• ستاره دنباله دار شناخته شده به عنوان NEOWISE دستگیر شد زمان گذشت تصاویر از ایستگاه فضایی بین المللی, و آن را در حال حاضر ساخته شده است به یک خیره کننده 4K video.
  • ستاره دنباله دار بود به سختی قابل مشاهده بود که آن را به سمت خورشید اما پس از آن به نظر می رسد در طرف دیگر از آن پرواز آن بسیار روشن تر است.
  • ستاره دنباله دار بود گرم شده توسط خورشید است و در حال حاضر تولید بیشتر گاز به عنوان آن کشتی را از طریق فضا.

یک ستاره دنباله دار در نزدیکی زمین است و به skywatchers مقدار زیادی از دلایل به زل زل نگاه کردن به سمت آسمان در این ماه. ستاره دنباله دار به نام C/2020 F3 خال خال شد با نزدیک به زمین شی Wide-field Infrared Survey Explorer (NEOWISE) ماهواره ای شده است و با نام مستعار NEOWISE به عنوان یک نتیجه. آن را برای اولین بار کشف به سمت خورشید اما پس از آن ساخته شده آن حلقه در اطراف ستاره ما آن را بسیار روشن و در حال حاضر می توان از زمین است.

که همچنین بدان معنی است که می توان آن را از ایستگاه فضایی بین المللی و با وضوح بالا دوربین های مدار آزمایشگاه نصب شده بر روی قسمت بیرونی آن ارائه شکوه نگاه اجمالی از ستاره دنباله دار به عنوان آن را می شکند افق. YouTuber شان Doran گرفت و آن را بر خود تبدیل به مرور زمان تصاویر از ایستگاه فضایی و تبدیل آنها به یک بیدرنگ تصویری است که شما می توانید لذت بردن از فوق العاده تیز رزولوشن 4K.

این تصویری است که هفت دقیقه در طول نشان می دهد زمین ظاهر می شود به چرخش اما این است که تنها ایستگاه فضایی ساخت راه خود را در اطراف این سیاره آن را به عنوان کشتی در حدود پنج مایل در هر ثانیه است. در نهایت شما متوجه یک نقطه کوچک و خزنده بیش از افق و یاد دم. که ستاره دنباله دار NEOWISE سرعت از طریق فضا و خروج گرد و غبار و گازهای در پی آن است.

این خیره کننده نگاه اجمالی از هر دو زمین و کوچک آن بازدید و آن را بزرگ که ISS دوربین قادر به ضبط NEOWISE در طول سفر خود را از خورشید است.

زمانی که ستاره دنباله دار برای اولین بار شناسایی آن را بسیار دشوار است به نقطه. پس از آن ساخته شده راه خود را در اطراف خورشید می کردم خیلی روشن خیره کننده برخی از ستاره شناسان که شوکه شده بودند که برای دیدن آن قابل مشاهده بود با چیزی بیش از یک جفت دوربین شکاری. در نهایت این ستاره دنباله دار شد و قابل مشاهده با چشم غیر مسلح و در حالی که آن را نمی خواهد به اندازه کافی نزدیک برای دیدن بسیار طولانی ما باید مقدار زیادی از تصاویر عالی از آن پرواز به لذت بردن از برای سال آمده است.

ستاره های دنباله دار مانند NEOWISE برخی از جالب ترین اشیاء در منظومه شمسی ما. تکه های یخ و سنگ است که orbited خورشید برای سنین و دائما در حال ریختن خود گازهای و گرد و غبار با توجه به گرم شدن توسط نور از ستاره ما. این واقعیت است که NEOWISE شد بسیار روشن تر پس از آن در زمان سفر آن به دور خورشید تصادفی نیست; NEOWISE گرم بود شدید انرژی از خورشید و زمانی که ما آن را دیدم دوباره, آن را سرشار از روشنایی گردند و بیشتر از مواد قبلا مشاهده شده است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de