این 10 محبوب ترین Netflix اصلی فیلم در تمام دوران

 • Netflix به ندرت سهام بینندگان داده ها با اما این هفته این جریان نشان داد ده محبوب ترین اصلی فیلم آن تا به حال منتشر شده است.
 • استخراج شد پربیننده ترین فیلم Netflix بکشد تا به حال منتشر شده با 99 میلیون نفر تنظیم به تماشای Chris Hemsworth, چیزهای ظرف چهار هفته.
 • Netflix بکشد می گوید هدف آن است که به انتشار “impactful فیلم هر دو هفته.”

از لحاظ تاریخی, Netflix شده است کم حرف در مورد بینندگان اما آمار و ارقام در ماه های اخیر این شرکت را آغاز کرده است برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر با مردم است. واضح ترین نشانه ای از این لیست ده بالا که Netflix را نشان می دهد کاربران در صفحه که در آن ده فیلم محبوب ترین نشان می دهد و ویژه روز ذکر شده برای هر کشور است. Netflix کشیده و پشت پرده کمی بیشتر در این هفته با آشکار آن ده محبوب ترین اصلی فیلم به تاریخ به بلومبرگو به برخی از فیلم های ساخته شده است که این لیست ممکن است تعجب شما بیشتر از دیگران است.

اندازه گیری مخاطبان اصلی فیلم در اولین هفته پس از اولین بازی خود را در جریان خدمات استخراج محبوب ترین فیلم که Netflix بکشد تا به حال منتشر شده است. با توجه به این شرکت داده 99 میلیون نفر به تماشای Chris Hemsworth, اکشن, تلنگر در چهار هفته اول آن در دسترس است که ده میلیون بیشتر مردم از تماشای پرنده در جعبهدوم محبوب ترین فیلم این لیست در همان زمان.

مثل همیشه ما نمی دانیم که دقیقا چه چیزی یک “نمایش” به معنی Netflix بکشد بنابراین وجود دارد هیچ گفتن چه مدت هر یک از 99 میلیون مشترک در واقع تماشا استخراجاما این لیست جالب توجه است با اینحال:

 1. استخراج
 2. جعبه پرنده
 3. Spenser محرمانه
 4. 6 زیرزمینی
 5. رمز و راز قتل
 6. The Irishman
 7. Triple Frontier
 8. اشتباه خانم
 9. پلت فرم
 10. تاریخ کامل

اگر شما مشتاق Netflix فیلم watcher, شما احتمالا متوجه شده است که همه از این فیلم نسبتا اخیر است. Netflix شده است ساخت خود فیلم برای نیمی از یک دهه اما هر فیلم در لیست منتشر شده در سه سال گذشته. اکثریت بودند منتشر شد در آخرین دوازده ماه است. به عنوان بلومبرگ است لوکاس شاو اشاره Netflix اضافه کرده است 43.6 میلیون مشتریان پس از سال 2019 آغاز شد به طوری که هر فیلم جدید دارای مخاطبان بیشتری را به خود جلب تر از گذشته است.

“ما می خواهیم یک تاثیرگذار فیلم هر دو هفته” اسکات Stuber سر از Netflix فیلم division گفته بلومبرگ. “برای یک نفر که استخراج. دیگر این اشتباه خانم.”

جای تعجب نیست که COVID-19 همه گیر شده است یک مزیت برای Netflix بکشد به عنوان مردم بیشتر از همیشه گیر کرده در خانه با کمی دیگری انجام دهید اما تماشای تلویزیون است. استخراج در واقع وارد سرویس درست در وسط اولین coronavirus اوج در آمریکا پس از آن جالب خواهد بود تا ببینید که چه مدت آن طول می کشد برای یک فیلم دیگر به بالای آن با توجه به یک لیست بازیگر سرب زمان فیلم را انتشار و پاسخ مثبت از منتقدان.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de