• به عنوان بسیاری از 90 واکسن نامزدها برای رمان coronavirus در حال حاضر در کار با شش تن از آنها پس از ضربه بشر مسیرهای پیاده روی.
  • همه این واکسن داوطلبان با استفاده از همان فن آوری به ماشه یک واکنش سیستم ایمنی بدن در برابر COVID-19.
  • طبیعت را نشان داده و آنها را برای توضیح تفاوت بین انواع مختلف واکسن است که می تواند مورد استفاده برای بیماری جدید.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

بدون درمان COVID-19 همه که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر سعی کنید برای کاهش نرخ انتقال. اجتماعی فاصله اقدامات افزایش شیوه های بهداشت و ماسک صورت می تواند به همه کمک کند به گسترش است. اما مگر دارو است که به کشتن ویروس در بیماران آلوده و جلوگیری از عوارض تهدید کننده زندگی یا یک واکسن است توسعه یافته, ما ممکن است برای یک مبارزه طولانی با رمان coronavirus.

خبر خوب این است که پزشکان در حال trialing چندین مواد مخدر است که نشان داده اند وعده و کار بر روی تعداد بیشتری از واکسن. واکسن ها چه خواهد به ما کمک کند خلاص شدن از شر COVID-19 به صورت خوب, اما نه همه آنها به همان شیوه کار می کنند. خوشبختانه محققان در حال مطالعه انواع فن آوری است که می تواند kickstart سیستم ایمنی بدن و آموزش آن برای آینده برخورد با SARS-CoV-2 ویروس. در زیر تصاویر توضیح برخی از آنها.

هفته پیش سازمان بهداشت جهانی (WHO) لیستی از 70 واکسن نامزدها که سه رسیده بود اولین مرحله از آزمایش های انسانی. این که ذکر شده همه واکسن سازان که سوار بر این تلاش و همچنین به عنوان های مختلف فن آوری های مورد استفاده برای توسعه واکسن. طبیعت می گوید: در حال حاضر تعداد واکسن نامزدها رسیده است و یک نقطه عطف جدید. 90 ترکیبات در تست شش که در حال حاضر در حال آزمایش بر روی انسان با دیگران رسیده حیوان مرحله تست.

طبیعت قرار داده است با هم یک سری از تصاویر که توضیح دهد که چگونه این واکسن کار می کنند. این مجله توضیح می دهد که چهار روش اصلی برای کشتن رمان coronavirus. برخی از واکسن استفاده کنید ، یا تضعیف SARS-CoV-2 فشار برای ایجاد یک پاسخ ایمنی است. دیگران را تکیه بر های مختلف ویروس ضعیف شده مانند سرخک یا یک آدنو به حمل و نقل SARS-CoV-2 سنبله پروتئین در داخل بدن انسان است. سپس برخی از داروهای تکیه بر DNA یا RNA به آماده شدن سیستم ایمنی بدن به عفونت و سایر واکسن نامزدهای هدف مشخصی پروتئین موجود در ویروس.

تصویر زیر نشان می دهد که چگونه ویروس مبتنی بر واکسن ها کار می کنند. این محصولات با استفاده از یک نسخه از این ویروس است که می تواند باعث عفونت تمام عیار. به جای آنها فقط فعال کردن سیستم ایمنی بدن خواهد شد که تولید آنتی بادی است. ما در حال حاضر صحبت در مورد یک نامزد از چین Sinovac مواد مخدر است که مانع از COVID-19 عفونت در میمون ها. هفت شرکت ها با استفاده از این واکسن تکنولوژی برای COVID-19:

محققان آکسفورد آمد تا با محصول خود را که قادر به جلوگیری از عفونت در همان گونه از پستانداران اما آنها با استفاده از یک نسخه اصلاح شده از های مختلف ویروس که بود ضعیف بود از قبل. 25 شرکت در حال کار بر روی شبیه ویروسی-وکتور واکسن.

راه دیگر برای ایجاد یک پاسخ آنتی بادی است که با کمک DNA یا RNA واکسن. این واکسن حمل و نقل خواهد شد که اطلاعات ژنتیکی از ویروس در داخل سلول های که در آن آنها باعث یک واکنش ایمنی بدن. چنین واکسن در حال حاضر در حال استفاده برای بیماری های دیگر اما یکی از اولین COVID-19 واکسن نامزدها به آمار انسانی مسیرهای آید از مدرن و آن را به یک mRNA واکسن. مدرن است و در حال حاضر آماده به صورت فاز 2 دادگاه است که ترکیب مردم و حتی بیشتر. به طور مشابه یکی از واکسن است که بنیاد بیل و ملیندا گیتس است که پشتیبان گیری از یک DNA مواد مخدر ساخته شده توسط Inovio. در مجموع 20 تیم در حال توسعه DNA یا RNA واکسن.

سرانجام 28 تیم در حال کار بر روی واکسن که تزریق پروتئین مانند SARS-CoV-2 سنبله پروتئین به بدن به استنباط یک پاسخ ایمنی است.

این معلوم نیست که واکسن را بهترین کار در مقابل این ویروس جدید است. آن را نیز ممکن است که متفاوت واکسن techs ثابت می شود موثر در برابر COVID-19. چه اطمینان بخش است که SARS-CoV-2 جهش خفیف هستند که بدان معنی است که یک واکسن نمی خواهد نیاز به اقتباس هر سال به عنوان مورد با آنفولانزا. همچنین امیدوار است این واقعیت است که محققان باید در نظر گرفته شود تا بسیاری از روش های مختلف برای متوقف کردن ویروس ها با استفاده از یک واکسن. ما باید منتظر بمانید تا 18 ماه برای واکسن باید در دسترس عموم هر چند اولین اضطراری برای استفاده از برخی از این محصولات تایید می تواند به عنوان به زودی به عنوان این می گیرند.

منبع تصویر: عکس بالا شرکت/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im