این بحث coronavirus مطالعه می تواند با سرعت تا واکسن تحقیقات

  • Coronavirus واکسن توسعه و پیشرفت در یک سرعت سریع اما دوام مواد مخدر ممکن است در دسترس عموم مردم تا اوایل سال 2021 در بهترین سناریو مورد.
  • بیشتر بحث محاکمه انسان ممکن است سرعت توسعه: چالش محاکمه.
  • سازمان بهداشت جهانی آمده است تا با دستورالعمل برای عمدا آلوده داوطلبان با COVID-19 تا ببینید که آیا کانديد واکسن موثر و امن است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

Coronavirus واکسن پژوهش به یک شروع عالی به عنوان بیش از 115 تیم مشغول به کار بودند در مبارزه با مواد مخدر به عنوان نامزد از اواسط ماه آوریل است. چند تا از آنها را نشان داده اند وعده در آزمایشگاه تست و رسیده و مراحل مختلف آزمایش های انسانی. اگر همه چیز به خوبی می رود, اولین COVID-19 واکسن می تواند آماده به رول از این سقوط اضطراری با استفاده از مجوز. عموم مردم می تواند دسترسی به آن را به عنوان به زودی به عنوان اوایل 2021. برای بسیاری از جمله مواد مخدر نظری برآورد نشستن در 12-18 ماه. که هنوز هم بسیار سریع تر از واکسن های دیگر, اما آن را هنوز هم ممکن است طولانی صبر کنید. و هنگامی که برای اولین بار واکسن آماده هستند ما باید به صبر کردن برای دولت به تولید آنها در مقادیر زیاد

وجود دارد سریعتر راه برای رفتن در مورد واکسن توسعه, اما, اما این یک بحث برانگیز یک دلیل آن می آید با افزایش خطر. که گفت: سازمان بهداشت جهانی (WHO) نیست در برابر واکسن چالش محاکمه و صدور دستورالعمل برای واکسن سازان که می خواهید به سرعت همه چیز را.

چالش محاکمه, به عنوان نام نشان می دهد ممکن شامل داوطلبان آلوده شدن با پاتوژن به طور مستقیم به مشاهده اینکه آیا این دارو کار می کند. در صورتی که برای تلفن های موبایل آشنا این دلیل است که برخی از نمایندگان کنگره آمریکا پیشنهاد شد این چند هفته پیش. حتی وجود دارد یک وب سایت را با هم توسط حامیان COVID-19 چالش محاکمه به نام 1 روز زودتر. بیش از 14000 نفر از بیش از 100 کشور امضا کرده اند تا برای این مطالعات افزایش قابل توجهی از 3,500 داوطلبان از 52 کشور که ثبت نام کرده بودند دو هفته پیش.

چالش محاکمه شده اند استفاده می شود برای دیگر واکسن در گذشته از جمله آبله زرد و تب مالاریا حصبه وبا و آنفلوانزا که توضیح می دهد. اما این مطالعات معمولا بر روی بیماری که در حال حاضر یک درمان است که با این نسخهها کار. وجود دارد هیچ درمان برای COVID-19 در این نقطه است.

با COVID-19 واکسن سازان را به آلوده کردن داوطلبان با یک ویروس است که درمان ندارد. و واکسن که به آنها داده خواهد شد ممکن است کار نمی کند. وجود دارد خطر که آن دسته از بیماران می تواند به توسعه شدید COVID-19 موارد و می میرند. به همین دلیل است که پیشنهاد هشت معیار برای چالش مطالعات و می گوید که مطالعات باید شامل بیماران با سن 18 و 30 به حداقل رساندن خطر از COVID-19 عوارض.

استفاده از یک چالش آزمایشی است که این امر نتایج بسیار سریع تر به پژوهش خواهد بود شبیه به تحصیل حیوانات افراد است. داوطلبان انسانی را به صرف زمان در بیمارستان ها برای جلوگیری از آنها را از گسترش این بیماری به دیگران, اما می تواند به دانشمندان در مشاهده آنها بیشتر از نزدیک. آنها می خواهم که قادر به تست آنها را به طور منظم و مطالعه اثر بخشی دارو و نیز عوارض جانبی.

فعلی واکسن که در تست نیست با استفاده از چالش محاکمه. بالاتر از فاز بیشتر داوطلبان مورد نیاز هستند و باید به آنها مشاهده شده برای یک دوره طولانی از زمان. چرا که این داوطلبان نیست با این بیماری آلوده به عمد. آنها هنوز هم می تواند در معرض آن و محققان را انجام معاینات منظم برای دیدن اینکه آیا این واکسن در حال کار است.

برخی از جامعه علمی است حمایت از چالش محاکمه برای COVID-19. “وجود این در حال ظهور اجماع در میان همه کسانی که به فکر در این مورد به طور جدی” مدیر دانشگاه راتگرز مرکز جمعیت-سطح اخلاق استاد نیر ایال گفت: نگهبان. او گفت که خطر مرگ از COVID-19 برای کسی که در 20s خود را یکی در 3,000 شبیه به خطر درگیر با اهدای یک کلیه.

“اخبار مهم این است که چه کسی می گویند چالش محاکمه ها ممنوع” ایال اضافه شده است. “آن را مشخص می کند گام های منطقی در مورد چگونه آنها می تواند مستقر شود.”

پروفسور اندرو پولارد که پیشرو امیدوار کننده واکسن برنامه از دانشگاه آکسفورد Jenner, موسسه گفت: “سود” در چالش محاکمه. “در حال حاضر از آنجا که ما اصلا یک نجات درمانی ما باید به رویکرد چالش مطالعات بسیار با احتیاط گفت:” نگهبان. “اما من فکر نمی کنم آن را باید رد کرد چرا که به خصوص در یک وضعیت که در آن آن را بسیار دشوار است برای ارزیابی برخی از واکسن های آینده همراه به دلیل بسیار وجود دارد بیماری در اطراف آن می تواند یکی از راه های ما می تواند دریافت که پاسخ سریع تر است.”

که گفت که مشخص نیست که چنین چالش محاکمه برای COVID-19 واکسن نامزدها آغاز خواهد شد و یا جایی که آنها ممکن است انجام گیرد. در حال حاضر که موقعیت سازمان بهداشت جهانی شناخته شده است, آن را به احتمال زیاد برخی از آزمایشگاه در حال توسعه این داروها شروع خواهد شد با توجه به چالش محاکمات خود را.

منبع تصویر: کلودیا کشتی فرنگی/AGF/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>