فکر می کنم شما باید coronavirus? این است که چگونه شما باید قرنطینه

  • تا به امروز بیش از 1.4 میلیون نفر در ایالات متحده تبدیل شده اند آلوده به COVID-19 coronavirus.
  • به عنوان همه گیر میکشد در این تعداد تنها رفتن به رشد — به خصوص با ایالات و شهرستانها در سراسر کشور به تدریج شروع به بازگشایی شده است.
  • به عنوان بخشی از آن بازگشایی آن را تبدیل به مهم تر از همیشه برای هر کسی که احساس می کند آنها ممکن است علائم کروناویروس به منزوی کردن خود مناسب است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رفتن به جلو به عنوان بخشی از ما به تدریج شروع به بازگشایی و ایالات و شهرستانها به آرامی اجازه می دهد همه چیز را از رستوران به فروشگاه های کوچک به پشت, آنلاین, شناسایی و جداسازی coronavirus موارد تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر مهم است. این تنها راهی است که جامعه را راحت احساس خواهد شد دوباره در مورد همکاری های موجود با کشنده coronavirus که ما هنوز سال ها و ماه ها دور از اعلام یک واکسن (و هنوز هم برخی از تعداد ماه دور از درمان است که می تواند درمان ویروس). نه تنها این, اما حتی در این مرحله از بیماری همه گیر ما هنوز در حال یادگیری در مورد علائم ویروس و چه علائم به مراقب است.

باز کردن مناطق دوباره به معنی مردم به طور بالقوه قرار دادن خود را در بیشتر موقعیت بودن در معرض COVID-19 ویروس. اما آنچه که “مواجهه” در واقع چیست ؟ “قرار گرفتن در معرض COVID-19 یعنی شما در عرض شش متر — برای بیش از 10 دقیقه بدون تجهیزات حفاظتی — از کسی که تا به حال شناخته شده COVID-19 بیماری و یا توسعه یافته علائم آن را ظرف دو روز آینده” دکتر دیوید کاتلر یک پزشکی خانواده پزشک در پراویدنس سنت جانز مرکز بهداشت در سانتا مونیکا کالیفرنیا گفت PopSugar. “عواقب ناشی از قرار گرفتن در معرض هستند که شما باید قرنطینه و خود نظارت داشته باشند.”

که “قرنطینه” بخشی از چیزی است که بیشتر مردم در حال رفتن به نیاز به طور جدی فکر می کنم و مطمئن شوید که آنها را درک کنند. آنچه در آن به معنی این است: جداسازی خودتان در خانه — حتی از مردم در خانه! — تا زمانی که شما برخی از شما در حال رفتن به مریض قبلی خود را از قرار گرفتن در معرض ویروس.

هنگامی که شما نگاه در آخرین شماره از coronavirus موارد در سراسر کشور این است که آنچه بیش از 1.4 میلیون نفر در ایالات متحده تا به حال به انجام. که آیا این جداسازی صورت می گیرد در خانه و یا متاسفانه برای بسیاری از در یک بیمارستان است.

“قرنطینه معنی است که شما در خانه بمانند” دکتر کاتلر گفت: خروجی آنلاین تاکید بر این که نیاز به جایی برای 14 روز (دوره کمون ویروس) در حالی که شما سازمان دیده بان برای علائم عفونت در آن زمان. “وجود دارد هیچ بازدید کننده و شما در حفظ جدایی از دیگران در خانه خود را. درجه حرارت خود را دو بار در روز و مشاهده علائم سرفه و یا تنگی نفس.”

همچنین مهم است که بدانید: همچنین یک دوره انزوا در پایان به این ویروس که نیاز به تمرین و همچنین. به گفته دکتر اسپنسر Blackman, یک پزشک مراقبت های اولیه در یک پزشکی می گوید که اگر شما در دوره نقاهت بعد از ویروس پس از آن شما نیاز به تماس با هر فرد دیگری تا هفت روز گذشت از زمانی که شما برای اولین بار شروع به احساس بیمار و 72 ساعت پس از آخرین تب. شما سرفه و تنگی نفس نیز باید از بین رفته و همچنین.

این یکی از دلایل بسیاری که چرا coronavirus همه گیر ساخته شده است که جهان ما احساس خیلی تنهاتر راست در حال حاضر. اما باید گفت که بدون پیروی از این شیوه خیلی بهتر از جایگزین.


RN تساوی خون در طول COVID-19 آزمایش پادتن منبع تصویر: مریم Altaffer/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de