این coronavirus واکسن کار کرده است هر داوطلب تا کنون

  • Coronavirus درمان ما منتظرش بوده ام به نظر می رسد با نزدیک تر شدن به عنوان يک کانديد واکسن که مشغول به کار در تمام داوطلبان در فاز 1 در حال حاضر در حال حرکت به مرحله نهایی از آزمون بالینی.
  • مدرن گزارش نتایج کامل برای مرحله 1 آزمایشی روز سه شنبه پس از آشکار تنها جزئی نتایج جستجو برای مطالعه در ماه مه.
  • فاز 3 قرار است به زودی در اواخر جولای و ثبت نام 30,000 سالم آمریکایی است.

اولین رمان coronavirus واکسن می تواند آماده برای استفاده در پاییز امسال اگر همه چیز همچنان به رفتن حداقل به عنوان خوب به عنوان آن شده است تا کنون. نامزدهای مختلف نشان داده اند که آنها قادر به القای مورد نظر پاسخ ایمنی در داوطلبان که بدان معنی است که آنها می توانند ایجاد خنثی سازی آنتی بادی است که با اتصال به coronavirus را سنبله پروتئین و جلوگیری از آلوده کردن سلول های انسان است. اطلاعات منتشر شده تا کنون نیز نشان می دهد که واکسن ندارد اثرات جانبی شدید است که بیشتر اخبار عالی در این مسابقه برای پیدا کردن طب پیشگیری برای COVID-19.

این شرکت که همواره در خط مقدم از coronavirus واکسن توسعه اعلام کرد نتایج حاصل از آن فاز 1 مطالعه آشکار است که هر یک از داوطلبان که داده شد این واکسن توسعه انتظار پاسخ ایمنی بدن — از خنثی سازی آنتی بادی است. که مدرن البته ساز از mRNA-1273 کانديد واکسن. مدرن چند هفته پیش نشان داد بخشی از نتایج این مطالعه و تا به حال برای تحمل و قدرت فقط انتقاد راه را انتخاب کرد و برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات ، حتی Dr. Anthony Fauci با انتقاد از اعلام این شرکت حتی اگر mRNA-1273 یک تلاش مشترک بین مدرن و موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) که او منجر می شود. سریع به جلو به اواسط ماه جولای و مدرن آماده است برای به اشتراک گذاشتن نتایج حاصل از فاز 1 به درستی از طریق یک مطالعه منتشر شده در پزشکی به رسمیت شناخته شده مجله. در بالا از آن مدرن در حال گسترش است دادگاه به افراد مسن و برنامه ای برای شروع فاز 3 تست در ده ها هزار نفر از داوطلبان در اواخر این ماه.

مدرن روز سه شنبه اعلام کرد که فاز 1 نتایج منتشر شده در این مجله پزشکی نیوانگلند (NEJM). این مطالعه نشان می دهد که تمام 45 داوطلبان توسعه یافته پاسخ ایمنی است که “سریع و قوی” در برابر SARS-CoV-2 ویروس. این گروه به صورت تصادفی در سه گروه دريافت 25, 100 یا 250 ميکروگرم از داروی آزمایشی دو بار 28 روز از هم جدا.

این دارو بود “امن و قابل تحمل” اما بسیاری از داوطلبان با تجربه خفیف تا متوسط عوارض جانبی است که “به طور کلی گذرا.” 250 ميکروگرم به گزارش گروه قابل توجه ترین عوارض جانبی و تقریبا همه گزارش سیستمیک عوارض جانبی پس از دوم واکسیناسیون. عوارض جانبی شامل خستگی و لرز و سردرد و درد عضلانی که بیشتر مشترک با 100 ميکروگرم دوز. این نشانه ها سازگار با سرما و COVID-19. درد در محل تزریق نیز گزارش شده است.

مدرن می گوید که mRNA-1273 واکسن ناشی از اتصال آنتی بادی “به تمام طول SARS-CoV-2 سنبله پروتئین (ع) در همه شرکت کنندگان [15 روز] بعد از اولین واکسیناسیون.” به خنثی سازی آنتی بادی افزایش یافته و پس از دوم واکسن افزایش در هر سه گروه. در روز 57 به خوبی پس از دوم واکسیناسیون داوطلب بیشتر آنتی بادی در خون از نمونه های گرفته شده از 38 افرادی که از بهبود COVID-19. این گروه از نقاهت بیماران شامل افرادی که علائم شدید است که نیاز به بستری و تهویه و بیمارانی که با تجربه متوسط و خفیف علائم.

“این ضروری در ساختمان است که نیاز به حرکت به جلو با دادگاه است که در واقع می تواند تعیین کند که آیا این واکسن می کند حفاظت در برابر عفونت” Kaiser Permanente واشنگتن تحقیقات موسسه دکتر لیزا جکسون گفت وابسته مطبوعاتی. جکسون led مدرن را مطالعه.

گذشته از آنتی بادی محققان همچنین برجسته سلول T پاسخ ایمنی در 25 ميکروگرم و 100 ميکروگرم دوز سطوح. مدرن گفت: آن را ادامه خواهد داد به رعایت فاز 1 داوطلبان برای یک سال پس از دوم واکسیناسیون برای ارزیابی طول عمر از پاسخ ایمنی.

مدرن ثبت نام هفت اضافی جماعت در فاز 1 آزمایش به مطالعه دوز اضافی و همچنین به عنوان کانديد واکسن اثر در افراد مسن است. 50 ميکروگرم دوز خواهد شد مشاهده در بزرگسالان 18-55 همان گروه سنی که تست شده برای دیگر سه دوز. بزرگسالان بیش از 55 نیز شامل می شود در مطالعات بالینی برای فاز 1. این شرکت دارویی نیز گفت: این ثبت نام 600 نفر در فاز 2 آزمایش تقسیم به دو گروه سنی از جمله 18-55 و بزرگسالان بیش از 55 سال است.

تصادفی کنترل شده با دارونما در فاز 3 دادگاه تنظیم شده است برای شروع در ماه جولای 27th و شامل 30,000 شرکت کنندگان در 100 ميکروگرم دوز سطح. مدرن توضیح می دهد که در آن آزادی مطبوعات که هدف اصلی پیشگیری از علامتی COVID-19 بیماری است. اهداف دیگر شامل پیشگیری شدید COVID-19 و پیشگیری از عفونت با SARS-CoV-2.

مدرن ساخته شده مورد نیاز واکسن مقدار برای فاز 3 و می گوید آن را “همچنان در مسیر” برای تحویل بین 500 میلیون تا 1 میلیارد دوز در سال (در 100 ميکروگرم). مدرن را کامل مطالعه در دسترس است در این لینک.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im