• این ChAdOx1 nCoV-19 coronavirus کانديد واکسن تهیه شده توسط Oxford دانشمندان در حال حاضر در فاز 1 آزمایش های انسانی و می تواند آماده برای استفاده به عنوان به زودی به عنوان سپتامبر قبلی گزارش گفت:.
  • محققان با انتشار اولین بررسی جزئیات تحقیقات خود بر روی موش و میمون ها و داده ها نشان می دهد که COVID-19 واکسن می تواند به توقف این ویروس از تکرار در داخل بدن است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رمان coronavirus در اینجا به ماندن است که مقامات گفت: در اوایل این هفته. قبل از این که, دکتر Anthony Fauci گفت: این احتمال وجود دارد برای این ویروس به ریشه کن هر زمان به زودی و یا حتی در همه. که ممکن است مانند صدا خبر بد اما آن را واقعا نمی باشد. ما در حال حاضر رسیده نقطه که در آن ما چندین ماندگار COVID-19 درمان است که می تواند به کاهش مدت زمان لازم برای بهبود و جلوگیری از عوارض و آنها خواهید بود بیشتر کامل در سال به آمده است. علاوه بر این تعداد فزاینده ای از شرکت های در حال توسعه آزمایشگاه ساخته شده و آنتی بادی است که می تواند تکرار موفقیت پلاسما انتقال از COVID-19 بازماندگان به شکست ویروس. و اولین واکسن نامزدهای است که موثر و بی خطر ممکن است تایید شده برای استفاده به عنوان به زودی به عنوان این می گیرند.

بیش از 115 تیم مشغول به کار بودند در واکسن نامزدها که از اواسط ماه مارس و چند تا از آنها را شروع کرده اند آزمایش های بالینی. نتایج در حال حاضر در آینده برای برخی از آنها و امیدوار کننده آکسفورد مواد مخدر است که می تواند آماده سپتامبر فقط تحویل بیشتر خبر خوب: ChAdOx1 nCoV-19 کار بر روی میمون ها.

آکسفورد دانشمندان گفت: چند هفته پیش که “چند میلیون دوز از واکسن می تواند در دسترس سپتامبر” فقط به عنوان فاز 1 آزمایش های انسانی آغاز شده است.

“این rhesus نوعی میمون دنیای قدیم است که تقریبا نزدیک ترین چیزی که ما باید به انسان” دکتر مونستر گفت: در آن زمان با اشاره به شش میمون که تلقيح شدند و در معرض ویروس. وی گفت: نتایج حاصل از این مطالعه که اجازه آکسفورد تیم را به حرکت به آزمایش های بالینی خواهد بود به زودی منتشر و پژوهش است که در نهایت در بازبینی نشده قبل از چاپ فرم.

ChAdOx1 nCoV-19 ساخته شده است از یک ویروس به نام ChAdOx1 آخر هفته نسخه از یک سرماخوردگی ویروس (بودند) که آلوده شامپانزه اما همچنین می تواند زاد و ولد در انسان است. محققان به آن اضافه شده خاص پروتئین از SARS-CoV-2 ویروس است که coronavirus را سنبله پروتئین است. که عنصر کلیدی از ویروس است که اجازه می دهد تا آن را به لینک به ACE2 گیرنده در سلول های انسانی در داخل بینی و ریه ها و عروق خونی و اندام های دیگر. محققان می خواهید به استفاده از ChAdOx1 nCoV-19 تا سیستم ایمنی بدن که در معرض SARS-CoV-2 به رسمیت شناختن است که سنبله پروتئین و ایجاد یک پاسخ ایمنی (آنتی بادی) که متوقف کردن ویروس از حمله به سلول.

منبع تصویر: طبیعت یک نوع فن آوری مورد استفاده برای ایجاد واکسن برای بیماری های عفونی.

محققان واکسن شش میمون با ChAdOx1 nCoV-19 مشاهده سنبله آنتی بادی های خاص 14 روز پس از ایمن سازی. آنها منتظر دو هفته بیشتر به چالش کشیدن شش میمون ها نیز به عنوان گروه کنترل با SARS-CoV-2. آنها پس از آزمایش همه میمون ها برای رمان coronavirus به دنبال در هر دو سواب بینی و BAL (bronchoalveolar lavage) مایع از ریه ها.

محققان گفتند که بینی سواب از همه حیوانات تا به حال ویروس اما BAL آزمایشات نشان داد که تنها دو نفر از تلقيح میمون تا به حال ویروسی در ژنوم RNA در ریه ها. مهمتر ویروس نیست تکرار همان چیزی است که اتفاق می افتد در غیر واکسینه افراد است.

همه میمون ها بودند و سپس معدوم و بافت نمونه ها جمع آوری شد. این مطالعه می گوید که هیچ یک از واکسن میمون ها نشان داد نشانه های ریوی آسیب شناسی مطابق با COVID-19. “همه ریه ها بودند بافت شناسی عادی است و هیچ شواهدی از پنومونی ویروسی و نه ایمنی بدن-افزایش بیماری التهابی مشاهده شد” مطالعه می خواند. مقایسه دو از سه کنترل حیوانات توسعه برخی از شدید درجه ویروسی پنومونی بینابینی هفت روز پس از عفونت است.

تحقیقات نشان میدهد که واکسن موثر در جلوگیری از تکثیر ویروس در دستگاه تنفسی تحتانی محققان می گویند حتی اگر میمون ها بود که این ویروس در داخل بینی است. “این حیوانات به چالش کشیده شد با دوز بالایی از ویروس از طریق مسیرهای چندگانه که به احتمال زیاد منعکس نمی کند واقع بینانه انسان قرار گرفتن در معرض” گفت.

همچنین مهم است این واقعیت است که این مطالعه تایید واکسن نامزد نمی شود “یک ایمنی بدن-افزایش بیماری در حیوانات واکسینه.”

داده ها از مطالعه این تیم اجازه را به حرکت به فاز 1 مطالعات آن آغاز شده در مارس 23rd در یک گروه از 1,110 بیماران. ترکیب فاز 2 و 3 می تواند در این ماه شروع و می تواند شامل به 5000 نفر. AstraZeneca اعلام همکاری با آکسفورد برای توسعه جهانی و توزیع ChAdOx1 nCoV-19 فرض آن است که تایید شده به صورت انبوه استفاده کنید.

لازم به ذکر است که در حالی که این نتایج مقدماتی هستند و امیدوار کننده وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که آزمایشات انسانی موفق خواهد بود یا که ChAdOx1 nCoV-19 را تبدیل به یک محصول تجاری در مبارزه با COVID-19.


یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت خارج دارای یک سگ. منبع تصویر: Ukrinform/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im