این جدید سامسونگ Galaxy Z برابر 2 5G امکانات می توانید آن را بهترین گوشی تاشو

خوب این شایعه که OG Samsung Galaxy برابر جانشین نمی خواهد فقط می شود در برابر, اما در واقع ممکن است به نام Z برابر 2 معلوم شد که درست است که سامسونگ در واقع پوستر رسمی با این عنوان.

این بلافاصله قرار می دهد سامسونگ دوم عمودی پوشه در یک سری با Galaxy Z تلنگر با وجود شدید طراحی تفاوت – بعد از همه تلنگر به صورت افقی تاشو تاشو در حالی که OG برابر و 2 برابر خم شدن یک خط عمودی در وسط صفحه نمایش.
در حالی که برابر و برابر 2 “در تاشو” طراحی ظاهرا محافظت از صفحه نمایش بیشتر از “خارج تاشو” همسر Xs مثلا در عمل Huawei ساخته شده از بهترین گوشی تاشو تا کنون دقیقا به این خاطر از صفحه نمایش خود را که در خارج از. بزرگ 6″+ تلفن هنگامی که بسته واقعی 8″ قرص وقتی باز – که چه تاشو همراه شد و قرار است به ارمغان بیاورد و Huawei هنوز موفق به نگه داشتن چیزهای نسبتا نازک و کوچک است.
در مقابل OG برابر است بمیرد 4.6″ HD صفحه نمایش در خارج که فقط برای پاسخ دادن به یک تماس و یا چک کردن آب و هوا (بدون جرم آیفون SE 2020 عاشقان). این Galaxy Z برابر 2 اما با فقط تعداد کمی از ویژگی های جدید آن حقوق همه OG برابر این اشتباهات و در ادامه برای تبدیل شدن به بهترین تاشو تلفن در این روند وقتی که می آید به امکانات و قابلیت استفاده.

سامسونگ Galaxy Z برابر 2 مشخصات

  • صفحه نمایش(s): 7.7″ 120Hz 2213 x 1689 داخلی 6.23″ 2267 x 819 پیکسل و صفحه نمایش خارجی
  • دوربین(s): 12 MP, اصلی, 64 MP تله, 16 MP ultrawide
  • پردازنده: گل میمون 865 w/ کوالکام X55 5G مودم
  • حافظه: 12GB RAM/512GB سازی
  • 4365mAh باتری شارژ 25W
  • قیمت: $1780

کهکشان Z برابر 2 است که انتظار می رود به ورزش بزرگتر 6.23-اینچ خارج از صفحه نمایش بسیار نازک تر از ناهنجاری در برابر. داخلی صفحه نمایش فوق العاده نازک شیشه ای (UTG) جلد ساعت در 7.7 اینچ در مقایسه با 7.3 اینچ موجود در واحد اصلی و انتظار می رود برای حمل 120 هرتز سرعت رفرش.

گل میمون 865+ پلت فرم تلفن همراه, Qualcomm گل سرسبد فعلی چیپ ست خواهد قدرت این دستگاه با یک پیکربندی استاندارد که شامل 12 گیگابایت حافظه و 256 GB از ذخیره سازی. یک نوع با 512GB از ذخیره سازی نیز گفت: به توان ورودی.

چند بسته باتری را فراهم ظرفیت ترکیبی از 4365mAh; باتری خواهد شد از ویژگی های 25W شارژ سریع و 15W شارژ بی سیم. آن را نیز همراه با سامسونگ بی سیم به اشتراک گذاری آن شناخته شده است, عام به عنوان معکوس شارژ بی سیم. قضاوت از دوربین های جزیره در مطبوعات ارائه شده است توجه داشته باشید کهکشان 20 سری لذت بخش مجموعه ای از دوربین های بیش از حد. همه در همه, بسیار محترم tally اما تعداد کمی از این سخت افزار جدید و عناصر طراحی آن را به ایستادگی کردن.

سامسونگ Galaxy Z برابر 2 بهترین تاشو گوشی با این ویژگی های جدید ؟

نه تنها سامسونگ بازگشت به تخته رسم پس از Galaxy برابر شکست مفتضحانه که دیدم, نقد و بررسی واحد ارسال به خبرنگاران crack تحت فشار با استفاده روزمره تنها به انتشار یک بازرسی و نگهداری نسخه در پاییز, اما آن را نیز به گوش کاربران در مورد چگونه به منظور بهبود در برابر آن حضرت بود. متاسفانه S Pen است که اتفاق می افتد نه به عنوان شرکت است که هنوز هم تسلط بر نمایش پوشش مورد نیاز برای هر دو خم می شود و با استفاده از یک قلم.

بزرگ خارجی 6.23″ نمایش ایجاد Galaxy Z برابر 2 قابل استفاده در هنگام بسته

محض مورب رشد از صفحه نمایش خارجی – از احساساتی 4.6″ به 6.23″ – می افزاید: بی نظیر مقدار ارزش به Galaxy Z برابر 2. فقط با این (مسلما دیرتر) حرکت سامسونگ را افزایش می دهد قابلیت استفاده از برابر 2 به نه به عنوان دیگر خواهد صاحبان آن مجبور به استفاده از لولا و باز کردن صفحه نمایش در هر زمان که آنها نیاز به انجام چیزی بیش از یک اطلاع رسانی سریع/آب و هوا/زمان بررسی کنید.

نیاز به یک صفحه نمایش بزرگتر برای خواندن جلسه کار بر روی اسناد در کنار هم بازی بازی ها و یا به سادگی تماشای فیلم ها ؟ فقط پس از آن شما می توانید پاپ باز کردن صفحه نمایش مانند راه آن را در حال حاضر است همسر Xs تاشو تلفن.

