این بیشتر بی فایده ” مرد زنبور عسل تخم تولید زنان

  • کیپ زنبور عسل در آفریقای جنوبی تولید مثل بدون رابطه جنسی و مرد هستند و حتی قادر به تولید زن larvas که تبدیل به ملکه.
  • محققان مشخص ژن مسئول این باور نکردنی باروری و قدرت و امید به استفاده از آن در برابر زنبورها که اغلب درایو دور دیگر گونه های زنبور عسل.
  • رفتن به جلو قدرت کنترل توانایی یک گونه حیوانی به تکثیر بدون رابطه جنسی می تواند پیامدهای عمده ای در بسیاری از زمینه ها.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

زنبور عسل جمعیت در سراسر جهان رنج می برند با توجه به آنچه دانشمندان معتقدند که ترکیبی از عوامل مرتبط با تغییر آب و هوا و استفاده گسترده از مواد شیمیایی و آفت کش ها. این یک وضعیت خوب است و ما باید این حشرات خود را به انجام کار حیاتی به عنوان گرده افشان بنابراین ما باید به انجام همه چیز ما می توانید برای اطمینان حاصل شود که سالم تعداد زنبورهای عسل باقی می ماند.

اسکودوی کیپ زنبور عسل از آفریقای جنوبی به مدت طولانی پس گرفته شده و امور به دست خود با رجعت به asexual reproduction. زنبورها قادر به بازتولید بدون رابطه جنسی و محققان به مدت طولانی فکر چه خاص ژنتیکی تغییر ناگهانی مسئول این توانایی های باور نکردنی. در حال حاضر آنها می دانند.

در یک مقاله جدید منتشر شده در زمان زیست شناسیمحققان از دانشگاه سیدنی نشان می دهد راز زنبورها قدرت باروری: یک ژن به نام GB45239 در کروموزوم 11. در حال حاضر این بدان معنا نیست که بسیار به من یا شما اما این یک معامله بسیار بزرگ برای دانشمندان در حال مطالعه زنبورها که عادت به رانندگی به دور از دیگر گونه های زنبور عسل.

“رابطه جنسی یک راه عجیب و غریب برای تکثیر و در عین حال از آن است که رایج ترین شکل از تولید مثل حیوانات و گیاهان در این سیاره” استاد بنیامین Oldroyd co-نویسنده این تحقیقات در بیانیه ای گفت. “این مهم بیولوژیکی رمز و راز است که چرا خیلی فیلم رفتن در آن را ندارد تکاملی حس. Asexuality یک راه بسیار کارآمد تر به تکثیر و در هر حال حاضر و پس از آن ما می بینیم یک گونه بازگشت به آن است.”

این کیپ زنبور عسل که فقط انجام داده اند و آن را با توجه به آنها را جدی لبه. متاسفانه, آن را نیز به عنوان یک مشکل بزرگ برای دیگر گونه های زنبور عسل. این زنبور نر که استاد Oldroyd می گوید “بیشتر بی فایده” می تواند به تولید زن و فرزندان به معنای ملکه است. توانایی تکثیر asexually اجازه می دهد تا زنبورها برای حمله به دیگر کلنی های زنبور عسل و اساسا آنها را بیش از.

دانستن اینکه چه چیزی ژن اجازه می دهد تا زنبورها به تکثیر بدون رابطه جنسی می تواند پیامدهای عمده ای در زمینه های دیگر نیز از جمله کنترل آفات. “اگر ما می تواند کنترل یک سوئیچ است که اجازه می دهد تا حیوانات به تکثیر asexually که باید برنامه های مهم در بخش کشاورزی بیوتکنولوژی و بسیاری دیگر از زمینه های” استاد Oldroyd گفت. “برای مثال بسیاری از آفت گونه مورچه مانند آتش مورچه ها [تکثیر asexually] هر چند متاسفانه به نظر می رسد متفاوت ژن به یک موجود در Capensis.”

منبع تصویر: پروفسور بنجامین Oldroyd

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>