فکر می کنم شما نمی توانید هزینه یک ورزشگاه ؟ اتمام این 5 معاملات در دستگاه ورزش

 • ورزشگاه شروع به بازگشایی در برخی مناطق در سراسر کشور اما صادقانه شما در حال مجنون اگر شما شروع به رفتن به ورزشگاه دوباره در هر زمان به زودی.
 • چه شما ممکن است متوجه است که شما احتمالا به هدر رفتن پول در ورزشگاه عضویت به هر حال از آنجا که تن بزرگ دستگاه ورزش است که برای پرداخت خود را در فقط چند ماه اگر شما لغو عضویت خود را.
 • که به ویژه در آمازون که در آن وجود دارد چند معاملات بزرگ در حال حاضر محبوب تجهیزات ورزش.
 • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ما مطمئن هستیم که در ذهن راست خود را شروع به رفتن به ورزشگاه دوباره در هر زمان به زودی, اما ورزشگاه در مناطق در سراسر کشور شروع به بازگشایی برخی از کشورهای سهولت خود را coronavirus مستندات. اگر شما فکر می کنم رفتن به کار در گروه های که در آن هر کس لمس تمام ماشین آلات و تنفس به شدت در حالی که آنها کار کردن است یک ایده خوب, سپس با تمام معنی برای آن بروید. بیایید فقط امیدوارم که اگر شما در حال گرفتن COVID-19 به عنوان یک نتیجه شما نمی توانید بیش از حد بیمار و در نهایت گرفتن یک تخت بیمارستان از کسی که مسئول بودن و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی.

عاقل شهروندان مسئول در میان ما ادامه خواهد داد به جست و خیز بدنسازی برای آینده قابل پیش بینی. البته پرش ورزشگاه ندارد به معنی پرش تمرینات. اگر شما فکر می کنم شما نمی توانید هزینه یک خانه, ورزشگاه, دوباره فکر کنید چرا که برخی از معاملات فوق العاده در آمازون در حال حاضر در تمام انواع تجهیزات ورزش. به جای پرداخت $50 یا 60 دلار در هر ماه در ورزشگاه عضویت, چرا یک موتور تردمیل برای $279 یا مکانیکی, تردمیل برای $149? و یا چگونه در مورد یک ورزش دوچرخه شروع در $109?

کسانی که معاملات و بیشتر در دسترس هستند در حال حاضر در آمازون ورزش و تناسب اندام بخش و شما پیدا کردن پنج به خصوص گزینه های زیادی پایین.

Homlpope برقی تاشو تردمیل

 • قدرتمند موتور برق-لذت بردن از آرام تمرین با قدرتمند 2.0 HP موتور مناسب برای راه رفتن و دویدن و در حال اجرا در راحتی از خانه خود را با سرعت در محدوده بین 1-12KM / ثانیه. این محصول شامل: 1 x 2.0 HP برقی تاشو تردمیل 1 x کتابچه راهنمای کاربر انگلیسی
 • High-definition LED چشم حمایت صفحه نمایش-تردمیل با کیفیت بالا چراغ چشم حمایت نمایش مجموع 12 نوع از برنامه های در حال اجرا را می توان انتخاب و همچنین مغناطیسی شناور قفل ایمنی.

Weeloloe 4-در-1 مکانیکی تردمیل

 • تردمیل مکانیکی: این تردمیل مکانیکی نمی برقی تردمیل بدون قدرت. حداکثر بار: 200 kg / 440 پوند.
 • 4 در 1 تردمیل مکانیکی, تردمیل, Sit-ups pannel چرخاندن ماشین آلات و قرعه کشی و طناب و ورزش می تواند به ستون فقرات انعطاف پذیری, ورزش کمر عضلات و سفت کردن عضلات پشت. همچنین ما ارسال ماساژ چرخ به ماساژ خود را تنها ،

Pooboo ورزش های داخل سالن دوچرخه

 • دستی مقاومت: سطح دستی مقاومت سیستم اجازه می دهد تا مردم برای تنظیم تنش از تمرین خود را. لطفا توجه داشته باشید که مقاومت از این دوچرخه بسیار قوی است.
 • بزرگ صندلی خالی: به روز بزرگتر و نرمتر پشتی صندلی برای مردم هر اندازه که ارائه می دهد به راحتی در طی تمرینات طولانی بر روی دوچرخه.
 • قاب جامد: ورزش دوچرخه سواری با یک قاب فلزی می تواند امن تمرینات هوازی خود را نیز آسان برای نصب با ابزار هم در بسته است. توصیه می کنیم افراد زیر 170lbs ما آن را.

FDW ریسندگی دوچرخه ثابت

 • قابل تنظیم ارتفاع و مدتها نیمکت: ما ورزش دوچرخه مجهز هستند قابل تنظیم دستگیره زیر جلو دستگیره و صندلی های عقب. در روند استفاده از دوچرخه خوابیده, شما می توانید تنظیم دستگیره برای رسیدن به موقعیت مناسب. به پشتی صندلی از دوچرخه سواری, دوچرخه می توان به عقب و جلو برای کمک به شما در رسیدن به راحت ترین موقعیت. هنگامی که شما برای مدت زمان طولانی شما می توانید ورزش و اقامت راحت است. ایستاده دوچرخه مناسب برای 5 تا 6 فوت است.
 • زمان واقعی درک درستی از سلامت خود را: ما در ورزش دوچرخه سواری با یک دیتا مانیتور می توانید اجازه دهید ما می دانیم که ما اطلاعات در زمان واقعی در ورزش روند نظارت می تواند زمان آهنگ فاصله اسکن و سرعت سوزاندن کالری است. شما می توانید نتایج خود را بر روی دوچرخه خوابیده به نگه داشتن سرعت و شتاب و به یاد داشته باشید کالری می سوزاند.

Exerpeutic 1000XL سنگین مغناطیسی بیضوی

 • طراحی: طبیعی بیضوی حرکت از بین می برد هر فنری جنبش که دیگر رقابتی بیضوی تجربه
 • Mat: تاشو ضد آب پی وی سی تجهیزات حصیر(79″l x 35.4″W x .24″ثانیه) برای حفاظت از کف و کاهش سر و صدا در هنگام ورزش است. تنش: 8 مغناطیسی سطح تنش مقاومت تنظیمات
 • کامپیوتر: آسان به خواندن پنجره بزرگ صفحه نمایش ال سی دی است که نشان می دهد فاصله و کالری های سوزانده شده در زمان و سرعت. اسکن و منطقه هدف نظارت بر ضربان قلب

Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

منبع تصویر: GrooveZ/شاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net