یک 120Hz نمایش نرخ تجدید خواهد شد Galaxy Z برابر 2 ایستادگی

ما به تازگی نشستم برای یک مصاحبه با Pixelworks به مردمی که در پشت برخی از خیره کننده ترین پیشرفت در صفحه نمایش تلفن همراه تکنولوژی از اواخر یعنی پویا refresh و نرخ فریم ویدئو و همچنین به عنوان فردی پس از تولید کالیبراسیون صفحه نمایش. هنگامی که ما از آنها خواست تا کسانی که می آیند برای گوشی های تاشو در اینجا پاسخ خود را:
PhoneArena: پویا خواهد 120Hz, MEMC و دیگر ویژگی های منحصر به فرد ممکن است با foldable نمایش مانند در کهکشان برابر و یا Huawei Mate Xs ،

Sr. مدیر Vikas Dhurka: از قابلیت نقطه نظر فن آوری است که ما منکر به اندازه صفحه نمایش و طراحی مکانیکی از صفحه نمایش. با Pixelworks پردازنده هر صفحه نمایش می تواند یک تجربه بصری است که به مراتب برتر از هر چیز دیگری است که در خارج وجود دارد.

وجود شما آن چیزی است که جلوگیری از تولید کنندگان از به کارگیری نرخ تجدید بالا صفحه نمایش در foldables و Galaxy Z برابر 2 خواهد بود که برای اولین بار bendy دستگاه به 120 هرتز نرخ تجدید صفحه نمایش. آن را هنوز هم ممکن است در رزولوشن کامل مانند آنچه در کهکشان S20 سری ارائه شده است اما آن را پیمایش نرم و صاف انیمیشن و لذت بخش تر از خواندن و جلسات انجمن.

غیر خارش Z برابر 2 نمایش پوشش های ساخته شده توسط نازک شیشه ای

OG بریزید تا به حال پی فیلم پوشش در بالای صفحه نمایش است که بسیاری از داور اشتباه با خارج از جعبه محافظ صفحه نمایش به طوری که آنها سعی کردم به پوست کندن آن با نتایج فاجعه آمیز آن را به عنوان است که در واقع بخشی جدایی ناپذیر از صفحه نمایش. برای واقعی انتشار نسخه در پاییز گذشته سامسونگ extended این فیلم بیش از گوشه و کنار به طوری که هیچ کس نمی خواهد آن اشتباه را با یک محافظ صفحه نمایش است اما برای Z برابر 2 آن را با استفاده از چیزی کاملا متفاوت – به اصطلاح فوق العاده نازک شیشه ای (UTG).

چگونه می توان شیشه های خم و بدون شکستن ، خوب نازک و ultradurable یکی می تواند و سامسونگ جابجا شدم راه خود را منحصر به فرد قرارداد طولانی مدت با آن محلی تولید کننده DoInsys. ظاهرا بدنام سفتی یک ساختار شیشه ای نیست و به عنوان معتبر به صورت شیشه ای است که 100 میکرومتر نازک و این دقیقا همان چیزی DoInsys توسعه داده است که به طور بالقوه به 30 میکرومتر حتی.

چیزی که سامسونگ در حال حاضر با استفاده از برای Galaxy Z تلنگر خواهد شد و در حال حاضر درخواست آن را در اندازه بزرگتر روی صفحه نمایش املاک و مستغلات است که باید چشم به صورت چاپگر. UTG است که نیازی به گفتن سخت تر از “منظم” پی فیلم محافظ که کهکشان برابر استفاده می کند و کمتر مستعد ابتلا به خارش و یا چین و چروک در چین منطقه بیش از حد و Galaxy Z برابر 2 خواهد بود که برای اولین بار غیر تاشو تاشو به استخدام آن است.

Galaxy Z برابر 2 بازگشت بهترین عکس های سلفی را با استفاده از دوربین اصلی

اگر شما یک کهکشان برابر صاحب شما ممکن است miffed در مورد عدم توانایی در استفاده از 4.6″ صفحه نمایش خارجی هر چند کوچک به عنوان یک منظره یاب. به این معنی که شما می توانید بهترین عکس های سلفی در این دسته با استفاده از دوربین عقب زمانی که تلفن افراشتند.

خوب Galaxy Z برابر 2 باید قادر به بازگشت گفت: بهترین گوشی تاشو selfies, به عنوان نه تنها آن را آتش تا 6.23″ صفحه نمایش خارجی به عنوان یک منظره یاب برای دوربین اصلی هنگامی که دستگاه باز است اما همچنین می استخدام سامسونگ نسل بعدی دوربین مجموعه ای است که قرض گرفته شده به طور مستقیم از توجه داشته باشید 20. همسر Xs می کند که در حال حاضر و با خیلی پر زرق و برق, نتایج داده چقدر بهتر اصلی دوربین ها در مقایسه با آنها خیلی ضعیف جلوی برادران.

به روکش Galaxy Z برابر 2 است که نه تنها در شکل دادن به سامسونگ بهترین گوشی تاشو اما انتظار بررسی آن خواهد بود که بهترین گوشی تاشو ، ترکیبی از گل سرسبد مشخصات, بزرگ صفحه نمایش خارجی و نرخ تجدید بالا یک داخلی با نازک شیشه ای پوشش خواهد بود و به هیچ یک دوم در رده و ما نمی توانید صبر کنید به نگاهی به Galaxy Z برابر 2 برای چرخش پس از سامسونگ و رونمایی از آن در ماه اوت 5 بستهای رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im