• آمازون پرفروش 3-لایه ماسک صورت در انبار و فقط کاهش یافته و به پایین ترین قیمت فقط 70¢ در ماسک.
  • CDC می گوید که هر کس نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت در هر زمان آنها را به خارج آیا آن را به یک خطر بالا محل مانند یک فروشگاه مواد غذایی و یا حتی فقط به بیرون رفتن و قدم زدن
  • سخت ماسک صورت سیاست های اجتماعی همراه با فاصله و بهداشت خوب هستند تنها راه برای شروع به برگشت به حالت عادی در مناطق دیگر از زندگی ما و جلوگیری از اجتناب ناپذیر موج دوم رمان coronavirus عفونت از حال بد به عنوان اولین.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

وجود خواهد داشت یک موج دوم رمان coronavirus عفونت. اجتناب ناپذیر است و آن را به طور کامل غیر ممکن است برای جلوگیری از. دکتر Fauci گفته است که در موارد متعدد و بی شماری از دیگر کارشناسان قرار داده است که واقعیت جلوتر از سیاست است. تا زمانی که وجود دارد یک واکسن موثر است که به طور گسترده ای در دسترس وجود دارد به سادگی هیچ چیز ما می توانید انجام دهید برای از بین بردن COVID-19.

در حال حاضر فقط به دلیل وجود موج دوم آمدن معنا نیست که ما باید برای جلوگیری از بازگشایی اقتصاد است. کاملا برعکس در واقعیت است. اما با وجود چیزهایی که همه ما نیاز به انجام در حال حاضر است که کسب و کارهای در حال بازگشایی در سراسر کشور اگر ما می خواهید به اطمینان حاصل شود که موج دوم رمان coronavirus عفونت به هیچ وجه نزدیک به عنوان بد به عنوان یک جریان است. اول از همه ما نیاز به تمرین سخت اجتماعی فاصله. ما نیاز به رعایت بهداشت و استفاده از ضد عفونی کننده دست (که در حال حاضر در انبار در آمازون) در هر زمان ما لمس هر سطح در حالی که در. و ما نیاز به پوشیدن ماسک صورت در هر زمان ما را به هر دلیلی.

شما نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت زمانی که شما بیرون بروید. دوره. حتی CDC می گوید. افراد با مشاغل غیر ضروری هستند توصیه می شود برای ادامه به پناهگاه در محل در حال حاضر اما حتی به عنوان کسب و کار شروع به باز کردن شما هنوز هم باید ادامه به قرنطینه خود و تنها زمانی که شما کاملا باید. هنگامی که شما باید برای بیرون رفتن انتخاب کنید تا مواد غذایی و یا چیز دیگری است که کاملا ضروری است CDC توصیه می کند همه ما به استفاده از برخی از نوع از چهره های حفاظتی پوشش به منظور محدود کردن انتقال رمان coronavirus. که نه معنی است که شما باید پوشیدن یک N95 ماسک و یا حتی KN95 ماسک که در حال حاضر جاری شدن سیل در بازار از چین است. به عنوان طولانی به عنوان شما عمل اجتماعی فاصله و بهداشت خوب, استاندارد, ماسک صورت فقط خوب انجام دهد.

وجود دارد یک دسته از گزینه های مختلف وجود دارد که نمی خواهد بلوک متخصصان مراقبت های بهداشتی از گرفتن پزشکی-درجه ماسک صورت همه آنها نیاز به شدت. ما به تازگی گفت: شما چگونه به سرعت و به راحتی خود را DIY ماسک صورت با استفاده از منابع است که شما به احتمال زیاد در حال حاضر دروغ گفتن در اطراف خانه خود را, و آنها به مراتب موثر تر از دیگر پارچه تبادل نظر صورت دستورالعمل به شما در پیدا کردن آنلاین. اگر شما می خواهید به گام تا چیز کمی کسی که مهندسی معکوس یک N95 ماسک و نوشته شده در دستورالعمل های خود را با یک ویروس neutralizer.

اگر شما نوع DIY هر چند نگران نباشید چرا که ما باید برخی از اخبار بسیار عالی برای شما.

هفته گذشته ما به شما گفت که آمازون بهترین-فروش ماسک صورت با Jointown بودند در سهام و در دسترس به کشتی از حق دور. Wildly محبوب Jointown ماسک در ارتباط هستند بالا است و در حال حاضر وجود دارد یکی دیگر از بهترین فروشنده که فقط در انبار: XHW 3-طبقه ماسک صورت. این گزینه دوم فروخته شده توسط آمازون, سفارشات به طوری ممکن می رسند و حتی سریع تر و آنها تنها $0.80 هر ماسک نسبت به پایین ترین سطح خود از $0.70 برای Jointown ماسک. فقط توجه داشته باشید که یک ستاره به بررسی وجود دارد که از برخی از ادم احمق و ابله که درک نمی کند که همه از این ماسک ساخته شده در چین و بدیهی است که نمی تواند زندگی می کنند coronavirus بر روی آنها در آن زمان آنها در ایالات متحده می رسند.

هر دو از این گزینه ها 3-لایه ماسک که انجام یک کار بزرگ از مسدود کردن همه چیز از راه های هوایی و جلوگیری از گسترش ویروس اگر شما در حال حاضر آن ارائه شده شما نیز اقدامات احتیاطی لازم و تمرین سخت اجتماعی فاصله. اینها N95 ماسک یا پزشکی-درجه فولاد ماسک و این مهم است که توجه داشته باشید. که گفت:, CDC توصیه می کند که ما با پوشیدن پارچه پوشش صورت مانند این ماسک در هر زمان ما خانه را ترک. آنها همچنین بسیار بهتر از بسیاری از پارچه DIY ماسک صورت است که مردم های برنامه به صورت آنلاین در حال حاضر.

هنگامی که ما به شما در مورد این ماسک صورت ورود در سهام در آمازون, ده ها هزار نفر از خوانندگان ما با عجله به سایت به آنها را خرید. فوق العاده, اما, این بهترین-فروش ماسک هنوز هم در سهام و هنوز هم در دسترس برای کشتی حق دور. وجود دارد دیگر ماسک صورت در دسترس در حال حاضر در آمازون و همچنین, بنابراین اگر حمل و نقل بار شروع به لغزش به عقب شما همیشه می توانید استفاده کنید که صفحه برای پیدا کردن قابل مقایسه ماسک. یکی دیگر از گزینه های محبوب در میان خوانندگان ما به تازگی است که حتی ضخیم تر Anntuk 4-طبقه ماسک صورت. آن را کمی گرانتر از سایر آنهایی که ما ذکر کرده ایم اما بسیاری از مردم خارج وجود دارد در حال حاضر به پرداخت هزینه اضافی احساس امنیت. اگر شما بخواهید ما 3-طبقه ماسک ها بیش از اندازه کافی خوب.

فوق ماسک صورت از آمازون و دو DIY ماسک ما در ارتباط با پیش از آن در این مقاله تمام گزینه های زیادی, و آنها قطعا انجام این کار اگر شما نیز هوشیار باشند. در خانه بماند مگر اینکه شما کاملا باید بیرون بروید. عمل اجتماعی فاصله و به عنوان دور ماندن از افراد دیگر هنگامی که شما مجبور به ترک خانه. شستن دست های خود را و یا استفاده از ضد عفونی کننده دست به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است به ویژه پس از دست زدن به سطوح خارج از خانه خود را.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

منبع تصویر: ToKa74/شاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net