• بسیار وجود دارد که ما هنوز نمی دانیم در مورد COVID-19 coronavirus است که در ادامه به آلوده (و کشتن) تعداد فزاینده ای از مردم در سراسر جهان است. تا به امروز بیش از 3.2 میلیون نفر تست مثبت برای این ویروس نیز که به کشته شدن بیش از 233,000.
  • متاسفانه آنچه را نیز در پشت سر هم با این ویروس خطرناک هستند, اسطوره, اطلاعات غلط و تئوری های توطئه در مورد آن.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

برای خیلی تمامیت coronavirus همه گیر اسطوره ها و اطلاعات غلط را تقریبا به عنوان سریع به عنوان ویروس خود را که به عنوان از پایان هفته آلوده بیش از 3.2 میلیون نفر در سراسر جهان است که ما می دانیم از — کشته و بیش از 233,000. که با توجه به آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز که ارائه دقیق و به روز نگاه در مقیاس ویروس’ تلفات اما نمی که حساب برای اسطوره ها و اخبار جعلی در مورد ویروس مرگبار است که نشو و نما برای هفته ها (که برخی از آنها کاملا خطرناک اطلاعات غلط است که می تواند تا پایان گرفتن شما کشته شدند).

بیشتر چه, نکته غم انگیز در مورد برخی از این افسانه ها این است که مهم نیست که چگونه بسیاری از بار آنها افشا مردم در حفظ و نگه داشتن آنها را به هر حال. گرفته ایم نگاهی به برخی از قبل از این جمله غلط تصور که ماسک شما را از آلوده شدن (که نیست) و این که ویروس است که اساسا فقط یک نسخه قوی تر از آنفولانزا (هیچ هیچ هیچ). به عادلانه باشد پس از این بود که یک رمان coronavirus که هیچ یک از ما تا به حال هرگز دیده می شود قبل از همه یادگیری در مورد آن را در زمان واقعی — که به معنای, در میان چیزهای دیگر است که متخصصان بهداشت بودند, بیش از حد و گاهی صادر راهنمایی اوایل که ثابت به نیمه راست و یا تا به حال به تغییر در دسترس نباشد.

با این وجود در اینجا چند محبوب اما احمق اسطوره ها در مورد COVID-19 coronavirus که در حفظ و تکثیر:

هیچ ودکا و ویسکی نمی خواهد “شستشو” ویروس دور

چند هفته پیش صدها نفر از مردم در ایران درگذشت پس از تلاش های عجیب و غریب از ایده های آنها در رسانه های اجتماعی است که آنها فکر می کردند می تواند یک درمان برای ویروس. که گزارش آسوشیتد پرس امتیاز به برخی از 700 نفر که مرده ام در هفته های اخیر به عنوان یک نتیجه از تلاش برای خلاص شدن از شر خود را از ویروس (یا جلوگیری از آن) با الکل که دکتر Leong کج بیل زدن نم, یک متخصص بیماری های عفونی از ماونت الیزابت Novena بیمارستان گفت: در یک ایمیل به CNBC واقعا معنی ندارد برای مردم را امتحان کنید.

“الکل جان ویروس” Leong گفت. “اما در غلظت های بسیار بالا که با آب گرم سوزاندن … مخاط در بینی و گلو خود را. شما قطعا کشتن ویروس اما شما خودتان بیش از حد.”

Leong و دیگر کارشناسان در ادامه به استرس یکی سعی کردم-و-روش درست است که در واقع کشتن ویروس بدون نیاز به نوشیدنی خود را به مرگ — فقط شستن دست های خود را. علاوه بر این انجام این کار را چندین بار در روز. چرا مردم که یک پرش و پرش مستقیم به مسمومیت با الکل?

اگر شما می توانید نگه داشتن نفس خود را برای مدت 10 ثانیه بدون سرفه, شما لازم نیست که به ویروس

این یکی منتشر شده است در حالی که برای, و من قطعا آن را شنیده خودم اوایل. مردم در Facebook و توییتر کمک کرده اند مورد پسند عامه کردن این اسطوره است که ظاهرا یک راه شما می توانید به سرعت خود را بررسی کنید اگر شما خوب هستید و لازم نیست که این ویروس. در اینجا دکتر Faheem یونس ارشد از بیماری های عفونی در دانشگاه مریلند فوقانی Chesapeake سلامت به کم ارزش کردن این یکی:

با توجه به سازمان بهداشت جهانی “بهترین راه برای تایید اگر شما از این ویروس تولید COVID-19 بیماری است که با یک تست آزمایشگاهی. شما می توانید آن را تایید, با این ورزش تنفس که حتی می تواند خطرناک باشد.”

5G شبکه ها باعث virus

کارشناسان بهداشت و درمان به اتفاق آراء: این ویروس است که به طور معمول گسترش تنفس و یا اخراج قطرات از طریق سرفه یا عطسه. این ویروس می تواند زندگی می کنند به طور موقت بر روی سطوح است که مردم و سپس لمس و آلوده خود را پس از دست زدن به صورت خود را. و در عین حال به نحوی این بدل به یک باور است که 5G شبکه های تلفن همراه و زیرساخت های مرتبط به نحوی مسئول ایجاد این ویروس. به طوری که در هفته های اخیر برج های سلولی در انگلستان تعیین شده است در حالی که این اسطوره نیز گسترش بسیار به سرعت در سراسر Facebook.

با توجه به این که ویروس ها نمی توانند سفر از طریق شبکه های تلفن همراه و یا امواج رادیویی.

“ویروس بسیار اب زیر کاه است و بیش از همه انتظارات از دیگر عفونت های ویروسی, اما آنها آموخته اند که مهارت انتقال اطلاعات از طریق کابل برق — و قطعا درست نیست امواج الکترومغناطیسی از طریق 5G,” Leong گفت.

منبع تصویر: پیتر فولی/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de