مزایای. این مزایا می تواند کارت عالی مناسب برای صاحبان کسب و کار — به خصوص کسانی که اغلب مسافرت (و نه در حال حاضر البته) و همچنین شارژ هزار دلار ماهانه هزینه های کسب و کار به کارت های خود را.

حتی بهتر: از آنجایی که این یک کسب و کار کارت شارژ آن بر روی کسب و کار خود و خط اعتباری به جای گزارش اعتبار شخصی خود را. ما به شما راه رفتن را از طریق برخی از دلایل بسیاری که چرا کسب و کار کارت پلاتین ممکن است علاوه بر کامل به کیف پول خود را در لحظه ای که یکی از آنها این واقعیت است که آن را در حال حاضر ارائه یک جایزه خوش آمدید به ارزش 1500 دلار.

پاداش خوش آمدید

چیز زیادی در مورد این افزایش پاداش خوش آمدید این است که شخصی و کسب و کار نسخه از Amex پلاتین در نظر گرفته شده محصولات مختلف. این بدان معناست که شما نمی محدود از کسب و کار کارت پلاتین فعلی 75,000-نقطه پاداش اگر شما در حال حاضر خوش آمدید پاداش ارائه شده توسط شخصی نوع از این کارت.

برای دریافت کل جایزه 75,000 پاداش عضویت نقاط شما نیاز به هزینه های زیادی به کارت کسب و کار نسبتا کوتاه سفارش: اخذ 75,000 نقاط نیاز به صرف $15,000 در ظرف سه ماه از افتتاح حساب. که قطعا مقدار زیادی از پول برای یک فرد نه تنها می توان آن را آسان برای عادی کسب و کار کوچک به آمار که صرف آستانه — آن را نیز 5000 $در کمتر از قبلی صرف آستانه مرتبط با کارت جایزه خوش آمدید.

مزایای کارت

با استفاده از جایزه خوش آمدید تنها یک دلیل بهار برای کارت ، نیز وجود دارد یک تن از قدرت پردازش برای لذت بردن از برخی از آنها نیز ارائه شده توسط شخصی نسخه از کارت و که مفید خواهد بود زمانی که ما همه شروع دوباره سفر (و توجه داشته باشید — این است که یک لیست جامع):

در ضمن نسخه های کسب و کار از پلاتین کارت همچنین می آید با برخی از مزایای که در دسترس نیست در کارت شخصی:

  • 1.5 x امتیاز در خرید 5000 دلار و یا بیشتر (تا 1 میلیون امتیاز اضافی در هر سال)
  • 35% تخفیف زمانی که شما “پرداخت با امتیاز” برای اولین بار یا کسب و کار کلاس بلیط در خطوط هوایی, یا یک اقتصاد بلیط در یک شرکت هواپیمایی از انتخاب شما (تا 500 ، 000 امتیاز در هر سال)
  • تا $200 در بیانیه سالانه اعتبارات برای دل تکنولوژی ما خرید تقسیم به 100 دلار اعتبار برای ژانویه تا ژوئن و دیگری 100 دلار اعتبار برای جولای تا دسامبر

خط پایین

در حالی که کسب و کار پلاتین کارت از امریکن اکسپرس با $595 هزینه سالانه, اگر شما به حداکثر رساندن سالانه $200 شرکت هواپیمایی هزینه اعتباری و 200 دلار در دل اعتباری شما به طور موثر پرداخت خالص هزینه تنها $195 یک سال برای کارت. این رقم می تواند به کاهش و حتی بیشتر اگر شما را به استفاده از مزایای دیگر مانند جهانی ورود/TSA Precheck اعتباری.

دوباره همه ما شروع دوباره سفر (از جمله کسب و کار صرف پول برای سفر کسب و کار) این کارت را دریافت کنید شما را به یک سالن در عملا هر فرودگاه در جهان است. در هیلتون و هتل ماریوت این کارت است که به شما وضعیت نخبگان و در هوا این کارت نیز به شما دسترسی به اینترنت است. برای این و بسیاری از دلایل دیگر در نظر ما دیگر هیچ کارت اعتباری در بازار می آید با بسیاری از مزایای سفر و دیگر قدرت پردازش این یکی.

منبع تصویر: امتیاز مرد

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im