این باهوش Netflix کلاهبرداری اقدام به سرقت اطلاعات کارت اعتباری خود را

  • جدید Netflix کلاهبرداری فیشینگ شده است ساخت دور است که تلاش برای سرقت خود وارد شوید و اطلاعات کارت اعتباری با فریب شما را به به روز رسانی حساب کاربری خود شوید.
  • کلاهبرداری هدایت کاربران به یک جای تعجب قانع کننده Netflix کلون سایت خود را وارد کنید و جزئیات.
  • همیشه مطمئن شوید که برای سه گانه فرستنده را چک کنید قبل از اینکه شما با کلیک بر روی لینک داخل ایمیل شما دریافت خواهید کرد.

اینترنت یک مکان خطرناک است. در حال حاضر بسیاری از ما زرنگ و دانا به اندازه کافی برای جلوگیری از بارز ترین کلاهبرداری ها و ترفندها آنلاین, اما بسیار شبیه به یک جهش ویروس این نیروهای بد بازیگران به وفق دهند. به عنوان یک نتیجه, کلاهبرداری تبدیل شده و حتی سخت تر برای تشخیص به همین دلیل است که بسیار مهم است به سخت کوش در هنگام بازدید از وب سایت و یا باز کردن ایمیل های مشکوک. به آن نقطه ابر دفتر امنیت پلت فرم Armorblox منتشر شده یک پست وبلاگ در این هفته جزئیات جدید Netflix حمله فیشینگ است که به دنبال سرقت اعتبار ورود خود را, آدرس صورتحساب و جزئیات کارت اعتباری.

Armorblox برای اولین بار کشف فیشینگ حمله چند هفته پیش زمانی که Netflix مشتریان شروع به دریافت ایمیل در صندوق خود را که ادعا می شود از Netflix پشتیبانی می کند. ایمیل به اطلاع مشتریان است که یک مشکل وجود دارد تایید اطلاعات شخصی خود را و آن را و در نتیجه مسائل صدور صورت حساب. آنها همچنین گفت که حساب خود را لغو خواهد شد در 24 ساعت اگر آنها نمی به روز رسانی اطلاعات شخصی خود را برای حل این مشکل است.

“هنگامی که اهداف کلیک لینک آنها منجر به به طور کامل تکامل یافته Netflix lookalike وب سایت با فیشینگ جریان است که خواسته آنها را به بخش خود را با Netflix اعتبار ورود آدرس صورتحساب و جزئیات کارت اعتباری” Armorblox بنیانگذاران Chetan Anand توضیح داده شده در این پست وبلاگ. “هنگامی که فیشینگ جریان بود که اهداف هدایت شدند به Netflix, صفحه اصلی, هیچ کدام عاقلانه تر در مورد به خطر بیافتد.”

ایمیل حملات فیشینگ هستند یک سکه ده اما به عنوان Armorblox توضیح می دهد که این یکی از قابل توجه بود چرا که آن را قادر به دریافت از طریق ایمیل کنترل های امنیتی. ترفند برای اولین بار است که هکرها استفاده می شود هدایت کاربران به “یک به طور کامل عملکرد صفحه امنیتی با ظریف Netflix نام تجاری” اگر آنها کلیک روی لینک در ایمیل. این روش کل نگاه مشروع و ممکن است به اندازه کافی برای متقاعد کردن برخی از Netflix مشتریان.

بعلاوه هر دو کد امنیتی صفحه و Netflix کلون سایت میزبانی در مشروع حوزه که یکی از آنها متعلق به وایومینگ سلامت نمایشگاه ها و دیگر که میزبانی در سایت از یک شرکت نفت و گاز در تگزاس است. “با میزبانی صفحات فیشینگ در مشروع پدر و مادر دامنه مهاجمان قادر به فرار از کنترل های امنیتی بر اساس URL/لینک حفاظت و گذشته فیلتر است که بلوک های بد شناخته شده حوزه” آناند می گوید.

در نهایت Netflix کلون سایت خود را که شما در زیر می توانید ببینید واقعا شبیه واقعی Netflix صفحه ورود. حتی چند زاید شکوفا مانند یک “نیاز به کمک دارید ؟” لینک و گزینه login with Facebook (هر چند این لینک های اضافی فقط بازنگری این صفحه همان صفحه — آنها در واقع تابعی اگر شما بر روی آنها کلیک کنید):

اینکه آیا یا نه شما می افتاده اند برای این کلاهبرداری آن را هرگز لطمه می زند بدانید که چه چیزی در خارج وجود دارد. پس از همه, اگر این ایمیل به حال موفق به دریافت از طریق به صندوق پستی خود را, این احتمال وجود دارد شما می توانید با توجه به دور خود اطلاعات شخصی و شماره کارت اعتباری. که گفت: به عنوان هوشمندانه این حمله ممکن است نسبت به دادن شما چشم پوشی از هر روز تشخیص آن را به عنوان ساده به عنوان به دنبال در نوار آدرس را در مرورگر خود را.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de