این پرنده رفت و به طور کامل منقرض شده و سپس آن را به عقب آمد

  • یک گونه از پرواز پرنده منقرض بیش از 130,000 سال پیش اما پس از آن به نظر می رسد دوباره پس از تکامل به آن شانس دوم.
  • پرندگان تکامل یافته به طور مستقل هزاران سال از هم جدا اما آنچه در همان جزیره است.
  • زمانی که گونه های تکامل دو بار آن را به عنوان شناخته شده “تکراری تکامل است.”
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

زمانی که یک حیوان گونه تحت فشار قرار دادند به آستانه انقراض وجود دارد اغلب کمی است که می تواند انجام شود به نوبه خود چیزهایی در اطراف. بود که در مورد مرجانی atoll از Aldabra که در آن یک پرواز گونه های راه آهن — متوسط پرنده به اندازه یک مرغ — رفت منقرض شده تقریبا 136,000 سال پیش. Aldabra بلعیده شد تا با افزایش دریاها و پرواز پرندگان می تواند فرار کند و در یک سقوط کرد از بین بردن تمام گونه محو شد.

که به طور معمول خواهد بود پایان داستان. حیوانات منقرض شده در می آیند… یا آنها ؟ در یک اتفاق نادر و فوق العاده جالب به نوبه خود از وقایع Aldabra reemerged از اقیانوس و فقط چند هزار سال بعد از پرواز پرندگان بودند.

همه گونه راه آهن در حال پرواز. در واقع بسیاری از در واقع می تواند پرواز کند و آنها شناخته شده است به استعمار سلیمان در محدوده خود را بومی ماداگاسکار است. زمانی که ریل وارد Aldabra محققان بر این باورند عدم شکارچیان و مواد غذایی فراوان و گذشت زمان باعث شد یک شعبه جدید راه آهن شجره به فرم. پرندگان که ماند در جزیره تکامل یافته دور از پرواز تبدیل شدن زمین های مسکونی و متاسفانه محو شد.

زمانی که Aldabra آمده از اعماق ریل یک بار دیگر نقل مکان کرد و مانند یک تکرار تکاملی پرندگان که در آنجا باقی ماند تکامل یافته به از دست دادن توانایی خود را به پرواز برای بار دوم. محققان قادر به اثبات این با مقایسه فسیل از قبل و بعد از رویداد انقراض در Aldabra. پرواز ریل هنوز هم می توان در این جزیره امروز.

“این فسیل منحصر به فرد ارائه مدارک و شواهد انکار ناپذیر است که یک عضو از راه آهن خانواده مستعمره این جزیره مرجانی به احتمال زیاد از ماداگاسکار شد و پرواز به طور مستقل در هر یک از مناسبت” دکتر جولیان هیوم و سرب و پژوهشگر در بیانیه ای گفت. “شواهد فسیلی ارائه شده در اینجا منحصر به فرد برای ریل و تجسم توانایی این پرندگان به موفقیت استعمار جزایر جدا شده و تکامل flightlessness در موارد متعدد.”

دانشمندان آن را “تکراری تکامل” و آن را کاملا نادر است که شرایطی بوجود می آیند که اجازه می دهد یک گونه به تکامل دو بار به خصوص در یک دوره کوتاه از زمان.

“ما می دانیم که هیچ مثال دیگر در ریل و یا از پرندگان به طور کلی نشان می دهد که این پدیده تا آشکارا” مطالعه همکاری نویسنده پروفسور دیوید Martill گفت. “تنها در Aldabra است که قدیمی ترین palaeontological رکورد از هر اقیانوسی جزیره در اقیانوس هند است که شواهد فسیلی در دسترس است که نشان می دهد اثر تغییر سطح دریا در خطر انقراض و recolonization حوادث است.”

آبهای آبی اطراف پیکار مرکز تحقیقات در Aldabra جزیره منبع تصویر: اکثریت جهان/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im