این دیوانه ‘mothership ابر’ به نظر می رسد بالاتر از مکزیک جدید

  • یک قفسه ابر شبیه یک سفینه فضایی بیگانه کشف شد بیش از نیومکزیکو در هفته گذشته شاهد موفق به گرفتن آن ،
  • ابر بخشی از یک مقابل طوفان در حال حرکت از طریق این منطقه که در تولید آب و هوایی شدید اما بدون آسیب.
  • طوفان با این ویژگی ترسناک ظاهر و می تواند تخم ریزی گردباد اما ابرها خود را به سادگی یک پدیده جوی.

یک ابر ترسناک یادآور عظیم زمین-حمله به کشتی ها از روز استقلال حق رای به نظر می رسد بیش از کلوویس جدید مکزیک در هفته گذشته به عنوان قوی طوفان نورد از طریق این منطقه است. تصویری از پدیده شناخته شده به عنوان قفسه ابرها نشان می دهد آن را به یک تهدید بینایی و در حال حاضر شما می توانید به تماشای طوفان قدرتمند از راحتی از مرورگر وب خود را.

قفسه ابرها نیست به خصوص نادر به عنوان آنها معمولا فرم همراه طوفان ایجاد جبهه سرد سر و صدا به هوای گرم و مرطوب. زمانی که این طوفان بزرگتر و به شکل خط مجزا به آنها فشار رو به جلو جلویی می تواند بر روی یک دیسک مانند ظاهر. آن را باور نکردنی برای دیدن در فرد و خاص این طوفان به نظر می رسد مانند آن را واقعا هیبت الهام بخش.

این نوع از طوفان اغلب حرکت بسیار سریع حمل مخرب بادهای همراه با آنها را به عنوان به خوبی به عنوان شدید و رعد و برق و رعد و برق. به عنوان شما می توانید در این ویدئو این منطقه ریخته بودن با باران نیز پایدار زیادی از درخشان و پررونق است. در این مورد اخبار محلی گزارش می دهد که هیچ آسیب قابل توجهی به ارمغان آورده بود توسط طوفان است که بدیهی است که خبر خوبی اما طوفان خیره کننده است با این وجود.

در اینجا نحوه خدمات ملی آب و هوا توصیف این نوع از ابرها:

پایین افقی به شکل گوه arcus ابر همراه با رعد و برق وزش جلو (و یا گاهی اوقات با یک جبهه سرد حتی در صورت عدم وجود رعد و برق). بر خلاف رول ابر قفسه ابر متصل به این پایه از پدر و مادر ابر بالای آن (معمولا یک رعد و برق). افزایش ابر حرکت اغلب دیده می شود در پیشرو (بیرونی) بخشی از قفسه ابر در حالی که قسمت زیرین اغلب به نظر می رسد آشفته جوش و باد زده.

که نسبتا مناسب شرح آنچه ما شاهد بالا. اگر شما می دانید آنچه شما دنبال آن هستید در آن نیست وحشتناکی ترسناک. اما اگر شما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این قبل از اینکه شما ممکن است به اشتباه آن را به چیزی ترسناک تر. طوفان قوی می تواند تخم ریزی گردباد است که می تواند ویرانگر بنابراین همیشه وجود دارد یک نگرانی که رعد و برق باعث آسیب های جدی اما ابر خود را واقعا یک تهدید با وجود آن ظاهر تهدید آمیز

آن را تا حدودی طنز است که عظیم ابر به نظر می رسد کمی مانند کشتی های بیگانه از روز استقلالو ما اتفاق می افتد به روزهای تعطیلات که در اینجا در ایالات متحده است. منظورم شباهت کمی غیر طبیعی نیست شما فکر می کنید ؟

در هر صورت این طوفان به مدت طولانی از آنجا گذشت و ما نمی به نظر می رسد در آستانه اشغال توسط دشمن و بیگانه نژاد بنابراین همه چیز به نظر می رسد خوب است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>