این شهرستان است که به نام جدید کانون بیماری همه گیر کوروناویروس

  • فلوریدا سلامت رسمی می گوید که “میامی است که در حال حاضر کانون بیماری همه گیر.”
  • بیش از 64000 مثبت coronavirus موارد گزارش شده در شهرستان میامی-Dade از همه گیری آغاز شد و بیمارستان ها در حال پر کردن همه در سراسر شهرستان.
  • در روز سه شنبه فلوریدا وزارت بهداشت تایید کرد که 132 نفر در فلوریدا کشته شده بود از COVID-19 در 24 ساعت گذشته, است که یک رکورد جدید برای دولت است.

ممکن است ما هرگز نمی دانید ریشه های رمان coronavirus SARS-CoV-2 اما ما نمی دانیم اصلی کانون این بیماری همه گیر بود که در ووهان چین که در آن اولین مورد گزارش شده است. در این هفته که به دنبال ویروس سفر کرد و قبل از اینکه طولانی, ایتالیا شد و در تنگه وخیم به بیمارستان رسید و ظرفیت این کشور در کل سیستم بهداشت و درمان بود تحت فشار قرار دادند به آستانه و فراتر از آن. کانون منتقل شده چند بار از سازمان بهداشت جهانی رسما اعلام کرد شیوع یک بیماری همه گیر اما یک شهر در حال حاضر در حال ساخت یک مورد جدید ووهان.

“میامی است که در حال حاضر کانون این بیماری همه گیر” دکتر لیلیان Abbo, متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه میامی گفت: در یک کنفرانس خبری به میزبانی میامی-Dade County شهردار Carlos A. Giménez در روز دوشنبه. “آنچه که ما شاهد در ووهان شش ماه پیش پنج ماه پیش در حال حاضر ما وجود دارد.”

که ممکن است صدای مانند مبالغه اما این اعداد نشان می دهد در غیر این صورت. به سی ان ان یادداشت بیش از 50000 موارد گزارش شده در ووهان اواسط ماه آوریل است. تا کنون میامی-Dade شهرستان ثبت بیش از 64000 موارد COVID-19. اعداد شروع به پریدن کرد به طور چشمگیری در چند روز اخیر نیز با بستری شدن در بیمارستان افزایش 68% ويژه اشغال تخت در حال رشد 69% و استفاده از هواکش (یکی از بدترین نشانه) پریدن با 109 درصد در دو هفته گذشته.

Abbo صحبت به طور مستقیم به مطبوعات در طول کنفرانس ساخت آن را روشن است که هر کس به کمک حیاتی است: “ما نیاز به کمک شما به عنوان رسانه ارتباط به کمک جامعه درک کنند که ما نه تنها تکرار همان چیزی که بارها و بارها فقط به شما مشکل ما واقعا به کمک شما نیاز دارند.”

به عنوان اگر برای اثبات نقطه فلوریدا وزارت بهداشت تایید کرد که روز سه شنبه و 132 نفر مرده بود از COVID-19 در 24 ساعت گذشته. که بالاترین روزانه مرگ و میر است که تا کنون در فلوریدا پس از همه گیر آغاز شد و به نیویورک آموخته شده در مارس بسیاری از مردم که نیاز به ونتیلاتور هرگز از آن. گزارش های اخیر به نظر می رسد نشان می دهد که پزشکان بهتر مجهز برای درمان coronavirus بیماران از آنها بودند که این آغاز شده اما هیچ دارو یا درمان و یا درمان است که با این نسخهها کار برای هر بیمار و مرگ و میر افزایش خواهد یافت به عنوان بیشتر فلوریدا در حال بستری در بیمارستان به علت علائم خود را. اما به زودی وجود دارد حتی نمی تواند هر تخت برای قرار دادن آنها را در.

شهر نیویورک شد و یک بار کانون جهانی بهداشت بحران اما در حال حاضر فقط 1.4 درصد از جمعیت این شهر است که آزمایش مثبت برای این ویروس هر روز. که پس از ماه از ماسک پروتکل های کسب و کار تعطیلی و اجتماعی فاصله گرفته است. اگر فلوریدا را دنبال نمی کند با توجه به آن نه تنها به بدتر شدن اوضاع در این هفته آمده است.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de