این شکلک های جدید در آینده برای iOS 14 و آندروید 11

  • iOS 14 و آندروید 11 را بیش از نام تجاری جدید از emoji این سقوط و برخی از آنها در دسترس خواهد بود در نسخه های بتا که قبل از اجرای نهایی نسخه های نرم افزار.
  • اپل پیش نمایش 13 emoji برای جشن جهانی Emoji روز از جمله نینجا “ایتالیایی دست” و فراجنسیتی نماد است.
  • گوگل ساخته شده است تغییرات بیشتری به خود emoji مجموعه ای از جمله بیشتر پوست و جنسيت انواع طرح های جدید برای حالت “واقعی تر” به نظر می رسد برای حیوانات از emoji.

آن را نه فقط در پنج شنبه, جولای 17th, امروز. این جهان Emoji روز که ما جشن می گیرند افزایش تعداد pictograms که واقعا کمک به ما در برقراری ارتباط افکار ما با خانواده و دوستان ما. مصریان باستان آن را به حال حق در تمام طول. تصاویر قدرتمند تر از کلمات است. و ما کاملا نیاز به تصاویر بیشتر بر روی آی فون و دستگاه های آندروید است که می تواند به بهتر نشان دادن آنچه که ما چیست. به همین دلیل شرکت های با تکنولوژی انتشار شکلک های جدید هر سال 2020 متفاوت است. هر دو آی فون و آندروید در حال رفتن به دریافت شکلک های جدید نمادها در این سال برخی از آنها به زودی می تواند در دسترس در داخل این نسخه های بتا از iOS 14 و آندروید 11.

آن را به عنوان اتفاق می افتد معمولا این کنسرسیوم یونیکد تایید این شکلک به طوری که آنها نمی تواند منحصر به فرد برای هر دو پلت فرم. هنگامی که شما “ایتالیایی دست” کسی که بعد از این سال آنها همان emoji که آیا آنها بر روی آی فون یا آندروید. که یاد باریکش ژست دست است که بسیاری از ایتالیایی ها با استفاده از در زندگی واقعی و آن را مخفف “شما چه معنی/می خواهید؟” شما به زودی استفاده از آن در یک emoji جمله است.

اپل شکلک های جدید برای iOS 14. منبع تصویر: سیب

در کنار از دست اپل پرده برداری از 12 اضافی emoji که خواهد آمد به iOS 14 که همه تایید کردند در ماه ژانویه است. واقع بینانه قلب و ریه ها متناسب با زمان فعلی متاسفانه. رمان coronavirus عمدتا می رود برای ریه ها اگر چه این بیماری در بسیاری از ارگان های دیگر از جمله قلب است.

دیگر هدف قرار دادن شکلک های جدید در iOS 14 سال جاری شامل نما, نماد, نینجا, تاپیوکا, شیر, چای, boomerang, انواع ماتروشکا عروسک دودو پرنده, سکه و پینیاتا. به عنوان Engadget اشاره iOS 14 را بیش از رنگی جدید ماسک صورت گزینه برای Memojis.

گوگل شکلک های جدید برای آندروید 11. منبع تصویر: گوگل از طریق 9to5Google

گوگل مجموعه شکلک های جدید برای آندروید 11 به نظر می رسد حتی بزرگتر. اما این دلیل است که ما به دنبال در 62 شخصیت های جدید از جمله 55 رنگ پوست و جنسيت تغییرات با توجه به 9to5Google.

مانند اپل شکلک های جدید گوگل تصاویر مطابق با شکلک های جدید 13.0 استاندارد از کنسرسیوم یونیکد. گوگل حمایت برای “بیشتر همدلانه عبارات و پیدا کردن فرصت ها به حقوق صاحبان سهام به صفحه کلید است.”

آندروید 11 شامل emoji برای کمی چهره خندان دو نفر بغل کردن یک مرد در حجاب و فرد تغذیه کودک. دیگر شکلک های جدید اضافه شده عبارتند از: آناتومی قلب و ریه ها پینیاتا بلند, درام, تمل boba چای و قوری.

گوگل شکلک های جدید برای آندروید 11. منبع تصویر: گوگل از طریق 9to5Google

گوگل حیوانات emoji را نیز دریافت makeover به عنوان آنها را “اصیل تر نگاه” رفتن به جلو. گوگل مشغول به کار با آکواریوم خلیج مانتری و ویکتوریا اشکال وحش در این تلاش است.

گوگل همچنین طراحی دوباره برخی از موجود emoji به طوری که آنها کار فقط به عنوان به خوبی در تاریکی-mode.

تمام این اندیشه 11 emoji در دسترس خواهد بود در آندروید 11 نسخه های بتا و Gboard صفحه کلید را دریافت کنید دسترسی سریع emoji نوار به شما اجازه انتخاب مناسب emoji سریعتر از قبل.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de