این می تواند برای اولین بار سامسونگ کهکشان گوشی های هوشمند به بسته 6,800 میلی آمپر باتری

اعتقاد بر این بود قبل از آن که سامسونگ پرش کهکشان M41 و حرکت مستقیم به کهکشان M51 به دلیل صفحه نمایش-مسائل مربوط. ظاهرا که نه مورد به عنوان کهکشان M41 دریافت کرده 3C گواهینامه و باتری آن نیز بوده است خال خال در ایمنی و کره جنوبی وب سایت (از طریق SamMobile).

لیست نشان می دهد که تلفن را حمل بزرگه 6,800 میلی آمپر, باتری – بزرگترین سلول است که تا کنون دیده شده است و در یک کهکشان گوشی های هوشمند.

پس M محدوده سطح ورود سری, شانس هستند که آن را تنها پشتیبانی از شارژ سرعت 15W که بدان معنی است که آن را به زمان طولانی برای پر کردن باتری خشک. که ممکن است یک چیز بد نیست به عنوان بسیاری از مصرف کنندگان ترجیح می دهند در واقع بزرگتر باتری بیش از شارژ سریع سرعت به دلیل ظرفیت بالاتر به معنی دستگاه را آخرین دیگر خواهد شد با یک شارژ.

آن را نیز کاملا امکان پذیر است که کهکشان M41 واقع شده است کنار گذاشته و این باتری است که در واقع به معنای کهکشان M51 است که در شکل دادن به یک وعده بودجه دستگاه.

سامسونگ به ظاهر بنابراین مشتاق در کاهش هزینه ها که آن را تهیه دستگاه پنل OLED از ستاره چین OLED و با استفاده از خود را روی صفحه نمایش چیزی خواهد بود که برای اولین بار در کهکشان گوشی های.
این گوشی به احتمال زیاد مجهز به Snapdragon 730 SoC و ارائه 8GB RAM و 128 GB حافظه داخلی. آن را احتمالا از ویژگی های 6.5-inch هول نمایش با یکپارچه اسکنر اثر انگشت و یک جک هدفون در بالا. همچنین انتظار می رود Galaxy S20-esque مستطیل شکل دوربین دست انداز که در آن شما باید از یک سه گانه راه اندازی دوربین با یک 64MP اصلی تیرانداز و یک فلش LED واحد.

کهکشان M51 ظاهرا خواهد بود در محله $250 و یک اولین در ماه سپتامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>