این هک حذف تمام تبلیغات از یوتیوب

  • شما می توانید حذف تبلیغات یوتیوب را با یک روش ساده هک, هر دو بر روی دسکتاپ و در گوشی های تلفن همراه.
  • یک Redditor نشان داد که اضافه کردن یک شخصیت به آدرس ویدئو را از سقوط تمام تبلیغات که در غیر این صورت بازی را از طریق آن.
  • این هک کار می کند در حال حاضر, اما گوگل به احتمال زیاد موضوع رفع طوری که تبلیغات می تواند در خدمت به بینندگان است.

تبلیغات یوتیوب یک شر لازم, مهم نیست چقدر آزار دهنده آنها ممکن است. این سرویس رایگان است, بعد از همه, ها و تبلیغات آنچه آن را ممکن است. هر دو گوگل و سازندگان پرداخت می شود که در راه است. گوگل می شود به نگه داشتن چراغ و در ادامه به ارائه خدمات خود را به صورت رایگان و در تاریکی می تواند در حفظ و ایجاد محتوای شما می خواهید به تماشای. که گفت:, وجود دارد راه های هوشمند به حذف تمام تبلیغات از فیلم, و آن را فوق العاده آسان به آن را بکشید. همه شما باید انجام دهید این است که قرار دادن یک شخصیت در آدرس تصویری و شما جلوگیری از همه تبلیغات که تجربه خود را قطع.

Redditor unicorn4sale پیدا هک چند روز پیش و وحی او رفت و ویروسی.

به بلوک می افزاید: در مرورگر دسکتاپ, همه شما باید انجام دهید این است اضافه کردن یک نقطه بعد از دامنه. فقط اضافه کردن یکی دیگر از نقطه بعد از “.com” بنابراین به نظر می رسد مثل این: “.com.” آیا نمی ظروف سرباز یا مسافر با هر چیزی در URL و تصویری را ادامه خواهد داد به بازی. همان هک همچنین با این نسخهها کار بر روی مرورگرهای تلفن همراه, اما تنها اگر شما با استفاده از “درخواست سایت دسکتاپ” ویژگی اول است.

این Redditor توضیح می دهد که این هک ممکن است به خاطر آن است که به طور گسترده ای شناخته شده است. این ویدئو هنوز هم نشان می دهد و نقش به عنوان معمول است. اضافی حفر سقوط تبلیغات که دیگر نمی خواهد بار:

آن را معمولا فراموش شده, لبه, مورد, وب سایت فراموش نکنید که برای عادی سازی میزبان محتوا است که هنوز هم خدمت کرده اما هیچ میزبان بازی در مرورگر بنابراین هیچ کوکی ها و شکسته CORS – و بسیاری از سایت های بزرگتر استفاده از دامنه های مختلف برای خدمت به تبلیغات/رسانه ها با یک لیست سفید که حاوی اضافی پورنو نقطه

چه جالب این است که هنگامی که شما اضافه کردن اضافی که نقطه بعد از “.com” بخشی از آن را به شما اقامت وجود دارد برای کل مدت از یوتیوب خود را وارد نمایید. شما قادر خواهید بود برای حرکت بین ویدئوها بدون نیاز به دوباره نقطه. آن همه “فقط کار می کند” اگر شما خواهد شد و آن را کار نگه دارید تا زمانی که گوگل نمی, آن را تعمیر کنند. و رفع آن, آنها خواهد شد.

اگر شما با استفاده از یک ad blocker سپس شما در حال حاضر توقف تبلیغات از بازی و هک نمی شود از هر گونه کمک.

همانطور که گفتم قبل از تبلیغات آزار دهنده است اما این که چه قدرت کل تجربه. مگر اینکه شما پرداخت برای یوتیوب و سپس غیر فعال کردن تبلیغات را عملا در مقابل کار شما در دراز مدت است.

در علاوه بر این به یوتیوب هک همچنین با این نسخهها کار برای بسیاری از وب سایت های خبری از جمله خدمت paywalls با توجه به leaker.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>