این بد بو بزرگ ‘جسد گیاهی است گل زندگی می کنند را بر روی اینترنت

  • یک جسد گیاه گل در گلخانه در شهر نیویورک و شما می توانید آن را به اتفاق می افتد زندگی می کنند حق در اینجا.
  • جسد تنها در گیاهان شکوفه 7-10 سال پس از آنها در ابتدا کاشته ساخت این چشم نادر است.
  • به عنوان نام نشان می دهد این گیاه شناخته شده است برای بو مثل پوسیدن گوشت.

با مردم هنوز هم به تمرین های اجتماعی فاصله و خود انزوا در بسیاری از مکان ها در سراسر سیاره پخش زنده دیده است یک افزایش بزرگ در مورد علاقه. در شهر نیویورک Barnard College, the آرتور راس گلخانه ای است بسیار ویژه و بسیار بد بو گیاه. آن را یک “جسد گیاه” (Amorphophallus titanum) است که گل برای اولین بار و آن را به ستاره خود بسیار خود را به جریان زندگی.

جسد گیاه کاملا بزرگ است. به عنوان LiveScience , گزارش, آن داده شد به گلخانه به عنوان یک هدیه از بروکلین باغ گیاه شناسی هفت سال پیش. در آن نقطه با وزن تنها یک پوند و فقط یک لامپ. امروز عظیم گیاه و وزن آن بیش از 40 پوند می ایستد و بیش از پنج فوت قد. آره بزرگ است.

جسد گیاهان منحصر به فرد برای تعدادی از دلایل است که خود را فوق العاده عجیب و غریب بو. گل که کارخانه تولید امکانات چه شده است به عنوان یک “گوشتی راست ستون” نام spadix اما شما بیشتر احتمال دارد به بوی این گیاه قبل از شما آن را با چشم خود را. به عنوان نام نشان می دهد, بوی, گیاه قرار می دهد خاموش شده است مقایسه شده است که از پوسیدن گوشت. طرفداران این کارخانه می گویند این همه بد نیست اما ما باید فرض کنیم آن چیزی است که از یک به دست آورد طعم و مزه, er, بو.

شما ممکن است تعجب که چرا یک گیاه گلدار در حکم خواهد بود جریان زندگی می کنند. خوب کاشت یک جسد گیاه در زمین را تضمین نمی کند شما هنوز هم در اطراف برای دیدن این شکوفه. می توانید آن را تا یک دهه برای این گیاه برای رسیدن به بلوغ و تولید گل است. هنگامی که آن را در نهایت آماده برای شکوفه آن رشد می کند و قد بلند با برگ پوشیده از برج کشش بالا بالاتر از سطح زمین. هنگامی که آن شکوفه را می کشد برگ پوشش دور به فاش کردن “گوشتی ستون” در داخل.

یاد بوی جسد گیاه نمیپاید و تمایل به محو شدن پس از چند روز. هنگامی که این گیاه انجام شده است گل — یک فرایند است که می تواند یک ماه یا بیشتر — آن را پژمرده و بیشتر از آن خواهد مرد ، این توبروس ساختار باقی می ماند که در زیر زمین هنوز هم می تواند دوباره شکوفه, اما این بدان معناست که در حال انتظار برای یک کشش.

شما می توانید تماشای پخش زنده از طریق یوتیوب پنجره تعبیه شده در بالا. این دقیقا عمل بسته بندی شده, اما آن را هنوز هم بسیار جالب را ببینید و به خصوص دانستن چگونه نادر آن است که برای هر جسد گیاه به واقع بلوم. اوه, و شما لازم نیست که برای مقابله با هر یک از تعفن که یک جایزه خوب است.


جسد گیاه شکوفا در شهر نیویورک گلخانه ای. منبع تصویر: Barnard College

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>