این باور نکردنی پرندگان می توانند پرواز برای ساعت ها بدون بال زدن بال خود را

  • یک مطالعه جدید به ویژگی های پرواز از condors — بزرگترین پرندگان افزایش در زمین — نشان می دهد که آنها به ندرت فلپ بال خود را هنگامی که هوا.
  • Condors قادر به پرواز برای بیش از یک صد مایل را بدون بال زدن بال خود را یک بار.
  • این فوق العاده کارآمد توانایی پرواز بود honed بیش از نسل های بی شماری.

انسان به فکر ما هستید کارشناسی ارشد از آسمان اما اگر ما صادق بودن با خودمان ما هنوز آماتور است. حیوانات مانند آند شاهرخ تکامل یافته برای تبدیل شدن به واقعی حاکمان باد یک مطالعه جدید نشان می دهد چگونه از آن آسان است برای آنها را به سفر بزرگ فاصله با تلاش بسیار کمی است.

پژوهش منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم, بررسی قابلیت های باور نکردنی از این خاص شاهرخ گونه که نیز اتفاق می افتد به جهان سنگین ترین افزایش پرنده. آنها می توانند وزن بیش از 30 پوند, اما آنها همچنین می توانند پرواز بیش از 100 مایل را بدون حتی بال زدن بال خود را.

دانشمندان شناخته شده است که condors می تواند پرواز شدید فواصل اما برای مطالعه دانشمندان می خواستم ببینم چقدر کارآمد پرندگان بودند در پوشش زمین. آنها مجهز برخی از پرندگان با پرواز ضبط برای ضبط داده ها در ماجراهای خود را و چیزی که آنها کشف شد به طور جدی قابل توجه است.

محقق تیم crunched داده ها پس از اجازه دادن به حیوانات به سفر و دریافتند که این پرندگان فلپ بال خود را به یک دسته کامل در هنگام take-off اما این فعالیت به طور چشمگیری کاهش می یابد و پس از رسیدن به افزایش ارتفاع است. در واقع سه چهارم از زدن condors انجام دهید این است که در طول برخاست و آنها به ندرت به فلپ بال خود را در حالی که گشت زنی بالا بالاتر از سطح زمین.

این مطالعه نشان داد که condors فوق العاده ماهر و کارآمد در پرواز پس از رسیدن به ارتفاع مناسب. پرندگان “می تواند به حفظ افزایش برای مدت طولانی در یک طیف گسترده ای از حرارت و گرمایی در شرایط” و یک پرنده در حال نظارت حتی موفق به پرواز به مدت پنج ساعت بدون بال زدن بال خود را. در آن زمان آن را پوشانده و در فاصله بیش از 100 کیلومتر همه بدون زدن.

“تماشای پرندگان از بادبادک به عقاب, پرواز, شما ممکن است تعجب اگر آنها تا کنون فلپ. این سوال مهم است چون در آن زمان پرندگان به عنوان بزرگ به عنوان condors نظریه به ما می گوید آنها وابسته به فلک کشیده در اطراف” دکتر هانا ویلیامز از ماکس پلانک در بیانیه ای گفت. “نتایج ما نشان داد که مقدار پرندگان flapped نمی تغییر قابل ملاحظه ای با آب و هوا. این نشان می دهد که تصمیم گیری در مورد زمانی که و که در آن به زمین بسیار مهم هستند که نه تنها condors نیاز به قادر به دوباره اما غیر ضروری فرود اضافه خواهد شد به طور قابل توجهی به خود کلی هزینه پرواز.”

که به خصوص قابل توجه به اندازه بسیار زیاد. شما می خواهم فکر می کنم که آب و هوا خواهد تاثیر توانایی خود را به حرکت کارآمد اما این تحقیقات نشان می دهد که آنها قادر به سفر در مسافت های باور نکردنی با توجه به شرایط آب و هوایی.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net