این coronavirus ماسک صورت ساخته شده در ایالات متحده آمریکا و آن را بر خلاف هر چیزی که شما قبل از دیده می شود

  • آمازون پرفروش coronavirus ماسک صورت پیشنهاد اساسی برای حفاظت از کمتر از 50¢ در هر ماسک و آنها برای استفاده در کم خطر موقعیت های که در آن شما همچنین می توانید تمرین های اجتماعی فاصله.
  • KN95 ماسک صورت بهتر است برای بالا موقعیت خطر مانند سوار بر حمل و نقل عمومی و یا زمانی که شما در داخل خانه در اطراف افراد دیگر.
  • در حال حاضر نیز وجود دارد نوع دیگری از ماسک صورت شما می توانید آن را بر خلاف هر چیزی که شما قبل از دیده می شود و آن را حق در اینجا در ایالات متحده آمریکا است.

ما میگردند با آنچه در حال حاضر در سراسر ایالات متحده است. هر کس coronavirus مستند خستگی از جمله ما, اما این هیچ بهانه ای به غیر مسئولانه در حال حاضر که اقتصاد در حال بازگشایی. فقط نگاه کنید چه اتفاقی می افتد در کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس و بی شماری کشورهای دیگر از افرادی که به فکر آنها فقط می تواند به حالت عادی بازگشت. با تشکر از بی دقتی و بی مسئولیتی که ما در حال حاضر گزارش مراتب بیشتر موارد جدید در هر روز از ما بودند حتی در ماه آوریل زمانی که مردم فکر گسترش این ویروس تا به حال به اوج خود رسید.

اولین و مهمترین, شما نیاز به پوشیدن چهره و پوشش مانند این بهترین-فروش ماسک صورت که هزینه فقط 50¢ حداقل در هر زمان شما خانه خود را ترک کنند. ما دیده می شود به مراتب بیش از حد بسیاری از مردم خارج وجود دارد راه رفتن در اطراف مانند همه چیز به حالت عادی بازگشت. لطفا توجه نزدیک به این بیانیه بعدی: همه چیز به حالت عادی بازگشت. هزاران نفر از مردم هنوز در ابتلا به COVID-19 هر روز در سراسر کشور و در عین حال بسیاری از مردم را متوقف کرده اند و با پوشیدن ماسک به طور کامل. بیرون رفتن بدون ماسک صورت در حال حاضر فقط ساده احمق. دوره. شما همچنین باید با استفاده از ضد عفونی کننده دست در هر زمان شما لمس یک شی و یا یک سطح در حالی که در. اگر شما در حال اجرا پایین آمازون دارای Medex, ضد عفونی کننده دست در انبار در حال حاضر با همان فرمول به عنوان Purell و یا شما می توانید خرید واقعی Purell ضد عفونی کننده دست در آمازون اگر شما از ذهن نیست پرداخت اندکی در قیمت های متورم.

برگشت به ماسک صورت برای یک لحظه بهترین فروشندگان ما مرتبط بالا خوب برای کم خطر محیط های که در آن شما همچنین می توانید با استفاده از اجتماعی فاصله. اگر شما برای قدم زدن بیرون بروید و یا فروشگاه مواد غذایی, برای مثال, این ماسک های بزرگ هستند. اما اگر شما در حال رفتن به در بالاتر از خطر وضعیت شما, شما نیاز به حفاظت بهتر — و در حال حاضر وجود دارد یک نوع جدید از ماسک صورت است که شما قطعا باید بررسی کنید.

KN95 ماسک مانند این محبوب MagiCare ماسک صورت ارائه هر چه بهتر حفاظت از استاندارد 3-لایه ماسک. شما قطعا باید مقدار زیادی در دست اگر شما را مجبور به سوار شدن بر حمل و نقل عمومی جایی پرواز در هواپیما و یا مراجعه به مطب یا بیمارستان. اما در حال حاضر وجود دارد یکی دیگر از گزینه های خارج وجود دارد که دارای چند مزایای مهم نسبت به KN95 ماسک صورت.

این Miakomo Pro ماسک صورت ساخته شده از سیلیکون است که غیر قابل نفوذ به هوا. که شامل مولکول های میکروسکوپی مانند رمان coronavirus البته. این ماسک صورت نیز قوی سیلیکون تسمه ای که در اطراف و پشت سر خود را برای امن ترین جا ممکن به جای تسمه کش پشت گوش خود را. آنها به طور کامل قابل تنظیم و همچنین, بنابراین شما می توانید اطمینان از مطابقت کامل.

به عنوان شما می توانید ببینید تصاویر, این ماسک باید یک نقطه در مقابل که در آن شما می توانید قرار دادن یک تعویض فیلتر است که با این نسخهها کار درست مانند یک KN95 ماسک. به این ترتیب شما می توانید استفاده مجدد از هر فیلتر چند بار و پس از آن تغییر فیلتر بدون نیاز به دور انداختن ، پس از آن سیلیکون, شما می توانید آن را به عنوان بسیار به عنوان شما می خواهم با آب و صابون برای پاک کردن هر گونه میکروب و باکتری ها یا ویروس ها.

این Miakomo Pro ماسک صورت یک گزینه فوق العاده برای هر کسی که در جستجوی حفاظت بهتر از رمان coronavirus بدون نیاز به پرداخت $3, $5 یا حتی 10 دلار+ در هر KN95 ماسک. هر ماسک همراه با 10 فیلتر و بهترین از همه این ماسک ساخته شده است حق در اینجا در ایالات متحده آمریکا است. و در بالای هر چیز دیگری, این ماسک ها 10 دلار امروز!

شما همچنین می توانید سهام تا در تعویض فیلترها که در حال حاضر در انبار پس از داشتن شده است به فروش می رسد برای یک ماه.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im