این آزمایش خون می تواند به تشخیص سرطان سال قبل از ظهور علائم

تشخیص سرطان سال قبل از شروع علائم ممکن است به زودی ممکن است یک مطالعه جدید نشان می دهد. یک پروژه تحقیقاتی است

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 مرداد 1399
  • تشخیص سرطان سال قبل از شروع علائم ممکن است به زودی ممکن است یک مطالعه جدید نشان می دهد.
  • یک پروژه تحقیقاتی است که در سال 2007 آغاز شده است و در حال حاضر نمایش نتایج امیدوار کننده به عنوان دانشمندان می توانند تشخیص معده مری و کولورکتال و ریه و کبد و سرطان با یک آزمایش خون تا چهار سال قبل از علائم بوجود می آیند.
  • تشخیص زود هنگام سرطان را بیماران و پزشکان زمان بیشتری برای درمان تومورهای بدخیم جلوگیری از سلول های سرطانی از گسترش در سراسر بدن و کاهش نرخ مرگ و میر.

تقریبا 635,000 مردم جان خود را از دست مبارزه رمان coronavirus از نزدیک به 15.48 میلیون نفر از صبح روز پنجشنبه. میلیون ها نفر بیشتر آلوده می شود و هزاران نفر ادامه خواهد داد و به مرگ. اضافه کردن به که میلیون ها نفر از افرادی که بیکار هستند و شما را تا پایان با تنها یک بخشی از تصویر از پیچیده ظروف سرباز یا مسافر است که سال 2020 شده است. اما خبر خوب وجود دارد در این همه تاریکی هر دو وقتی که می آید به COVID-19 و بیماری های دیگر.

آخرین به ذکر پزشکی توسعه نگرانی سرطان به عنوان محققان ابداع یک آزمون است که می تواند تشخیص انواع مختلفی از سرطان تا چهار سال قبل از علائم ظاهر می شود. اگر دقیق این تست می تواند کمک در تشخیص برخی از رایج ترین انواع سرطان و آماده سازی بیمار و پزشکان برای درمان این بیماری است.

یک تیم بین المللی از دانشمندان منتشر شده یک مطالعه جدید در طبیعت ارتباطاتتوضیح داد که خود سنجش می تواند تشخیص معده مری و کولورکتال ریه و سرطان کبد با کمک از یک نمونه خون. این نتایج می تواند در دسترس باشد تا به چهار سال قبل از بيماران شروع به توسعه علائم.

"آنچه ما نشان داد که: تا چهار سال قبل این افراد در راه رفتن به بیمارستان در حال حاضر وجود دارد امضا در خون خود نشان می دهد که آنها سرطان" دانشگاه کالیفرنیا bioengineer Kun ژانگ گفت: علمی آمریکا. "که هرگز قبل از انجام شده است."

بر خلاف تلاش های گذشته که شامل آزمایش نمونه خون از افرادی که در حال حاضر مبتلا به سرطان تشخیص داده ژانگ و تیم خود را در زمان یک رویکرد جدید. به جای به دنبال DNA در خون است که پیدا کردن یک رشد بدخیم در داخل بدن محققان شروع به جمع آوری نمونه از مردم قبل از آنها تا به حال هیچ نشانه ای.

این پروژه در سال 2007 آغاز شده, زمانی که محققان به استخدام بیش از 123,000 داوطلبان از تایژو چین است. به آنها داده می شود سالانه چک های بهداشتی که شامل مجموعه ای از نمونه خون. یک انبار ویژه ایجاد شده برای ذخیره بیش از 1.6 میلیون نمونه. برخی از 1100 شرکت کنندگان توسعه یافته سرطان در زیر 10 سال و سپس محققان آزمایش برخی از نمونه های جمع آوری شده به دنبال سرطان سیگنال

محققان ایجاد یک تست به نام PanSeer که تشخیص الگوهای متیلاسیون است که می تواند در ارتباط با انواع مختلف سرطان است. که یک فرایند شیمیایی است که شامل یک ترکیب است که در تعامل با DNA برای تغییر ژنتیکی فعالیت است.

آزمون اقدامات DNS متیلاسیون در 500 مکان در یک نمونه خون, مکان که قبلا شناخته شده به عنوان یک ممکن است علامتی از سرطان است. یک الگوریتم ماشین شد و سپس مورد استفاده برای تعیین یک امتیاز است که نشان می دهد یک فرد احتمال ابتلا به سرطان.

محققان آزمایش نمونه ها از 191 شرکت کنندگان که در نهایت توسعه سرطان و همچنین 191 نفر از افراد سالم از این گروه است. این آزمون نشان داد که می تواند پیش بینی سرطان تا چهار سال قبل از شروع علائم. دانشمندان می گویند این آزمون در 90% دقت و 5% مثبت کاذب هستند.

تحقیقات بیشتری مورد نیاز خواهد بود به اعتبار مطالعه, اما این به نظر می رسد مثل یک گام در مسیر درست است. این تست می تواند به بیماران یک هشدار قابل توجهی است که آنها ممکن است به سرطان در سال های آینده و کمک به آنها در صفحه نمایش برای تمام انواع سرطان PanSeer آزمون را پوشش می دهد و قبل از هر گونه علائم ظاهر می شود. خود را درمان پزشکان می تواند دستگاه درمان درمان و جلوتر از اولین از تومورها و صرفه جویی در زندگی بیشتر.

به عنوان امیدوار کننده به عنوان آن ممکن است صدای PanSeer آزمون ممکن است در حالی که برای در دسترس خواهد بود به طور گسترده ای. حتی اگر تایید شده توسط تنظیم کننده در این آزمون را همیشه نمی کار به عنوان در نظر گرفته شده و آن را نمی خواهد کار بر روی همه انواع سرطان است. "وجود دارد سرطان که تشخیص زود هنگام می تواند یک تفاوت بزرگ" ژانگ گفت: با سرطان لوزالمعده بودن بعد هدف از مطالعه برای تیم خود.

زمان تخمین می گویند که برخی از 1.8 میلیون آمریکایی را مبتلا به سرطان در این سال بیش از 606,000 هزار نفر خواهد مرد. که با توجه به NIH داده و با در نظر گرفتن اثرات COVID-19 در نجات یافتگان از سرطان. برآورد از انجمن سرطان آمریکا می گویند که 17 میلیون مورد جدید تشخیص داده شد در سراسر جهان در سال 2018 و 9.5 میلیون نفر کشته شدند که در سال. توسط 2040 تخمین زده می شود که 27.5 میلیون موارد جدید سرطان تشخیص داده می شود هر سال و 16.3 میلیون نفر خواهد مرد. آزمایش خون مانند PanSeer می تواند تغییر دهد و همه این آمار و ارقام و کاهش مرگ و میر قابل توجهی است. در نهایت این نوع آزمون را می توان مهم برای آینده COVID-19 مدیریت. بیماران مبتلا به سرطان هستند در معرض خطر ابتلا به COVID-19 عوارض و خطر نمی خواهد ناپدید می شوند پس از درمان های در دسترس هستند.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن